51

Odp: Polska Liga Rugby Na Wózkach....

Pod nazwą Jeźdźcy zgłosił drużynę ze Śląska Mirek K i pewnie chłopaki zamieszają w lidze

52

Dzięki Dominik więc trzeba będzie na nich uważać :-) sa z nami w grupie

53

Trafiła wam sie silna grupa ale tak wyszło z rankingu z zeszłego sezonu wiec musicie sie postarać żeby wyjśc z grupy na wysokim miejscu

54

Juri
ja tez uważam że ze ściskania sie  meżczyzn to tylko kac zostaje smile
ale sobie to wyjaśnili a ich żony by do tego pewnie nie dopóściły big_smile
ale ja, ale ja boa!! bede mogła Cię usciskać smile nie popadaj tylko w euforię - uścikam równiez Twoja żonkę

a co do grup to juz nie przelewki bedzie męska ostra walka
coraz więcej drużyn no i bardzo dobrze będzie ciekawie
tylko zeby dojechac bo u nas ma PADAĆ PADAĆ PADAC ŚNIEG
ale jesteśmy dobrej mysli ze do 25 odgarną nam snieg z ulic
i ze wszyscy dojedziemy

55

Damy z siebie wszystko Dominik smile a co do pogody to racja nie zapowiada sie zbyt optymistycznie smieg deszcz glololedz jestem dobrej myśli ze sie uda wszytsko bez zadnych nispodzinek

56

Męska ostra walka? Chciałam przypomnieć, że w drużynie z Elbląga (gdzie to nas zagnało...) jest też kobieta. big_smile

57

b.o.a. napisał/a:

Raf, ... a cudowne chwile w Szwecji ... Złamałeś mi serce!!!

Boa, to był tylko zabieg higieniczny!

58

blue to prawda jest w tych emocjach przed turniejowych zapomnialiśmy o tym :-)

59

Agnieszka "Maria" nie zapomnij nam zdać relacji z treningu chłopaków z Poznania i oczywiście swoje wrażenia też... czekamy:)

60

Bolec to i ja sie dolacze do zyczen, co i tak nie przeszzkodzi w zlozeniu ich osobiscie.tak na marginesie to jestem mile zaskoczony i nasza znajoma nic mi nie wycwierkala, popatrz jej cos ppowiedziec choc moze lepiej nie bo to juz na dniach.
pozdrawiam

ale sniegu nawalilo sad sad

61

Wilku, nie łam się śniegiem, chyba, że jedziesz do Radomia wózkiem wink.

62

Choć z drugiej strony z hotelu na miejsce rozgrywek trzeba się będzie pokulgać kawałek big_smile.

63

Oczywiście przepraszam wszystkie kobiety grające w rugby
za meską grę
będę teraz mówić ostra i zacięta gra wink

miejmy nadzieję ze śnieg nikomu nie preszkodzi dojechać i do Radomia a potem na salę z hotelu smile

64

Zadbałem rownierz o pogodę.Zamowiłem slońce ale czy zdąży wyjśc do 25 lutego zobaczymy mam nadzieje że przynajmniej śnieg zgini a jak nie to droge do hotelu bedziemy musieli pokonac na wózkach rugbowych bedzie nam łatwiej bo są osłony i  odśnieżyny trase

65

Z tym sniegiem jak wiecie pod koniec zezlego rokubyla jazda zwlaszcza dla TetraRakiety, na szczescie dobrze sie wszystko skonczylo i dla niego i dla ratownikow jak i dla samochodu big_smile

a swoja droga to ta wycieczka z hotelu, jak Blue wspomnialas nie zapowiada sie zbyt ciekawie brrr sad

66

Wilku podwieziemy ... troche chłopa ma samochody

67

Będę teraz fanką rugby smile Chłopaki śmigają po sali, piłka lata i duch walki wisi w powietrzu. Popatrzyłam, pozachwycałam się i chyba tam jeszcze pójdę, żeby się dalej zachwycać. No i wszyscy byli mili niesamowicie i w ogóle nie robili problemu z tego, że się gapię. Naprawdę dzięki za takie życzliwe przyjęcie! I dzięki wszystkim, co mnie tu na forum zapewniali, że moge pójść popatrzeć smile Fajnie było.

68

O to chodziło troche odwagi i wszystko skaczyło się pomyślnie. Cieszę się, że Rugby się spodobało.

69

Dobra, dobra, a kto mnie podwiezie??? wink

70

Trzeba łapać okazję, ktos się zlituje big_smile

71

może wyjdzie jednak to słoneczko i nie będzie problemu z dojazdem smile a jak nie to trzba iść za radą borysa i łapać okazje wink a jak nie to trzeba mieć DUŻY prowiant big_smile bo zanim sie dojedzie na salę to juz się zgłodnieje big_smile

72

Kto to wymysłił, żebyśmy mieli pierwszy mecz o 15.30 w piątek???

Ja się będę musiała komuś uczepić do zderzaka... big_smile

73

a my gramy o 14 i też się cieszymy

74

Damy radę blue. Moim zdaniem grafik jest wporządku, ciekawie wszystko jest rozplanowane. Zobaczymy jak będzie wyglądać tabela po I Turnieju (oby w czołówce):)

75

Miejmy nadzieje że wszystko wypali i pogoda będzie dobra a co do tabeli to zobaczymy po I turnieju kto będzie w czołówce