Temat: Cetniewo czerwiec 2005

Wiem że odległy termin ale dialogi czas zacząć. Chciałbym widzieć jakie nastroje panuja przed obozem. Mam zaszczyt i nie ukrywam ze jestem  dumny z powodu mozliwosci prowadzenia obozu II stopnia dla dzieci w tym wlasnie miejscu. Pozdrawim przyszla kadre oraz oczywiscie Pania Prowadzaca.

2

Odp: Cetniewo czerwiec 2005

Proszę prowadzącego o przygotowanie herbatki i ciasteczek dla ewentualnycvh gości smile Napewno jacyć się pojawią.

3 Ostatnio edytowany przez Joanna Czajko (2005-05-03 16:58:22)

Adasiu nie masz pojęcia jak ja się cieszę, że wkrótce znowu się spotkamy.
I nawet nie przeszkadza mi to, że będziemy w "pracy"  wink
Do obozu coraz to bliżej a ja już nie mogę się go doczekać.
Nie wiem czy wiesz, ale spotykamy się w kilka osób już w piątek u mnie tzn w Gdyni.
Zamierzamy się solidnie i wspólnymi siłami przygotować do obozu ... więc może do nas dołączysz ?
Pozdrowionka wink

4

Ola napisał/a:

Proszę prowadzącego o przygotowanie herbatki i ciasteczek dla ewentualnycvh gości smile Napewno jacyć się pojawią.

Tak się zastanawiam czy nadążymy z tą herbatą i czy nam jej starczy ???
Do mnie osobiście zgłosiło się już sporo osób chcących nas odwiedzić ...
A przyznam, że jest czemu ...
Będziemy nad pełnym morzem ... nie nad zatoką jak to u mnie jest wink
Poza tym świetny teren pełen wspaniałych miejsc wartych zobaczenia ...
No i sam ośrodek robi wrażenie lekkiej "tajemniczości" wink

5

Asiu wszystko zalatwione z Basia czy mam sam interweniowac?

6

Wilku zgodnie z naszą rozmową przekazałam Basi dobre wiadomości ...
Teraz już pozostaje Ci tylko czekać na Basi telefon ... pewnie niebawem się odezwie ...
Ściskam Cię mocno przy "boczku"  wink

7

Joanna Czajko napisał/a:

Tak się zastanawiam czy nadążymy z tą herbatą i czy nam jej starczy ??? )

Nie dam się zniechęcić smile
Dla mnie brzmi to nawet coraz lepiej smile Kiedy goście z daleka pójdą zwiedzać Władysławowo, dla mnie zostaną ciasteczka smile

8

Herbatki mile widziane ale pierwsze miejsce maja nasze dzieciaki.

9

Wilku masz zamiar byc w Cetniewie?? Nareszcie spotkanie na szczycie. Po nurkach nie mielismy okazji ale wszystko sie nadrobi. Tak na marginesie ogarnales juz temat fury? Ja obecnie jestem na etapie zmiany brazyliskich numerow na BIA - Brazylisko - Izraelsko - Argentyńskie. hehe

10 Ostatnio edytowany przez Rudyo (2005-05-06 10:20:50)

Fajny ten ośrodek. Jak ktoś jeszcze nie widział jeszcze to zobaczcie jak to wygląda.

http://www.cetniewo.cos.pl/witamy.html

11

Mam zamiar i co wa|ne juz podobno wszystko zalatwione,czekam na potwierdzenie od Basi.Fury jeszcze nie ogarnalem i do obozu moze sie nie udac, ale to nic z Jasiem pociagiem sie przykulamy, tez pewnie bedzie fajno wink zwlaszcza ze troszke wczesniej i w odwiedzinki jedziemy big_smile

12

To sie bardzo ciesze. Pogadamy na miejcu. Jasiu ja nie moge ten Jasiu?

13

Witam serdecznie. Ach, ta Basia... Wszyscy czekają na potwierdzenia! Basia sie odezwie do "wybrańców" na pewno smile a póki co pozdrawia wink
A co do odwiedzin... to rozumiem, że będą one przed i po obozie.. No, chyba, że wyjątkowe sprawy, a spotkanie uzgodnione z szanownym Państwem prowadzącym smile ja tak tylko dla czystego sumienia przypominam - wiem, że wiecie smile))

14

Ah ta Basia!! W zasadzie rozwinelas moja mysl z mojej drugiej wypowiedzi. Basiu wiesz że bedzie ok. Co do potwierdzien i odezwow to masz racje tylko "wybrańcy". Pozdrawiam

15 Ostatnio edytowany przez Ola (2005-05-11 18:09:10)

No nie martwcie się, oczywiście, że nie będziemy Wam przeszkadzać. Zresztą kto by chciał Was odwiedzać, jak będziecie mijać nas w biegu, patrząc na zegarek, bo zaraz coś tam będzie w obozowym planie. Żadna przyjemność wink

16

Ha nie wiem czy Asiu wiesz, ale Jasiu odpadl nam z obozu, coz bede sam doginal pociagiem chyba ze wiesz jeszcze o kims ze slaska, albo moze szeryf tej imprezy cosik wie?
pozdrawiam

17

Muszę przyznać Wilku, że strasznie mnie zasmuciłeś tą wiadomością sad
Szkoda, że Jasiu jednak z nami nie pojedzie do Cetniewa ...
A co z Tobą ... czy Basia już się skontaktowała ?
W każdym razie wciąż jesteśmy umówieni u mnie ... będę wspaniałomyślna i odbiorę Cię z dworca wink
Jeśli zaś będę wiedziała coś o innych ślązakach to napewno dam Ci wcześniej znać ...

18

Ja potwierdziłem Basi gotowość więć jestem wciągnięty na listę tego obozu, oczywiście jako uczestnik(obiecuję być grzeczny smile )
A co do wcześniejszego przyjazdu do Ciebie to jescze się skontaktujemy big_smile

19 Ostatnio edytowany przez Joanna Czajko (2005-05-18 15:38:50)

No mam nadzieję, że będziesz grzecznym chłopcem ...
A jak nie to sama osobiście się Tobą zajmę wink
Czekam na kontakt ... pozdrówka

20

Wilku z Krakowa bedzie jechała Wandzia wiec moze sie jakos dogadacie. Bedziecie mieli taniej pociagiem a przede wszystkim razniej. Pozdrawiam

21

Z Krakowa jedzie tez Magda G. Dogadajcie sie.

22

Magda G. hmmm  nie kojarzę, bo Wandzię to jak najbardziej smile więc z Wandą pewnie się dogadamy.Dzięki

23

Wanda zna Magde. A Magda moze pojedzie samochodem.
Tak wiec mozecie miec wygodniej smile

24

Wilku lubi wygodznie hehe. Pozdrawiam

25

Kujawka wygodnie jak wygodnie, ale w dobrym towarzystwie to podstawa smile , a tak na marginesie jak dziewczyny POTRAFIA jeździć samochodem to możemy i moim pojechać.