1

Temat: Liga Rugby 22 - 24 kwiecień Radom

Witam Wszystkich !!!
Już za niecałe 3 tygodnie czeka nas nastepna rywalizacja o ligowe punkty. Myśle że wszyscy już wyleczyli rany po ostatnim turnieju i z niecierpliwością czekaja na zaciętą walke. Myślę że wszyscy dotrą w komplecie do Radomia. Pozdrawiam

2

Odp: Liga Rugby 22 - 24 kwiecień Radom

Tylko trzeba jeszcze zrzucic zaległości ze świąt... wink

3

oojjjj trzeba wink

4

Juri to aż tak przytyłeś to ty na obozie nie bedziesz miał siły po przeszkodach jeździć

5 Ostatnio edytowany przez Bęc (2005-03-31 18:06:49)

Dominik chciałem zapytać, bo mówisz że już sprawy turniejowe są  dograne a Pogode zamówiliście??  Dobrze jak by Słoneczko było i nie padało.

6

Dominik, to że przytyłem to pół biedy (podobno masa pomaga w jeździe po przeszkodach), gorsze jest to, że się tak rozepchałem, że wciąż chodzę głodny, a trudni jeździć i jednocześnie jeść wink Jest jeszcze niebezpieczeństwo - pętka kiełbasy mogą się w szprychy wkręcić i wywrotka gotowa smile

7

Juri, będziemy Cię dokarmiać na boisku (podczas meczu wink ).

8

Juri ostatnio mi troszke przeszlo ale mialem taki okres w ktorym mozna bylo do mnie dzwonic do 22 i o 2 nad ranem. O tej wlasnie godzinie siedzialem w lodowce. Obecnie kiegy juz ruszyla liga szanuje swoj smietnik.

9

No Panowie myśle że za dużo nieprzytyliście bo w wózek rugbowy się nie zmieścicie !!! A najszerszy to chyba 42cm wink No Juri zawsze można tą kiełkaske na szyje założyć i miec ją pod reka wink

10

No ładnie Juri to aż do tego doszło że z jedzeniem jeżdzisz.Może na boisku tez powinieneś ze soba wozić pęto kielbasy żeby móc sie w trakcie meczu posilić

11

Tym razem pogoda zamówiona i potwierdzona ma być 19-25 stopni i świecić slońce wiec o pogodę się nie martwcie.

12

a ja zycze wszystkim powodzenia.

13

Jak miło, że się o mnie martwicie... mam nadzieję, że do turnieju jakos sobie z tym poradzę... po drodze przecież jest obóz wink no ale jakbyście przypadkiem napotkali na boisku na swojej drodze jakiegoś wygłodniałego tetruska, to nie traktujcie go bardzo brutalnie... raczej wspomóżcie dobrym jedzonkiem wink

14

No faktycznie pogoda już zaczyna nam sprzyjać i raczy nas słoneczkiem.  A tak na marginesie to chłopaki tak mocno zabrali się za treningi przed turniejm że nie maja czasu na forum się wypowiedzieć. Ale coż jak sport to sport wink

15 Ostatnio edytowany przez Sarna (2005-04-06 15:02:29)

szkoda ze nas tam nie bedzie.Juri sonde sobie zaluz, zbirnik z pokarmem z tylu i po glodzie,hi hi

16

Bęc cwiczcie bo turniej tuż tuż a inne druzyny tez dadzą z siebie wszystko żeby wygrać. Sarenka szkoda że nie bedzie was z nami ale caly czas myślimy o was

17

to miło!

18

Już na stronie jest rozpiska meczy

19

Okey,właśnie dostałem cynk że i ja będe na tym turnieju.jako piłka chyba czy coś koło tego. smile

20

Domino,bedziecie mieli dla nas jakieś wózki?

21

Sergiuszu jak się cieszę ze Cie znów zobacze - nareszcie będę mogła osobiście i swoimi własnymi rękami nawtykac Ci za Starą Babę smile - i ze nie odruzniasz Starej Baby od Baby Jagi smile - czyli  znaczy ze się spotkamy - jaki ten świat mały

22

Babciu,ja też się ciesze:)

23

no zapowiada się niezły turniej - jak widać po wypowiedzi to wszyscy będą dawać z siebie wszystko oczywiście jak się zmieszczą w wózkach no i jak obok będą lezeć pęta kiełbasek smile

24

Oj sprawdzałyśmy już, że zmieszczenie się do tych wózków to wcale nie jest taka prosta sprawa... wink

25

Trzeba myśleć przyszłościowo i zamawiać wózek dwa razy szerszy wtedy nie ma takich problemów że się ktoś nie zmieści