1

Temat: Extreme dh

Siemano;]
Przed wypadkiem bylem fanem downhillu i duzo jezdzilem dlatego wiem ze mozna uprawiac ten zaje***ty sport;d wystarczy miec trosz ke forsy ;] hyh jakies 20000 euro taki wheelchair dh kosztuje ;] no i trzeba byc silnym wink

patrzcie http://pl.youtube.com/watch?v=f4fpf1-s1E8 smile

2

Odp: Extreme dh

Powiedz prosze, skad ta kwota.
I czemu trzeba byc silnym?

W polsce mozna zbudowac za ulamek tej sumy.
A w stanach kupic nowy juz od 12 000 PLN.

http://www.paraprosracing.com/

3

taka kwota byla podana byla na amerykanskiej stronie ;d jesli mozna tak tanio jak mowisz to fajnie...;)
a co do sily ;] ja bez chwytu i ze slaba stabilizacja raczej nie pojezdze ;p

pozdrawiam ;d

4

paraprosracing.com nie dziala

5

Tobie nie dziala, a nie w ogole nie dziala.

Do takich rzeczy jak downhill czy ogolnie sport ON potrzebna jest sila woli i duzo samozaparcia , a nie kasa i nadludzka sila.

6 Ostatnio edytowany przez interpio (2008-06-30 11:06:45)

Dh czy jazda na handbiku to sporty bardzo drogie w porównaniu np. z pływaniem, kulturystyką.
Sam handbike'a wyczynowy od MAGNUSA to koszt co najmniej 12.000 zł., łańcuch 1,5 szt. 75 zł. co 2 miesiące nowy, dętki, opony, oświetlenie. Jak się nie raz w trasie coś zepsuje to też trzeba mieć parędziesiąt złotych aby dobra duszyczka do domu podwiozła, bo inaczej umarł w polu lub zjedzony w lesie przez wilki.
Jeszcze jak ktoś nie umie sam sobie naprawić sprzętu to jest zdany na łaskę panów mechaników.
Brałem udział tylko parę razy w zawodach, bo było blisko i za darmo!
Jak widzę zdrowych kolarzy to im zazdroszczę, że prawie nic ze sobą nie wożą, a ja aby być niezależnym od pomocy (łaski) innych ludzi, wożę ze sobą zawsze "pół warsztatu" wink

7

Kulturystyka tania ???? Chciał bym żeby to była prawda tongue

8

No nie zupełnie, bo witaminy, suplementy, odżywki to wszystko jest też pieruńsko drogie.
Szukam jakiś witamin, które dawałyby mi energię i powodowały by, mniejsze zmęczenie po wysiłku.
Kupuję w aptece Active plusssz ale to bardziej ma działanie psychologiczne.

9

Odezwij się do mnie na GG to coś Ci może doradze