51 Ostatnio edytowany przez aniar (2004-09-17 12:52:44)

Odp: dzieciaki

Zmieniła się trochę formuła, będzie to pokaz o godz. 17.00 w Łomiankach na ul. Równoległej 22a, niestety najlepszym środkiem transportu pozostaje samochód. Na skrzyżowaniu w lewo, tak jak do szpitala w Dziekanowie, dalej małą uliczką wzdłuż trasy (cofając się troszeczkę). potem skręt w prawo już w ulicę Równoległą. Nie wiem na ile obrazowo to podałam.
Gorąco zapraszamy wszystkich miłośników tańca na wózkach.
http://republika.pl/swing_duet/zx2.htm
Trochę info z Holandii:
http://www.niepelnosprawni.info/labeo/app/cms/x/8658

52

A powiedz mi Aniu, czy wiesz może jak dostać się na miejsce bardziej publicznym środkiem komunikacji :) bo samochód jest najlepszymj, ale rozumiem, że nie jedynym. Pozdrawiam

53

Przeczytaj priv

54

Przeczytalam :) Dziękuję bardzo

55

BARDZO dziękuję za przybycie WSZYSTKIM, z którymi miałam przyjemność spotkać się dzisiaj na zajęciach AR dla dzieci :)))) było nas na Stegnach DUUUUUŻO :))))))) co mnie NIEZMIERNIE cieszy. Niech frekfencja taka pozostanie i wzrasta! Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie tych, którzy byli dzisiaj z nami po raz pierwszy. DO ZOBACZENIA!
A drugą niezmiernie miłą sprawą było oglądanie naszych dziewczyn: Asi i Ewelinki, z ich partnerami, w tańcu, na pokazie zorganizowanym w Łomiankach. Co prawda dojechałyśmy z opóźnieniem (niełatwo było znaleźć miejsce przeznaczenia;), ale warto było!!!! Ja później też próbowałam swoich możliwości, ale... potrenuję, żeby się dziewczyny za mnie nie wstydziły ;) Ściskam mocno nasze tancerki i dziekuję tym dzięki którym i z którymi tam byłam :)))))) buziaki dla Was dziewczyny!

56

Basiu! widzę, że jestes, a nie mam w pracy gg (prośba o czat!!!)... rozmawiałąś już z Grzesiem P. w sprawie spotkania z rodzicami 23.10?? Pozdrowionka! Jak było w Spale?

57

Słuchajcie, a gdzie można w W-wie potrenować łucznictwo dla ON. Dokładnie chodzi mi o klienta płci męskiej,  w wieku ok. 10 lat, po dziecięcym obozie FAR i Igrzyskach 2004, kiedy to zaraził się tym sportem.
Czekam na jakieś wieści od dobrej duszyczki (płeć obojętna) wink

58

Kiedyś wspolpracowaliśmy z klubem sportowym "Drukarz". W przypadku lucznictwa nie trzeba szukać specjalnego klubu dla ON.
A może stworzyć sekcję luczniczą FAR Warszawa, co Wy na to?

59

Uważam, że to bardzo dobry pomysł. Z relacji dzieci wynika, że bardzo lubią strzelać z "uków".
Wczoraj rozmawiałam z tatą chętnego chłopca, są dalej zainteresowani.
Ciekawa jestem ile osób byłoby jeszcze chętnych.
Pozdro

60

Dowiadywalem się.
W Warszawie jest sekcja lucznicza START, maja jednego zawodnika.
Czas by powstala sekcja FAR

61

witam a powiedzcie sekcja łucznictwa w Gdańsku dla niepełonsprawnych

62

Zapytaj Marka Pienczyna - koordynatora FAR na pomorze.
Dane znajkdziesz w wykazie koordynatorów

63 Ostatnio edytowany przez Mirek (2004-10-14 17:53:37)

Karolino. Skąd jesteś? Ciekawe zajęcia łucznicze odbywają się w Kościerzynie. Jest to rejon pomorski.
W Gdańsku chyba też są jakieś sekcje łucznicze, jak chcesz zapytam się.

64

hejMirek powiedz byłes w sobote w Gdyńskiej trójce

65

hej nie pytaj nikogo sama postaram sie cos dowiedziec kraze ostatnio wokól tego tematu odpowiedz mi tylko na moje pytanie czy byłes w ostatnia sobote w trójce w Gdyni

66 Ostatnio edytowany przez Mirek (2004-10-14 17:53:07)

Byłem (ten facet od prasówki).

67

właśźnie mi sie tak cos kojarzyło alew nie była pew3na do końca troche nie bardzo widze twoja fotke

68

Świat jest mały!!!

69

jak widac bardzo

70 Ostatnio edytowany przez karolina ryba (2004-10-14 18:47:38)

a powiedz kojarzy mnie choc troche co ze mnie za osóbka

71

i co??

72

Chyba kojarzę. Ale 100% pewności nie ma nigdy.
Pierwszy raz byłaś chyba na zajęciach?

73

Raf, przekażę wiadomość  dalej, bardzo jestem ciekawa jak to się rozwinie
Pozdro

74

hej ludzie czy ktoś moze cos wie na temat łucznictwa ON w STARCIE na WAJDELOTÓW dajcie mi jakieś info jak coś wiecie bede wdzieczna
Z GÓRY DZIEKUJE!!!!!!

75 Ostatnio edytowany przez Ola (2004-10-16 05:42:27)

Radzę zadzwonić i dowiedzieć się, gdzie odbywają się zajęcia (chyba gdzieś na Zaspie), gdyż siedziba STARTU jest niedostępna (ciekawe, co?) dla niepełnosprawnych, trudno też zastać pana prezesa, który udzieli informacji.
Potem przyjść na zajęcia i na miejscu uzyskać informacje.

Myślę, że gdybyś wybrała temat bardziej odpowiedni niż "dzieciaki" miałabyś większe szanse na uzyskanie odpowiedzi. Pozdrawiam