126

Odp: Obóz tetra(maj 4-16)

Sergiusz nago biegający po kotytarzu że ja to przegapilem
Ayka nie wiem ale ciężko mi będzie cokolwiek zmienić w planach żeby sie z wami spotkać w Zielonej

127

Ayka...nie widziałaś.A wiesz dlaczego?
Bo tak tylko mówiłaś i się uśmiechałaś na to co ja mówiłem/proponowałem....a widzisz,teraz żałuj.Proponuje uciać Kasi pempowinke a my razem pójdziemy w tango..a wtedy wszystko się zdarzyć może.

128

Mam pytanko,czy mozecie mi powiedziec jak sie odmierza wozek zeby byl dopasowany,no wiecie do mojej pupeczki:D ?

129

y teges.....nie ma takich małych wink
z tego co mi wiadomo to najlepiej jak po bokach będziesz mogła zmiescic dłoń.ale jeszcze pozostaje głębokość i długość....
to już pewnie Domino napisze smile

130

Dziekuje Sergiuszku.A wiec Dominiczku czekam na odpowiedz...znasz moje wymiary tongue

131

Mi pempowinkę? A do kogo ja jestem tak strasznie przywiązana?
To widzę, że tylko mi było dane zobaczyć śmigającego nago po korytarzu Sergiego. No może nie był zupełnie nagi bo czasem chował się za ubraniami rugbystów. wink

132

Cześc Asiu tak jak Sergiusz wspomniał takich małych nie ma ale jakby Ci się juz udało taki znaleść to szerokość wózka dobieramy w ten sposób żę pomiędzy bioderkami a boczkami powinny mieścić sie dlonie a co masz w planach zakup nowego wóżka ?

133

Kasiu moze Sergiusz biegał nago po korytarzu z listkiem figowym a wyglądało to tak jakby chował sie za ubraniami rugbystów

134

ale śmieszne...chowałem się za liściem kolnu tongue

135

Cześć Wam wszystkim.Oj,oj,oj moi mili jakie Wy tu tematy poruszacie...Widze,że mnie sporo ominelo.Zastanawiam się czy ja bylam napewno z Wami na obozie,czy na innym.Pozdawiiam serdecznie z Siedlec.

136

Tak Dominiczku mam w planach zmiane mojego mercedesa na panterke;)

137

Asia spać nie mozesz,że wstajesz tak wcześnie.Przecież dzisiaj jest niedziela...

138

Tak,tylko ze mnie kac obudzil,bo byla imprezka-urodzinki szwagra:)

139

Mam nadzieje,że się już dobrze czujesz.Co u Ciebie slychac,jakie plany na wakacje,wiesz gdzie pojedziesz?Ja też chciałabym zmienić moją limuzynę na jakiś nowszy model,ale nie mogę sie do tego przybrać.Jak pomyśle sobie ile z tym roboty to checi mi odchodzą.

140

Kaca juz nie mam tylko glowa troszke boli.Co do wakacji to jeszcze nie wiem musze z Łukaszkiem o tym porozmawiac smile

141

Dobrze Ci,ze masz tego Łukasza.Przynajmniej Ty jesteś szczęśliwa.U mnie bez zmian-Paweł dalej w Anglii.

142

A ja juz oddałem prace dyplomową.Obronei mam 21 a 23 egzamin.Eh,nie chce mi sie nic....

143

A wiec trzymamy kciuki Sergiuszku.Gosiu wszystko bedzie dobrze,zobaczysz...;)

144

Jestem happy-zaliczylam informatyke i finanse!

145

gratuluje!

146

Goniacz gratulujemy
Sergiusz a jak twoje przygotowania do egzaminu?

147

którego?
w środe prawko...i się ucze tym razem smile serio serio
a do obrony pracy i testu się nie ucze.wychodze założenia że jak chodziłem do szkoły to coś mi w głowie zostało big_smile

zresztą,wszyscy z roku się stresują i kują.A ja im mówie że po co się denerwować.Żadną tragedią nie jest oblać.Są gorsze sytuacje....a potem od nerwów to pryszcze wyskakują i wrzody na żoładku.

148

Sergiusz dobre podejście,szkoda tylko,że ja tak nie umiem.Ale ja już zaliczyłam rok i mam wakacje.
Dominik do zobaczenia jutro.Mam nadzieje,ze będziesz.My wybieramy się w cztery osoby.Sprawdzimy co to za imprezka...