1

Temat: dzieciaki

W związku z reprymendą udzieloną mi przez koleżankę piastunkę wink poprawiam się i początkuję nowy temat: dzieciaki smile
I w związku z tym powtórzę już we właściwym miejscu, że pierwsze zajęcia typowo dziecięce w roku szkolnym 2004/2005 odbędą się 25 września (sobota) na sali gimnastycznej Stołecznego Ośrodka Sportowego "Tor Łyżwiarski Stegny" w Warszawie, przy ul. Inspektowej 1, w godzinach 10.00 - 13.00. Zapraszam i na zajęcia i do forum "dzieciaki" smile))

2

Odp: dzieciaki

Basienko Kochana, a doroslych nie zaprosisz?
Uwazaj, macie miec wspolne spotkania smile

3

to jest FIRMA! :*

4

Ależ droga AS smile oczywiście, że zaproszeni tyczy się wszystkich! Dużych jak najbardziej też zapraszam do udziału w forum i w zajęciach smile
Staram się Piastuneczko, staram... smile

5

Ok. Basiu. Na poczatek wystarczy smile
Jutro bedzie Monika to pewnie rozszerzy temat.

6

Na temat zajęć można by mówić sporo tym bardziej że pomysły mnożą nam się w główkach.Prawda Basik?
Mamy sporo niespodzianek dla mniejszych i większych dzieci.

7

Co do niespodzianek, to dzisiaj pojawil sie u nas Mikolaj !!!! w postaci eleganckiej Moniki. Bez brody, 13-go w piatek, ale za to z masa prezentow.
Tak wiec mlodsi i starsi, przybywajcie!
Naprawde warto smile

8

Na dawanie prezentów i sprawianie ludzią niespodzianek zawsze jest dobra pora.
Jak dzieciaki będą zadowolone to SUPER!!!
:-)
A i oczywiścia ważne zeby Basia była uśmiechnięta.

9

Bo oczywiście wiemy że szczęście dzieci jest naszym szczęściem.
Buziaki

10

Hej! Pozdrawiam wszystkie Panie wypowiadające się na dziale tematycznym dotyczącym dzieci wink a gdzie faceci??

hehehe odpowiadam na wezwanie Basieńki

OBOZY DZIECIĘCE - GORĄCO POLECAM !!! autopsja wink)))))

11

Ależ się dzieje...Moniko! z góry dziękuję za niespodziankę, bo oczywiście narobiłyście mi smaku na forum, a ja nie wiem o co chodzi...jeszcze nie wiem wink A w ogóle to przemiłe, że się troszczysz o mój uśmiech smile)))))))
Dziękuję Bracie Szymonie za pozdrowienia, a jeszcze pardziej za odpowiedź na wezwanie wink a wszystkich innych zachęcam do brania przykładu z Brata Szymona smile
Czekam na nowe wpisy w temacie "dzieciaki"

12

Dla samych pozdrowien od Brata Sz. warto było się zarejestrować! wink

13

Basieńko !
A co mają zrobić te maluchy, które będą musiały sobie odpuścić te spotkania na Stegnach?
Mam nadzieję, że myslisz już o jakichś spotkaniach "zastępczych".
Ja się chyba popłaczę w zwiazku z tym, że będę was widywał tylko sporadycznie.

14

Jacku, ja  też się zapłaczę, bardziej ze względu na mlode kobitki (które zawsze były na zajęciach, a teraz Ich nie będzie sad i które serdecznie ściskam i pozdrawiam smile) niż na Ciebie wink aczkolwiek bez Ciebie też będzie jakoś pusto na zajęciach wink Tak to jest, że życie idzie na przód i terminy przeróżne ulegają przeróżnym zmianom. Tak jak dziewczynki mają swoje ukochane tańce, tak my mamy zajęcia. Pech chciał, że akurat terminy się pokrywają i Wam soboty nie pasują. Jakby to były niedziela, jak w zeszłym roku, to znowu innym by nie pasowało... Nigdy, NIESTETY, nie będzie tak, żeby wszyscy byli zadowoleni, nad czym ubolewam sad I...jak to co robimy?????!!!!! Zacieśniamy współpracę smile my Wam mówimy o wszystkich dodatkowych, ponadprogramowych, planowanych lub niezaplanowanych spotkaniach, a Wy o wszystkich konkursach tańca, żebyśmy mieli więcej okazji do wspólnych spotkań big_smile Poza tym....ja moich dzieci z oka nie spuszczę! Pozdrawiam i pozostaję w kontakcie smile

15

Basiu. Tu mother Asi. Zobaczymy  jak nam to wszystko wyjdzie w praniu. A w imieniu Asi i Eweliny zapraszamy na Mistrzostwa W-wy 25.09.04, oczywiście w densach. Więcej info podam nieco później, gdy już będę miała wszystkie dane.
Pozdrawiam

16

dziięki za życzenia Basiu i pozdrowionka i uściski smile

17

Może jednak uda Ci się wpaść na kawkę hi hi
...a co do dzieciaków to wczoraj widziałam się z Klaudią Chmielewską z olecka i jej mamą
Pozdrowionka dla wszystkich od obu pań smile

18

Pozdrwaiam wszystkich. Basiu dzieki za zaproszonko smile co do dzieciaków to Marta daje mi popalić odkąd ma komóre kilkanaście sms dziennie smile no i spodziewam się odwiedzin Andrzejka Sz.
Bracie Szymonie obyś nie czuł się osamotniony przybywam z odsieczą
big_smile

19

AniuR, mam nadzieję, że się wszystko w praniu wyjdzie pomyślnie smile na Mistrzostwa Warszawy jak najbardziej postaram się dotrzeć i dopingować Dziewczyny. Ale czy te mistrzostwa na pewno są 25ego, bo to jest środa? Jakoś tak zawsze sobotnio/niedzielno były wszelkie mistrzostwa i konkursy....? Czekam na dalsze wskazówki i informacje w takim razie smile POZDRAWIAM Dziewczyny, Ciebie, Jagodę, Waszych mężów i resztę gawiedzi wink

20

Chochelko, jak miło Cię widzieć na forum!!!!!!!!!!!!!! Tylko stąd nie znikaj! Cała przyjemność po mojej stronie. A z tą kawką....wierzę głęboko w to, że co się odwlecze, to nie uciecze (może się w nieskończoność nie będzie odwlekać....). Dziękuję za pozdrowienia od obu pań i od pana Jadmucza smile Będziesz miał okazję Martę spotkać osobiście na Igrzyskach smile))))))))) Pozdrawiaj dzieciaki od nas, a ja serdecznie poozdrawiam Ciebie.

21

Witam ! Basi nie mam zamiaru znikać - może nawet uda mi się częściej tu zaglądać smile
Poza tym miło widzieć że grono na forum dziecięcym się tak powiększa.
Cieszy mnie też to że kolega Jarek się uaktywnił w temacie ( to bardzo dobra wizja dla regionu smile

22

Basiu to będzie 25 września, narazie pary ostro trenują.
Pozdrawiam

23

Chochelko, chciałyśmy z Basią jechać do Krakowa przez... Białystok... logika kobieca nie zna granic absurdu, ale za to nie jest nudno! smile na razie jednak postanowiłyśmy nie być aż tak absurdalne i kawę wypijemy w Dębicy smile Pozdrawiam Białystok - Jadmucza i wszystkie Wasze (nasze) dzieci! smile Jeszcze raz dzięki za ostatni obóz :*

24

Piastuneczko Kochanie, a moze by tak traski objazdowe do ogolnych dawac. Pozdrowienia dla dzieciaczków mozna zalaczac w kazdej kategorii. Nie czuj sie zobowiazana (hi,hi)
Mysle ze wiecej osob chcialoby sie o tym dowiedziec, a nie tylko Ci co rozmawiaja w tematyce dzieci. Tak wiec zapraszam rowniez do innych zakladeczek.
Chyba ze Wasz wyjazd ma cos wspolnego z dziecmi smile

25

Teraz weszlam przez przypadek na temat dzieciaczkow, i widze ze kawa bedzie w Debicy. A jesli Debica, to i nasz "boski Tomek" (skonczyl juz 18 lat). Tak wiec pozdrowienia dla Niego. Przy info ogolnych szybciej znalazlabym te informacje smile