1

Temat: TURNUS-help

Witam czy ktos mógł by mi powiedziec czy mam szanse wziasc udzial w jakims z letnich turnusów rehabilitacyjnych, ucze sie w studium fizjoterapi ale prawdopodobnie  beda mogły jechac tylko 3 osoby, a ja bardzo bym pragnał pojechac, i czy to prawda ze wszystkie koszta sa zwracane. prosze o odpowiedz na maila jesli to mozliwe z góry bardzo dziekuje i pozdrawiam

2

Odp: TURNUS-help

na mejla?
to trzeba było chłopak odrazu do FARu napisać a nie tutaj big_smile
A sznasa chłopak jest zawsze.Jestem żywym przykładem że nie tylko z uczelni się można dostać.wysłałem poprostu zgłoszenie.miałem szczęście i już tak jakiś czas współpracuje i pomagam w fundacji.
A co do letnich.Na wakacje?? big_smile
hehe,obóz to nie wakacje tylko praca.

3 Ostatnio edytowany przez JuroS (2005-03-12 01:19:49)

Sergiusz nie tak ostro bo go wystraszysz na amen smile
A pewnie jak by wiedział, że trzeba do FAR-u napisać to by napisał,
pewnie uznał że tu się coś dowie i po twojej odpowiedzi wychodzi na to że miał racje.

4

Pcrb powinieneś chyba najpierw się dowiedzieć, na czym polega praca na obozie.
Najlepiej wypytaj Sergiusza on ma duże doświadczenie.

5

Juro ale mi pojechales:D Ja nie mam dużego doświadczenie tylko tak troszeczke coś się na czymś znam.
A nie będe pisał jak sie pracuje na obozie bo nie bede straszył własnie chłopaka:D
Pcrb powiem tak: jest dużo pracy ale atmosfera która panuje na obozach sprawia że wszystko to przeradza się w czystą przyjemność.
Do tego dochodzi "Czelendż dej"..a co to jest to się już na obozie dowiesz.

6

Sergiusz skromność jest cnotą smile tak trzymaj.

7

Zaliczylem jeden obóz tetra w Zamościu w 2004r.I to co tam zobaczylem bylo zaskakującym doświadczeniem to jak wspólpracują ze sobą niepelnosprawni i sprawni,biorąc pod uwage uczestników,kadre i serwis.Karzda nowa osoba będzie napewno mile widziana i zaskoczona,a napewno wyjedzie z mnóstwem nowych doświadczeń.

8

Ja jestem „po drugiej stronie”, to znaczy uczestnik i chociaż sam raczej nie potrzebuję pomocy to bardzo doceniam to, co robicie.

9

daNIK bardzo mi się spodobało to co na pisałeś big_smile

10

heh temat sie rozwija ale w dalszym ciau nie wiem czy jak sie zwruce z prosba mailem o to czy moge byc asystentem niepelnosprawnej osóbki , czy bede mógł wziasc udzial , heh zalezy mi , bo slyszalem ze to kupa doswiadczenia  nowych metod, a przedewszystkim praca i nowi przyjaciele. pozdrawiam

11

pcrb napisał/a:

nie wiem czy jak sie zwruce z prosba mailem o to czy moge byc asystentem niepelnosprawnej osóbki

hihi... jak to sie teraz czasy zmieniaja! jak bylam piekna i mloda, to nie bylo obozow i chetnych na asystenow.. a teraz... no kurcze! big_smile
pcrb - proponuje, zebys sie w jakis sposob skontaktowal osobiscie z Fundacja - najlepiej telefonicznie. I wszystkiego z pewnoscia sie dowiesz. W wakacje to raczej obozy dzieciece:) ale ni jest najgorzej - znajdziemy Ci jakas osobke do asystowania wink

12

asystentem jednej??...aleś ty big_smile a nie ciekawiej wszystkich?? big_smile
no piastunka ma rację żebyś zadzwonił...telefonicznie wszystkiego się dokładnie dowiesz dzięki naszym cudownych dziewczynom big_smile

13

Dzięki Sergiusz za twoją opinie-to nie wazelina-ale tak naprawde myśle i mam nadzije,że w najblirzszym czasie znów zalapie sie na obóz,narazie sam z pomocą rechabilitanta prubuje dojść do lepszej sprawności.Wkońcu z"cudownymi dziewczynami"jestem w stalym kontakcie.Pozdro dla wszystkich.

14

No to chyba zadzwonie

15

...to ja się chyba do tych cudownych dziewczyn zaliczam, hehe... to miłe daNIK - dziękuję ;)
a co do pytań i "hehów" pcrb'a, to dołączam się do wcześniejszych propozycji, tzn. zadzwoń do Fundacji lub opcja 2: napisz na mojego maila. Chyba, że już to zrobiłeś, bo właśnie odpisuję komuś na maila o podobnej tematyce :)
pozdrawiam wszystkich serdecznie

HEJ!!! Witam wszystkich! Też bardzo bym chciała pojechać na taki obóz i dowiedzieć się od Was również jak to wygląda, jeśli moglibyście mi podać trochę głębszych informacji, jak to wygląda od środka. Ode mnie z z uczelni też mogą pojechać tylko 3 osoby. Nie chcę jednak zrezygnować . Jestem na pierwszym roku ale bardziej ciągnie mnie do ludzi niż do książek:)
Oczywiście to nie znaczy, że ich nie czytam;)

Pcrb skąd jesteś?

17

No cóż,w moim przypadku skontaktowałam się po prostu z koordynatorem regionu wink hehe

i bylaś na takim obozie? jaki koordynator?:)

piekne motto Aneczko

19

ano jeszcze nie byłam - dopiero teraz jade,w kwietniu,do Spały,stracić przysłowiowe "dziewictwo" big_smile
a jeśli chodzi o koordynatorów, to o ile się orientuje,chyba każde województwo ma koordynatora.żeby to sprawdzić musisz wejść w zakładkę "działalność regionalna" na głównej stronie FARu i poszukać swojego województwa.Tam powinny byż telefony,nazwiska i adresy mailowe,a także zajęcia organizowane w regionie.Skoro studiujesz w studium fizjoterapii to możesz się zaangazować jako wolontariusz w zajęcia w regionie i w ten sposób nawiązać kontakt z Fundacją.Wydaje mi się,że chyba każda para rąk jest mile widziana...??
Ale rzeczywiście najlepiej będzie jak skontaktujesz się bezpośrednio z "Górą",czyi zadzwonisz do Warszawy i zgłosisz chęć udziału w obozie.
Powodzenia!!

20

Basia napisał/a:

...to ja się chyba do tych cudownych dziewczyn zaliczam, hehe... to miłe daNIK - dziękuję wink

Basia ranisz moje serce.Przecież ja to pierwszy napisałem hmm

Ale wybaczam jak mnie wpiszesz na obóz do Zielonki w Lipcu big_smile

21

skolnik(dziewczyna:)  wiec jestem Z grudziadza jak co mozna do mnie pisac na maila, odpisuje jak tlko szybko sie da . pozdrówka

Pcrb: próbowałam wysłać do Ciebie maila  ale jakoś namieszałam z jakimś http i w ogóle, także spróbuj napisać coś do mnie. mało znam się na komputerach, napisz coś wtedy odpiszę bo niewysyla tych wiadomości, a ja jestem zupelnie ciemna:)
Pozdrawiam!!!

Aneczko ! Szczerze mówiąc to boję się stracić to "dziewictwo":)

24

skolnik głowa do góry..Pamiętaj że strach ma wielkie oczy:)))
a najwazniejsze że chcesz do ludzi!!!!
to znaczy że juz wiesz o co w tym wszystkim chodzi....

dzięki IDA, PODNIOSŁAŚ MNIE TROCHĘ NA DUCHU

Pozdrawiam:)