Temat: Obóz tetra(maj 4-16)

Wiem że jeszcze wczśniej dwa obozy będą ale myśle że nie robie źle zaczynając nowy wątek.Więc prosze się wpisywać kto się wybiera.Bo Ja,jak mnie uczelnia puści to napewno się zjawie w dość nie typowym dla mine charakterze.

2

Odp: Obóz tetra(maj 4-16)

Nie Sergiusz i znowu będę musiał Cie ogladać przez prawie dwa tygodnie hihi żartuje super że jedziesz bedzie co wspominać i moze wkońcu z tego mizernego chomika zrobie tygrysa

3

buahahaha...a powiedz mi czy będziesz prowadził ogólnokondycyjny??

4

A chcialbyś to dla Ciebie wszystko. Sprawdze czy tylko sie tak chwaliłeś na forum czy naprawde z ciebie taki tygrys

5

Nie no,pytam czy prowadzisz ogólno kondycyjny bo ja mam współprowadzić big_smile
Już widze twój uśmiech big_smile

6

Nie wirzę no to ładnie tak ja mam prowadzić ogólnokondycyjny.Sergiusz chyba sami bedziemy na tym obozie bo nikt sie nie udziela na forum tylko my

7

hmmm...no fakt.To dość podejrzane.Ale moze zjawi się tu Ania albo Basia i wklei liste big_smile

8

Nic z tego Sergiuszu, zachowamy to w słodkiej tajemnicy:). Natomiast chętnie wyślemy do Ciebie skrypcik, żebyś mógł sie przygotować do współprowadzenia zajęć. Przed Tobą nie lada wyzwanie. Powiadają, że prowadzący dysycyplinę to wymagający Gość. Ja mogę to tylko potwierdzić smile

9

Ja już z niego tygrysa zrobię a uczestników wezmiemy pod swoje skrzydła

10

Mam nadzieje że zalapie sie na tą tetra impreze.Zaczyna mi brakować obozowej dyscypliny i wycisku.Wkońcu bycie uczestnikiem i być wziętym pod czyjeś skrzydla,choć to groznie brzmi to jest to super tetra jazda.Pozdrawiam Damian.

11

Aniu z tym skryptem to super,ale....
Oj dopiero w przyszły piątek będe wiedział czy mnie szkoła puści.Ale mam nadzieje że piękne pismo które wysłała Basia zmiękczy ich serca i się wszystko uda.
A z Dominikiem to my juz się zapznakomiliśmy w październiku smile
Oj faktycznie gość wymagający...ale że o co chodzi?

12

No ja mam nadzieje, że mój tetrus też się dostanie na ten obóz. To by był jego pierwszy obóz.

Pozdrawiam...

13

ja tez jade pierwszy raz i jestem ciekawy jak bedzie

14

czyli Ty już masz zaproszenie a my jeszcze nie i pewnie nic już z tego

15

zkontaktuj sie z FARem,może jeszcze nic straconego.

16

a mialem byc na tym obozie, i Sergiusz musialby uwazac na siebie przez caly czas(dobrze wiesz o co chodzi robaczku), ale niestety sily wyzsze, mam nadzieje w przyszlym roku dotrzec na tetra bo jak do tej pory bylem na takim tylko uczestnikiem smile

17

kurka,Wilku a moze cos jeszcze da sie zalatwic bys byl.Bo tak bardzo bym chcial Cię zobaczyć że nawet moge przez cały czas uważać robaczku.

18

Marcin nie ma się czego bać . Na obozie napewno sie duzo nauczysz i dowiesz nowych ciekawych rzeczy.Będzie dobrze i napewno nie zapomnisz tego obozu i bedziech chcial jechać na następny

19

A ja na Twoim  miejscu bym Marcinie sie bal, a w szczegolnosci ogolnokondycyjnych bo prowadzacy ta dyscypline to sa psychole wink

20

a tam zaraz psychole.Będe(dyplom w czerwcu)z zawodu terapeutą więc to może mi się od pacjentów udziela.
Choć prawdą jest że Wilku(zwierzak:))mnie dość dobrze zna.Więc coś w tym prawdy musi być wink

21

Sergiusz chyba sie nas wystraszyli bo nikt nie pisze na forum tylko my ( wszystko przez Wilka bo nas wydał) ale mniejmy nadzieje że to tylko chwilowy przestój

22

ja tam sie nie boje

23

i z powodzeniem wink
w woli ścisłości to jeszcze nie wiem czy jade.odpowiedz dostane w piątek od mojej szanownej pani kierownik szkolenia zawodowego.

24

Witajcie

Ja się co prawda na majowy obóz nie wybieram . ale pozdrawaim uczestników i milusią kadrę smile
sergiuszku gratuluję - czekaja cię nowe wyzwania - wspólprowadzenie zajęc to powazna spraw- ciesz się bardzo:)

25

i jazda.Moja obrcność na obozie potwierdzona.Będe miał troszke do odrobienia na uczelni ale co mi tam.Nic nie przebije klimatu na obozie. big_smile
Ania to jak mozesz to przyslij mi skrypty big_smile