76

Odp: Polska Liga Rugby Na Wózkach....

Jesli jest ktos z Lublina kto znalazl by wolne miejsce w aucie to prosze niech sie odezwie, dorzuce sie na wache i z checia do pifka. W PKP to ludzi morduja big_smile , wiec rodacy poratujcie biedaka chodziaka.

Ps. Zajmuje bardzo malo miejsca (tylko nie w bagazniku)

77

Pinky, daj znać kiedy i skąd trzeba by Cię było z Lublina zabrać. Wprawdzie nie jestem z samego Lublina, ale jak ładnie umotywujesz swoją prośbę, to bez problemu nadrobię kilka kilosów i Cię zabiorę.
Żeby nie zaśmiecać forum, to może kliknij na emila.

78

Pinky, to już nawet na pociąg żałujesz??
Juri, ja tam bym to nie zabrała... chyba, że na zderzaku. Takie to wredne i marudne smile.

79

blue uważaj żeby ciebie ktos zabrał big_smile

80

Bluska wlasnie stracilas wiernego kibica smile
Juz nie moge sie doczekac, kiedy rozsypie ci sie sprzet na zawodach tongue
W sumie juz nie moge sie doczekac kiedy was wszystkich zobacze i poczuje ta atmosfere meczow !

Ps. Blue pogadamy sobie na miejscu tongue

81

Poaptrz Pinky a pewnie myslales ze co niektorzy sa Ci bardziej zyczliwi wink
do zobaczenia.

82

Kilkoro z Was miało okazję ze mną jeździć więc wiecie, że pasażer to nie problem (zawsze można muzę na maxa podkręcić jakby jakieś marudzenie) a dla skutecznego kibica (mam nadzieję, że zdolnego do sabotażu w szeregach wroga), to można się chyba trochę poświęcić wink
Szkoda tylko, że na turnieju abstynencja obowiązuje wink bo to piwo się obiecująco zapowiada :]

83

Potwierdzam, że Juri ma samochód z gumy. A niektórzy potrafią jazdę z nim do opery, czy tam teatru porównać. Przeżycia artystyczne niesamowite. Ja  niestety takich zdolności nie mam, więc tego wątku nie będę rozwijać. W każdym razie nawet, gdy nagle kończy się asfalt, jest pięknie.

84

Juri, jak już Pinky ma komuś pomagać, to chyba raczej tym, z kim śpi w jednym łóżku. Chyba, że chcesz się zamienić tongue.

Pinky, Ty mi nie groź, bo znowu dostaniesz łokciem pod żebro i będziesz się skarżył, że Cię kobieta bije...

85

A mnie to może jednak ktoś z drużyny zabierze. Prawda? wink

86 Ostatnio edytowany przez Juri (2005-02-23 21:52:03)

Ola, to przecież nie była moja wina, że asfalt na noc zwijali. Poza tym, to kto był nawigatorem? Przyznam tylko, że to była jedna z lepszych moich wycieczek. Pamiętasz nazwę tej wioski?

A co się tyczy rugby i sabotażów... Blue, podobno w łóżku najlepiej podkładać komuś świnię wink

87

A przy okazji... czy Roki będzie na turnieju ????

88

Roki jest zgłoszony na turniej wiec powinien być

89

Wszystkim, co się szykują, pakują i jadą pograć w rugby (albo pokibicować) szerokiej drogi (takiej czarnej i suchej, bez odrobinki śniegu) i niesamowitej zabawy!

90 Ostatnio edytowany przez Borys10022 (2005-02-24 11:06:19)

Elbląg będzie w najsilniejszym składzie smile z Rafałem na czele. Dzięki Maria zapogodowe życzenia smile
Myślę, że spotkamy się tu po turnieju i powspominamy...
Dozobaczenia na miejscu

91

To szykuje nam sie zaciety turniej i zmagania o najwyższe miejsce w tabeli Maria dzięki za życzenia
Dozobaczenia w Radomiu jutro

92

Fakt mialem okazje jchac z Jurim, co najmniej dwa razy i dobrze wspominam te przejazdzki, wyobrazcie sobie ze nawet nie smucil za bardzo wink

93

Juri napisał/a:

Ola, to przecież nie była moja wina, że asfalt na noc zwijali. Poza tym, to kto był nawigatorem? Przyznam tylko, że to była jedna z lepszych moich wycieczek. Pamiętasz nazwę tej wioski?

Nazwa pasowała do okoliczności: Zamarte. A nawigatorem oczywiście była Asia, bo ona najlepiej się nadaje, by na nią zrzucać winę smile Chłopaki starają się o trening dla niej w tym kierunku, wmawiając, że to przez niż się spóźniamy. Oczywiście mają rację.
Poza tym ja z Ula byłyśmy zbyt zajęte: ona przeżyciami artystycznymi i fantastycznymi opowieściami, a ja otwieraniem oczu ze zdziwienia. O moim synku nie wspomnę, bo gdybyśmy tylko dali mu szansę, napewno dobrze by nas pokierował. smile

94 Ostatnio edytowany przez Joanna Czajko (2005-02-24 22:03:00)

Ola napisał/a:

Nazwa pasowała do okoliczności: Zamarte. A nawigatorem oczywiście była Asia, bo ona najlepiej się nadaje, by na nią zrzucać winę smile Chłopaki starają się o trening dla niej w tym kierunku, wmawiając, że to przez niż się spóźniamy. Oczywiście mają rację.

No tak ... jak zwykle ktoś musi być winny ... zawsze cała wina spada na mnie sad
Z drugiej strony nie macie podstaw do narzekań ... gdyby nie moja nawigacja nie przeżylibyście tak wspaniałej przygody wink
I muszę tu przyznać rację Arturowi ... dla mnie też była to jedna z najlepszych wypraw ...
Co Wy na to żebyśmy to kiedyś powtórzyli ???

95

A tak przy okazji ...
Jutro zaczyna się turniej ... szkoda, że nie mogę być tam z Wami  sad
Jednak postaram się to jeszcze w tym roku nadrobić wink
Trzymam mocno kciuki za moich faworytów - jednak nie zdradzę kim są żeby innym nie było przykro wink
Będę z Wami wszystkimi całym moim wielkim serduchem ...
No i czekam na poimprezowe relacje wink

96

Przygotowuję fotki.

Asia, jak coś to za dwa miesiące znów będzie tetra-Radom smile

97

Witam po turnieju!!!
Wróciłem cały i zdrowy mimo mrozu, śniegu, ostrej walki na boisku udało mi się z całą drużyną IKS Atak Elbląg (w składzie Ja, Wąski, Rocky, Strażak, Mirek, Beata)  wywieźć z Radomia 3 zwycięstwa i 1 porażkę - super wynik!!! Mam nadzieję że wszyscy wrócili do domów z dobrymi humorami smile Turniej uważam za udany wszystko przebiegało zgodnie z planam, nowe drużyny stawiały czoła starym weteranom jak równy z równym wink Wielkie podziękowania naszym kibicom i serwisantom za doping i super opiekę nad drużyną.
Pozdrawiam wszystkich i czekam na następny turniej.

Atak to jest potęga, Atak najlepszy jest, Atak wszyscy szanują Atak nasz IKS !!!!!!!!

98

I już po turnieju
W najbliższym czasie na stronie powinno ukazać się sprawozdanie, wyniki i tabela rankingowa po I Turnieju Ligowym w Radomiu
Niech wszyscy odpoczywają, lecza rany i przygotowywują się do następnego turnieju który już za dwa miesiące. Mam nadzieję że już wtedy wyjdzie słońce i będzie ciepło

99

Joanna Czajko napisał/a:

Trzymam mocno kciuki za moich faworytów - jednak nie zdradzę kim są żeby innym nie było przykro wink

A ja odważę się przyznać, że trzymam kciuki za drużynę z Katowic. ! smile

100

Ja jako bezstronny sędzia trzymałam kciuki za... (ciiii) wink