Temat: Kobietki - Augustów 2005

Dużymi kroczkami zbliża się kolejny obóz kobiecy. Tym razem spotkamy się w Augustowie. Mam nadzieję że czeka nas wyjątkowo przyjemne spotkanie. Pozdrawiam wszystkie PANIE które się tam wybieraja smile

...te które się nie wybierają zachęcam do uczestnictwa w kolejnych spotkaniach smile

2

Odp: Kobietki - Augustów 2005

Miło mi będzie ponownie widzieć Cię Elu, mam nadzieję na lepszą pogodę niż w Spale oraz atrakcje przyjemniejsze niż farba. Pozdrawiam serdecznie

3

Atrakcji nie powinno brakować, a i okolica niczego sobie wink
oby pogoda dopisała...

4

Już wam kobietki zazdroszczę!!!!!!
Szkoda,że w tym roku mi się nie uda być z Wami ale obiecuję,że przyszły roczek to już na 100%. O ile jeszcze będziecie chcieli nmie widzieć. Pozdrawiam.

5

Szkoda, wielka szkoda Asiu że cię nie będzie ale mam nadzieję że w przyszłym roku już nic ci nie przeszkodzi.
Będziemy za to myśleć o tobie cieplutko podczas pobytu w Augustowie i a zaraz po powrocie zdamy relację z całego pobytu (a przynajmniej sporej jego części wink )

6

moge wpasc na kawe?

7

W zasadzie to nie jesteś pierwszym panem który usiłuje sięprzemycić na nasze spotkanie smile
Co do kawki to oczywiście zapraszamy, przerwy w zajęciach są przewidziane więc i na to czas się znajdzie wink

8

no to fajnie!

9

Chyba kobietki nie wybierają się na ten obóz , bo milczą. A może mają powody by się nie ujawniać? Pozdrawiam Panie!!! Do zobaczenia w Augustowie

10

PO NAS JUZ TYLKO... obóz kobiałek...ech...żyźń!

11

Bede pierwsza!:) musialam wrocic dzien wczesniej i ominela mnie impreza zakonczeniowa! Kobietki! napiszcie szybko jak bylo! no i... czy te "atrakcje gratis" oferowane przez obsluge hotelu byly rzeczywiscie atrakcyjne?:D Po tak wyczerpujacym, pelnym wysilku fizycznego, aktywnym obozie nalezala sie na koniec chwila relaksu... wink Augustow jest piekny! A wie ktos co to "Albatros"? ha?!

12

Mnie ostatnia impreza na szczęście nie ominęła. Dziękuję za piękne kwiaty, wiem kto je przesłał. Powiem tylko że przystojny, uroczy i wie co lubią kobiety.
Diekuję jesteś słodki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co do obozu - rewelacja, teraz dopiero wiem czego zazdroszczą nam Panowie!
Dziewczyny które jeszcze nie były: " Naprawdę warto......"

13

Co do imprezki, to oczywiście udana smile Na wspomnienie od czasu do czasu pozostaną nam zdjęcia i wrażenia.
Co do albatrosa, to od pewnego czasu zupełnie inaczej słucha mi się tej pieśni smile
Poza tym oczywiście moc pozdrowień i uścisków dla całej kadry i wszystkich uczestniczek - byłyście SUPER KOBITKI !!!
a Augustów jeszcze długo nas będzie pamiętał smile

14

Emilka-ja przynajmiej-śpię spokojnie-bo nie lubię PANÓW...I nie muszę sobie wmawiać czasami ,że boli mnie głowa.Pozdrawiam-KOBIAŁKI WSZYSTKIE KTÓRE ZNAM!!!

15

Ja też śpię spokojnie Krzysiu, natomiast głowa mnie boli tylko przez nielicznych Panów. Wtedy nawet panadol nie pomaga!
Pozdrawiam!!!!!!!!
Mam nadzieję, że dzięki obozowi kobiecemu pozbyłam sie na dobre migren i niektórych Panów.

16

Jesli chodzi o mnie Emilka, to ja dalej bede wywolywal u Ciebie bol glowy wink

17

Emilko, spanie na TAKIM łóżku wyklucza migreny wink.

18

Wilku i Krzysiu  od Was mnie głowa nie boli, ale są inni bardziej absorbujacy w ten gorszy sposób.
Wilku słyszałam, że wybierasz sie do mnie na wyścig, może czas sie zapisać?
Odnosnie obozu kobiecego. Panie czy kontakt ze swiatem po obozie był taki specyficzny?
Ja trochę z nostalgią wspominam chwile spędzone w Augustowie...
Czemu to co dobre tak szybko sie kończy?

19

To nie było łóżko to było łoże..... suuuuper

20

Ciekawe  która miała ochotę na taką łazienkę, mam na myśli kabinę, to łoże było kosztem wygodnej łazienki, ale nie ma nic za darmo ja wybrałam łoże. Po kabinie dopiero teraz wychodzą sińce....

21

Emilko, sińce muszą być - co to za kulawy/-a bez nich wink ?
Co do obozu to nawet ja miałam gulę w gardle po wyjeździe... przez jakiś 5 minut. A kucharz był milutki big_smile.

22

"milutki" - nie mylić z "malutki".
big_smile

23

Kucharz był SUPER, doradzić potrafił i nadskakiwać wink
No i stanowczo nie "malutki"

24

Kucharz milutki ok. ale czemu nikt nie wspomina kelnera, sama słodycz a ratownik z zadbaną bródką to co?

25

No jeżeli tak mają wyglądać obozy bez mężczyzn, to da się wytrzymać smile