1 Ostatnio edytowany przez olawaw (2008-06-30 12:54:38)

Temat: obóz konny 2008

Cześć Kochani Ułani!
Rozpoczynamy nowy sezon końskiej zabawy. Kto dostał zaproszenie nich szybciutko się odzywa bo miejsc już mało. A kto bardzo chce jechać a wstydził się szepnąć wcześniej niech szybko dzwoni do Fundacji.
Mamy całkiem nowy skład więc szykuje się niezła zabawa smile

Broda czekamy na relację jakie nowe koniki szykują dla nas instruktorzy ????

2

Odp: obóz konny 2008

Witajcie Koniarki i Koniarze!
Po rozmowie z Olą, aż włosy mi stanęły dęba wink takie się szykują zmiany smile Napewno będzie odjazdowo i na nudę nikt nie będzie narzekał smile
Warto sie pośpieszyć bo chetnych nam nigdy nie brakowało a liczba miejsc ograniczona. Ola czeka na telefony i emaile smile

pozdrawiam i do zobaczenia

3 Ostatnio edytowany przez BRODACZ (2008-07-03 05:30:47)

olawaw...
Bywam na rancho.. a co do koni, to sama wiesz - mają JAKIEŚ być wink
Jak na razie Casablanka, Lala, Balboa, jedna z Amberek będzie mamusią, Jest nowy siwek Emanuel... a reszta jest milczeniem owiec i tajemnicą firmy. Pozdrawiam wszystkich " starych" i  nowych koniarzy wink

4

Dzieki Broda za przeglą sytuacji stajennej w Ciechocinku 
Balboa jest wiec wyzwanie dla nowych ułanów bedzie smile

Przesyłam buziaki i widzimy się na Konnym a potem na Igrzyskach smile

5 Ostatnio edytowany przez BRODACZ (2008-07-04 16:24:30)

olawaw
spoko... mówisz i masz. Buziaki przyjęte wink

6

Oj Ola w przyszłym roku to może mnie też zabierzesz??Chętnie zobaczę te Wasze rumaki
pozdrawiam Wszystkich koniarzy;)

7

Zapraszamy zapraszamy wink Rumaki całkiem fajne! Polecam 
Podanie na piśmie i już jedziesz

8 Ostatnio edytowany przez MATKA POLKA EUROPEJKA (2008-07-07 18:29:22)

pozdrawiam

9 Ostatnio edytowany przez LUKAS (2008-07-15 12:49:42)

Witam wszystkie Koniarki i Koniarzy! smile
Chętnie bym się przejechał na obóz, szczególnie z tego względu, że ma być dużo zmian i nie będzie czasu na nude.;) Niestety w tym roku mam zbyt wiele wyjazdów i nie mogę sobie pozwolić na kolejny. Poza koniami tęsknie za tanecznymi wieczorami, nawet mi się zrymowało.;)
Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego pobytu.

Łukasz

10

Łukasz dla Ciebie trzymam miejsce na przyszły rok. Już się nie wykręcisz !!! smile Bo z kim ja tańczyc będę ??

Pozdrawiam

11

Ja też dołączę do was na obozie...mam nadzieję że konioje wytrzymają mój ciężar big_smile

12

Ola a ze mną  nie zatańczysz?

Tomik jak będziesz mniej jadł to może wytrzymają big_smile

pozdrawiam wszystkich miłośników koni smile

13

i ja i ja będę....Jaro bedziemy  śmigać na konikach big_smile

14

to moze ja tez wpadne na jeden z wieczorkow tanecznych? smile

15

Zapraszamy. Olu koniecznie wpadaj na zawody w sobotę!!!!

16 Ostatnio edytowany przez jaro (2008-07-21 14:29:56)

Agi już się cieszę że będziesz a pośmigamy zapewne nie tylko na konikach wink

Oleńko ja też przyłączam się do zaproszenia Oli, no może nie wpadaj wink ale nas odwiedź

17

Jareczku, Ty chyba niezbyt uwaznie czytasz: mam WPASC na zawody;> no wiec mozecie sie mnie spodziewac w sobote, na pewno sie pojawie:)

18

Hej, hej Ułani i Ułanki!
Jak ja Wam zazdroszczę, że już żyjecie wyjazdem na obozik. Niestety nie będzie mi dane przeżywać z wami nowości obozowych, zapoznań nowo-końskich, krzyków "Rezysera" i całej wspaniałej atmosfery obozowo-końskiej. Poszłam w ślady jednej z Amberek smile ale mam nadzieję, że za rok, może mi się uda na nowo dołączyć do Waszego zapalonego grona. Pozdrówcie i ucałujcie całe ranczo (włącznie z konikami) ode mnie. Mam nadzieję, że tradycja wieczorno-taneczno-śpiewna będzie Wam towarzyszyć przez cały obóz! Duchem i pieśnią będę z wami! Trzymajcie się dzielnie końskiej grzywy, pozdrawiam, Asia M.

19

Olu wybacz wink rzeczywiście jaki ze mnie gapa, czytam i nie wiem co czytam big_smile jak zawsze zakręcony smile

20

Asiu moje gratulacje smile , nareszcie spełniło się Twoje marzenie smile szkoda że nie możesz do nas dołączyć, ale czasami w życiu są ważniejsze sprawy smile Dbaj o siebie i nie tylko smile pozdrawiam

21

Gratulujemy, czekamy na was za rok. Koniecznie z małym Ułanem bądź Amazonką. Ucałujemy koniki w  chrapki od Ciebie
Buziaki

22

Czołem Waszmościom
To juz niedługo!!! a swoją drogą Jaro i Brodway to już  dziewiąty!!!! obozik. Jak ten czas  leci!!!!!! smile Koniki odchodzą, przychodzą a my trwamy:)). W tym roku mamy sporo nowych adeptów (przy okazji pozdrowionka dla wszystkich) co cieszy (tu ukłony dla Oli) więc nasza końska rodzinka powiększa sie systematycznie. Byleby tylko pogoda dopisała to może uda sie mały wypadzik nad Wisłę. Już mi ślinka leci na myśl o "leniwych" pani Zosi. Pozdrówka

23

Hej, tylko czemu ci "nowi adepci" się nie odzywają? Mam nadzieję, że nie przeraziły ich wasze opowieści o zawodach i dłuuuugich wyprawach w teren smile
Buziaki i do zobaczenia na obozie
Już tylko 22 dni smile

24

Andrzej to prawda już za rok jubileuszowy obóz (mam nadzieję) lata lecą a my ciągle tacy sami czyt. młodzi wink A jedzonko teściowej Zosi też mi już się śni smile

Olu, oni jeszcze tak dokładnie to nie wiedzą co ich czeka a już się boją wink (taka mała prowokacja może ktoś się odezwie big_smile )
Fakt to już tylko 22 dni i się widzimy Pod olszyną smile pozdrawiam
starych i nowych koniarzy smile

Ps. Ola czekam na emaila smile

25 Ostatnio edytowany przez BRODACZ (2008-08-25 08:29:25)

Witajcie
olawaw...  ciekawie to sobie wymyśliła, bo dostałem od szefa  materiały  do zaliczenia jazd na koniec obozu. Jest spoko i jest wybór wink