1

Temat: Kadra Narodowa

Temat Kadry Narodowej prowadzony głównie na stronie SSONu wrzucam również na strone FARu (będę się bardzo starał aby wiadomości sie nie powtarzały i zachęcam do zaglądania i tu i tam).
Jesteśmy właśnie na zgrupowaniu Kadry, które odbywa sie w Zabrzu na Śląsku. Zaraz rozpocznie się drugi trening pierwszego dnia konsultacji prowadzonych przez chyba najsłynniejszego zawodnika w historii Wheelchair Rugby - Joe Soares'a (nomen omen bohatera filmu Murderball).

Tych którzy mają na to ochotę zapraszam do Zabrza na trening - zgrupowanie trwa cały tydzień (15-24 luty), a innych zachęcam do zadawania pytań zarówno na jednej jak i na drugiej stronie.
Pozdrawiam
Łukasz

PS: wiecej newsów juz wkrotce

2

Odp: Kadra Narodowa

Kolejny dzień w Zabrzu - tym razem przenieslismy się na mała sale - ćwiczymy elementy techniczne:)

3

Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki za owocne treningi smile)

4

dziękujemy Aniu smile
Ja niestety musiałem opuścić zgrupowanie i udać sie do Poznania na ostatni zjazd na studiach:( a z miłą chęcią zostałbym do końca...
Treningi prowadzone rewelacyjnie - Joe stanął na wysokości zadania!
Pozdrawiam
Łukasz

5

Zgrupowanie zakończone - przed Kadrą turniej Champions League we Frankfurcie nad Menem!

Szkoda, że nie mogę jechać sad

6

Zdecydowanie mozna podsumowac kolejny turniej Redsow!
Tylko i az 6 miejsce na Europa Cup (8 zespolow)
Jak zwykle zdarzaly sie rewelacyjne kwarty, ale i rowniez masa bledow
Grupa z Rebelsami (GER), Flemish Lions (BEL/FRA) i Silent Snakes (SUI/AUT).
W grupie niestety 3 porazki (mimo dobrego meczu z Belgami)
Nastepnie rewanz w bardzo dobrym stylu za wszystko na tym turnieju hehe ze Szwedami (Nacka Spiders) i oczywicie wygrana, ktorej baaaaaardzo potrzebowalismy
Na koniec w meczu o miejsca 5/6 kolejna porazka z Belgami niestety
Noooo tyle jesli chodzi o sport, aktualnie trwa bankiet, ale w zwiazku z wczesna pora wyjazdu, ekipa powoli wraca do pokoi i znow niestety bo impreza sie rozkreca
Podrawiamy serdecznie z Rheinsberg (Germany) znad chyba pieknego jeziora

7

Wyniki I  Turnieju Champions League
Hannover 27.02-01.03.2009

Londyn( GB)– The Reds (Polska)                39:47
Koblenz (Niemcy)– The Reds (Polska)             40:45           
Finlandia  –The Reds (Polska)                56:49           
Next Generation ((Niemcy)     – The Reds (Polska)        34:50

Polska na swoim koncie ma trzy mecze wygrane oraz jeden przegrany. Obecnie w tabeli zajmujemy trzecie miejsce za The Rebels ( jeszcze z nimi nie graliśmy) oraz Finami. Jest to bardzo dobry prognostyk przed kolejnymi turniejami.
Przed nami w marcu zgrupowanie weekendowe a później tygodniowe zgrupowanie połączone z wyjazdem na Bernd Best.

Pozdrawiam

8

Drogi Łukaszu ;-)

zapowiadałeś relacje, wiadomości "z życia kadry"
czekamy
Pozdrawiamy

Jacek

9

Drogi Jacku smile
No ja Cie i reszte najmocniej przepraszam sad wstyd aż, że tu tak cicho, a jest co opowiadac:
w ostatni weekend drużyna narodowa pojechała na turniej Champions League do niemieckiego Karlsruhe - to co tam pokazali, przeszło moje najśmielsze oczekiwania smile
Rewelacyjna gra z Belgami i Austriakami - no i oczywiście wygrane, ale najlepsze spotkanie to przegrany (tak, dobrze czytacie - przegrany!) mecz z Rebelsami z Niemiec. Team polski spisał sie tam znakomicie smile
Zainteresowanych "szerszymi relacjami" odsyłam jednakowoż do strony www.sson.pl gdzie na bierząco umieszczam relacje z wyjazdów Kadry
Pozdrawiam serdecznie
Łukasz

10

Kadra Narodowa - c.d.

W lipcu odbył się ostatni turniej tegorocznej CL (Champions League) - Reprezentacja Polski zajęła w sumie w całej edycji a.d.2009 zaszczytne 4 miejsce (najlepszy nasz wynik w cyklu CL w historii).
Najbliższy okres to przygotowania bezpośrednio do Mistrzostw Europy,które odbędą się w październiku w Danii.

11

Dzis rozpoczyna si€ ostatni sprawdzian przed ME. Obecnie jestemy w Szwajcarii w Nottwil, gdzie o godzinie 16.00 rozpoczyna si€ turniej. 8 druzyn , 2 grupy.Polska dzis zagra o  godzinie 17.30 z Dani ( tego zespou nie widzielimy od ME ktre mialy miejsce w 2007 roku.( na pewno nie mozna ich zlekcewazyc.Trzeba pamietac ze Dania w 2005 roku byla w czworce najlepszych zespolow z Europy.
Jutro o godzinie 9.30 mecz z Holendrami a o 17.00 ciezki mecz z belgami.Trzymajcie kciuki.
Grupa A
Belgia
Holandia
Dania
Polska

Grupa B

Niemcy
Szwajcaria
Francja
Austria

12

Pierwszy mecz wygrany z Dania 47-38
Belgia rozgromila Holendrow 30 pkt( albo i wiecej)
Szwajcaria pod nowym dowodzctwem trenera ( bylego asystenta trenera Joe ) wygrala z Francja.
Obecnie Niemcy wygrywaj z Austria
Poydrawiam
Jutro pierwszy mecz z Holandi o 9.30

13

Wygralismy gladko z holendrami. Na parkiecie zadebiutowali nowi zawodnicy:Rafal Welpa, Krzysztof Wilczynski oraz Marek Pieczka.
O 17.00 Gramy z Belgami. Jesli wygramy zagramy jutro w finale o godzinie 14.30( z Niemcami albo Szwajcari ). Jesli przegramy czeka nas boj o 3 miejsce. Jednak jestesmy swiadomi naszych umiejetnosci wiec .............do jutra

14

Dzis final o 14.30.Wczoraj w pfinale ogralismy Belgw 14 pkt. Dzis w Finale Zmierzymy si€ z Niemcami

15

Polska zajeła 2 miejsce w ostatnim sprawdzianie przed ME.
1.NIEMCY
2.POLSKA
3.BELGIA
4.SZWAJCARIA
5.FRANCJA
6.DANIA
7.AUSTRIA
8.HOLANDIA

16

Drogi trenerze - widze, że mecze finałowe tak Cie zaciekawiły, że kolejnośc dołu tabeli uległa drobnej falsyfikacji smile
a więc tak: miejsca 1-2-3-4 - prawidłowo
ale:
5. Austria
6. Dania
7. Francja
8. Holandia
smile tyle jeśli chodzi o moją korektę

a przy okazji - po aktywności na forum wnioskuje, że dosłownie nikt już nie interesuje się nie tylko Reprezentacją Polski, ale także Polską Ligą!

Haaaaalooo
ktoś ma ochotę się obudzic? a może zamykamy już ten interes i rozchodzimy się do domów? sad

17

chrup napisał/a:

a przy okazji - po aktywności na forum wnioskuje, że dosłownie nikt już nie interesuje się nie tylko Reprezentacją Polski, ale także Polską Ligą!

Haaaaalooo
ktoś ma ochotę się obudzic? a może zamykamy już ten interes i rozchodzimy się do domów? sad

Luki: INTERESUJE, INTERESUJE................
od czwartku 3.09.2009 cały czas zaglądałem na forum sson-u i wypatrywałem -śledziłem doniesienia z Nottwil
sprawdzałem też cały czas forum far-u, coby żaden wpis mi nie umknął i żeby wiedzieć wszystko jak najszybciej - nawet chciałem pisać kilka razy do Ciebie smsy, rejestrować się na forum sson-u itp itd..... po nocy nawet zaglądałem na fora czekając na relacje z finału.....

stwierdziłem, jednak ze nie będę pisał - za to (po cichu) z całą rodziną kibicowaliśmy ...

Pozdrawiam i Gratuluje Zawodnikom, Trenerom, Całej Ekipie.........

18

Rzadko;) ale,zgadzam się z JacWan wink;)
interesuje,interesuje tylko nie zawsze zostawia po sobie ślady wink
Czekamy następnych równie (a najlepiej wyżej) emocjonujacych wyników.
Gratulacje Wielkie dla Was Chłopcy smile
:*

19

a jak zwykle zgadzam się z Asią i wyjątkowo zgadzam się z JacWan tongue Rzeczywiście może trzeba zacząć zostawiać więcej śladów swej obecności,coby nikt nie miał wątpliwości co do stopnia zainteresowania Kadrą i PLRnW. Gratulacje chłopaki i coby forma dopisała na tym najważniejszym sprawdzianie! A odnośnie  PLRnW , to do zobaczenia jutro! smile

20

Interesuje smile Gratulacje!!

21 Ostatnio edytowany przez suha (2009-10-13 06:19:57)

Halo smile:)
Panie Chrup czekamy na wieści z Hillerod wink;);)
na oficjalnej stronie Wheelchair Rugby European Championships 2009 mało informacji sad na stronie SSON-u żadnej:(:( No niepocieszona jestem przecież to decydujące dla nas starcia i walka o Mistrzostwa w Kanadzie a tu nic zero informacji!!!!
Cóż pozostaje mieć nadzieję,że skupienie przed tak Wielką Imprezą nie pozwala na zaglądanie w net.Oby tak właśnie było!!!
Trzymamy kciuki jutro o 10.30 w meczu z Danią:):)
no i w kolejnych rzecz jasna:):)
POWODZENIA!!!!
A wogóle to Nasza Kadra ma tam ładne zdjęcie wink:)
niestety WIELKA SZKODA,że nieaktualne sad:(:(

22

wszystkie wiadomosci z ME sa na stronie SSON w forum
Pozdawiam z Danii. Dzis o 16 oficjalne rozpoczecie ME

23

http://www.sson.pl/forum/viewtopic.php?id=26

suha - właśnie tam możesz znaleźc najwięcej informacji smile

24

tak wiem Chrup smile
wszystko poczytane- nadrobione smile 
dziekuję za relacje,
czekam na więcej:))
Pozdrów Super-Kibica;);)
trzymam kciuki

25

No i mamy awans do Mistrzostw Świata smile)))
śliczne dzięki Chłopaki!!!!
GRATULACJE