1

Temat: I Turniej PLRnW 2008

Jaka cisza... Czyżby wszyscy spali jeszcze snem zimowym?! Za oknem 11 stopni - idzie wiosna, a wraz z nią nowy sezon - pora wstawać!
Za 6 tygodni pierwszy Turniej i dużo niespodzianek. Nowe drużyny, nowe składy w starych drużynach... Ciekawi jesteśmy wieści i wrażeń z regionów.
Czas obudzić forum!

2

Odp: I Turniej PLRnW 2008

Forum nie śpi - forum czeka na WAS smile i informacje z pierwszej ręki odnośnie ligi smile

3

informacje z pierwszej ręki umieszczane są na bieżąco na stronie rugby.far.org.pl  - myślałam, że forum huczeć będzie od plotek i rokowań, a tu zero komentarzy sad

4

Witam;) widocznie wszyscy tak ostro trenuja ze nie maja czasu nawet zajrzec na forum tzw. cisza przed burza wink pozdrawiam

5

a słyszałam też, że jedynym zajęciem niektórych rugbistów jest czytanie tego, co napisał tu Juri big_smile

6

Każdy robi co lubi wink No ale żeby nie było, że się ktoś przeze mnie nudzi, to piszę...
... Warszawo, do zobaczenia jutro!!!

7

smile hehe no no wiesci szybko sie rozchodza i we wszystkie strony nie ma co wink Juri pisz pisz bo nie mam co czytac sad

8

Do I Turnieju już mniej niż 4 tyg. Może jakieś typy? Kto spadnie, kto awansuje?

9

zacznij pierwszy, coby dać przykład tym, którzy się wstydzą :-)

10

Czy już wiadomo kto,z kim i w jakiej grupie zagra?

11

wiadomo smile webmaster obiecał do końca tygodnia umieścić informacje na stronie smile ale łatwo sobie policzyć z rankingu - grupa A liczy 5 drużyn, grupy B i C po 4.

12

Coś tam się zamieści żebyście mieli co czytać i mogli wymyślać taktykę przez święta wink

13

No dobra niech będzie, że zacznę pierwszy. Muszę jednak zaznaczyć, że typowanie jest w tej chwili trochę jak wróżenie z fusów, a dokładniejszy obraz pojawi się dopiero po pierwszym turnieju. A więc:
1. Katowice
2. Warszawa
3. Rzeszów, Ostrów
5. Poznań
Ograniczę się tylko do Ligi A dając szansę innym na pozostałe grupy albo jeśli ktoś się czuje na siłach to niech spróbuje się zmierzyć z całą ligą.

14

no to pudło, bo Poznań nie gra z Wami w grupie tongue
proponuję do ligi przestudiować rozpiski, żeby na boisku nie było zaskoczenia big_smile

chyba że jednak wytypowałeś zwycięzcę grupy B i przedstawiłeś sytuację już po wymianie na ostatnich stanowiskach wink

15 Ostatnio edytowany przez bob (2008-03-20 08:52:09)

Zenek Poznań nie awansował do pierwszej grupy,za to zdegradowałeś już Radom który będzie tam grać smile

16

To jest sytuacja jaką przewiduję już po I Turnieju czyli tak jak domyślała się Magda. Chyba nie podejrzewacie mnie o to, że nie wiem kto gra w Grupie A? No dobra ale poza uwagami pod moim adresem poproszę o wasze typy. Magdę jako sędziego mogę zwolnić z typowania by nie była później posądzona o stroniczość ale reszta może pokombinować.

17

Ja pokombinowałem - efekty są do zobaczenie na stronie wink Pomyłek z grupami już nie powinno być.

18

Zenek Ciebie akurat nie, ale zapewniam, że spora część rugbistów nie ma pojęcia z kim walczy w grupie wink

19

no i co tam? reszta nie ma odwagi? czy wszystkim jest to aż tak obojętne??

a gdzie przedturniejowa gorączka? tu powinno aż kipieć od plotek!

chyba w przyszłym sezonie warunkiem koniecznym do wystartowania w turnieju będzie zaliczenie kursu komputerowego - a może na stronie zamieścimy szybką instrukcję aktywnego poruszania się po forum internetowym dla tetrusów? Juri - co Ty na to? smile

20

ja tam nie bede mowila, bo potem znowu bedzie, ze jestem stronnicza;)
wiadomo, kto wygra:)

21

Wiadomo że RZESZÓW wygra wink
Nie że był bym stronniczy:)  ha ha

22

Myślę, że będzie sporo niespodzianek ale może już czas przetasować trochę naszą ligę.

23

w tym sezonie może jeszcze nie szczyt, ale myślę, że Team Balian zamiesza w tabeli
pozdro dla wszystkich którzy dmuchają w oponki

24

Myślę ze tak jak zawodnicy sędziowie sa równiez w gotowości bojowej - by nie było że przygotowują się tylko zawodnicy. No i przede wszytskim powitamy sędzinę z Czech pierwszy raz na turnieju ligowym. - zawodnicy nastawiajcie się na j.angielski - po innemu nie bedziemy rozumiec wink

25

zeby wyjsc na przeciw zawodnikom a przede wszystkim kapitanom - to pewnikiem sędziowie j. angielski bedą uzywać tylko pzry komendach - do konwersacji - przynajmniej ja proponuje mimo wszytsko j. polski - zgadnijcie dlaczego smile wink