51

Odp: Obóz tetra(maj 4-16)

najlepiej sie nie martwic hehe

52

Tak Kasiu:-) Wybieram sie na lipcowy oboz.Mam tylko nadzieje, ze studia i egzaminy mi nie przeszkodza!!!!
A co do tych ciasteczek - nie ma co ogranicxzac bo sama wiesz ze na obozie lepiej smakuja...mniam, mniam.
Do zobaczenia.papa

53

no ja wyjezdzam okolo 11 rano i bede tak na 14.
Sprawozdanie niebawem.

54

Serdzi pozdrowienia dla was. Tetra obozy sa niezapomniane.

55

Piszą Dominik i Sergiusz.
Obóz narazie sie roskręca.Do tego stopnia że ździeramy z siebie koszulki wink .Nasze panie z servisu zaczynają czuć klimat obozu i się rozkręcają.Nasi panowie(osiłki)nauczyli się siadając na krzesła plastikowe rozwalać je.Nie jesteśmy do końca pewni czy starczy krzeseł do końca obozu.
Postaramy się jak najmniej wykorzystywac servis do pomocy przy przenoszeniu uczestników bo odkryliśmy dowy sposób do przesiadania.
Jest to śliska deska nie cheblowana smile
Tak oto będziemy chartowac nasze pupy.
Był to pierwszy wpis do dziennika pokładowego.Już niebawem następny wpis i relacje.
...bez odbioru.

56

Pozdrowienia od całej kadry obozu tetra i czkamy na uczestników....nie zapomniejcie wziąsc tetrasolek bo strasznie pada wink

57

U nasz pogoda nic sie nie poprawia nadal pada ale może jutro uczestnicy przywiozą ze soba piekne i słoneczną pogodę

58

Mam nadzieje ze nie jada z Bialegostoku bo tu pada wiadrami.

59

Łap je Kujawka! Potem sprzedasz z zyskiem jakiemuś hipermarketowi!!!

60

Pozdrowienia z Bytomia dla wszystkich kadrowiczów obozu tetra.Sergi trzynaj się i nie zajedż tetraobozowiczów ale też nie bądź miękki.Mirek pozdrawiamy cię serdecznie i czekamy na twój przyjazd-Reszta z drużyny JEŹDŹCÓW

61

Ludziska co z wami ?Czy wy ŻYJECIE?Może p.Ojciec dyrektor obozu was tak męczy.Dajcie jakiś cynk ,co słychać?Pozdrawiamy-Jeźdźcy

62

Napewno śpią, w każdym razie pogoda temu sprzyja

63

pzreczytałam troszeczkę o oboziku i widze że niezła ekipa tam pojechała.
Sergiuszu napisz jak na ogólno czyśbys Ty teraz przekonywał wszystkich że 15 sek do wiczności to małe ..... smile
Ciekawe jakie inni maja wrażenia oj poczytamy poczytamy
aż żal że mnie tam nie było sad

64

Witam wszystkich ktorzy byli na AR w Spale-maj.Tu ja wasza mdlejaca Asia z 105A,alez ja za Wami tesknie smile

65

Okey,toja tak na szybko napisze bo sie musze rozpakować.
NIestety musiałem się wcześniej zwinąc z obozu.No trudno.Było lux zdjęcia też są przednie.Szkoda tylko że Raf zabrał mi Domina z prowadzenia treniengu i zostałem sam jak palec.Ale damy rade.Za kare Domiś musi sobie troszke papierków pouzupełniać.
c.d.n.

66

Nareszcie w domu big_smile Obóz był super. Pozdrówka dla super extra servisu big_smile:D

67

Byłem i przeżyłem, a teraz dochodze do siebie.

obóz był bardzo aktywny, nie bylo czasu na nic tylko treningi i pogadanki. Jak bym miał drugi raz jechac nie wachałbym się. Dowiedziałem sie duzo nowych wiadomości i poznałem wielu fantastycZznych ludzi. Pozdrowienia dla uczestników, servisu no i oczywiście instruktorów.

68

ramzes jak bylo na zabawie koncowej bo mnie niestety do domku zwinęli,duzo bylo balansu?? wink

69

Szkoda że nie byłaś na końcowej zabawie, ciekawe knokurencje były np: zakładanie pończochy na głowe, jedzenie z ciała servisantek ciastek z kremem. Muzyka była różnorodna, za mało tanecznej.
Ogolnie śmiesznie bylo.

70

Za mało tanecznej? To chyba po to, żebyście się poprzytulali (w ramach zacieśniania więzów międzyludzkich). big_smile

71

Witam, pozdrawiam, tęsknie.
ramzes ale fajne  (zakładanie pończochy na głowe, jedzenie z ciała servisantek ciastek z kremem)   wyjaśnij bo mnie mamusia  już nie puści hi.

72

Przyznam sie ze jeszcze nigdy tak nie tesknilam,jak teraz za tymi wszystkimi ludzmi z obozu i podziwiam ich za podejscie.A Ty Sergiusz pamietaj ze mamy zalegle piwko w Krakowie,moze Kasia i Ayka tez dołaczą.

73

I wróciłem do szarej rzeczywistości.
Właśnie siedze nad pracą dyplomową bo musze ją skończyć do piątku.Nie wiem jak dam rade ale myśle że coś się wymyśli.
Asiu,jasne że mamy zaległe.Już niebawem może z początkiem lipca bo ja teraz mase pracy mam a obronie dyplomu 21-22 czerwiec. hmm

74

A wiec Sergiusz bedziemy za Ciebie trzymac kciuki i nie przemeczaj sie.Ja tez teraz pewne rzeczy nadrabiam,glownie ze zdjeciami a na wystawe napewno zaprosze,te ocenzurowane fotki mozesz zobaczyc na stronie www.asiunia1983.fotka.pl-to byly moje poczatki,reszta bedzie juz pokazana na wystawie i w wiekszej goliznie ha ha...;)

75

Sergi.
Nie przyjeżdżaj przypadkiem w sobotę na zajęcia...Hala ponoć zajęta.W przyszlą robimy wyprawę do Rept z Jaśkiem.Może się dołączysz?Praca nie zając...Moja zresztą też i w podobnym terminie!

Sorry za prywatę pozostalych Rozmówców.