26

Odp: Polska Liga Rugby Na Wózkach....

Juri ale mimo wszystko iskry z pod kół lecą, ciagi i osłony sa czerwone od uderzania, a uszy puchną od hałasu oczywiście kibicom i jak tu mówić o delikatności w rugby smile
Mimo wszystko sa to same zalety tegoż sportu i nie ma to jak tetrusy grajacy w rugby na tych swoich wielkich maszynach smile
jest na co popatrzeć smile

27

Lucy, szczególnie jak dwie połówki na siebie napierają wink

A co do patrzenia, to mówisz o wózkach, czy o tych przystojnych tetrusach???? wink

Pozdrowienia dla całego Rzeszowa!!!

28

Juri ja to napisałem żeby ostraszyć Agnieszkę wink ale ona jak najbardziej mogła by pójść na trening do chłopaków z Poznania myślę że nić nie mieli by przeciwko (mogę ich zapytać) a Lucy jest ze mną (jeaaa) bo Rugby to naprawde jeden z bardziej widowiskowych sportów jakie uprawiaja osoby na wózkach

29

Tak w sekrecie powiem, że wielokrotnie już mówiłem Agnieszce o bezproblemowym pojawianiu się takich sympatycznych osóbek na treningach, ale jakoś nie chce mnie posłuchać sad

A co do rugby, to na temat widowiskowości nie mam zamiaru dyskutować, bo to oczywista sprawa, ale o brutalność to bym się sprzeczał. Przecież tam nie można nawet dotknąć przeciwnika smile

30

To prawda po Agnieszkę trzeba wysłać ekipę... tylko jak nam zostawi swoje dane;)

31

smile
Ekipy po mnie przysyłać nie trzeba (natomiast ja chętnie kogoś podwiozę), ale zaproszenie wolałabym mieć. Brutalność rugby mnie nie przeraża, bo tak mi sie wydaje, ze to musi być coś niesamowitego. Serio myślicie, że tak po prostu mogłabym wpaść popatrzeć? Ja chyba bym była średnio szczęśliwa, gdyby ktoś zupełnie obcy nagle zapragnął się poprzyglądać, jak sobie na przykład pływam...

32

Mario, ale to są zawodowcy! Są przyzwyczajeni do publiczności, prawda? wink Napewno przyda im się doping, więc jak zabierzesz ze sobą kooleżanki też nie zaszkodzi smile

33

Mario, posłuchaj Oli, jakby nie było, to weteranka w kwestii dopingowania rugbystów. Wiemy coś na ten temat wink

Wiadomością chyba nienajlepszą jest to, że (o ile wiem) chłopaki nie trenują w strojach kąpielowych, więc nie ma co ich porównywać do Ciebie na basenie.

A tak na marginesie, to dziwi mnie, że żaden poznaniak nie zareagował na prośbę Marii. Albo w poznaniu są problemy z netem, albo chłopaki mają dosyć kobiet wink

34

Chłopaki z Poznania napiszcie tu któryś kiedy macie trening (dzień i godzina) i gdzie są chętne osoby by popatrzeć jeśli to nie będzie was rozpraszało smile

35

Dzięki! Wasze konstruktywne wypowiedzi prowadzą do niechybnego postanowienia: pójdę, zapytam, popatrzę, pokibicuję - jak nie będą chcieli, to najwyżej mnie wywalą.
smile

36

Powiem tyle, wstęp na trening dla widzów kosztuje 100 PLN-ów. Plus obowiązek umówienia się z najprzystojniejszym z poznańskiego teamu. A serio, wszystkie zajęcia są otwarte dla wszystkich, w najblizszą sobote (tj. 19.02.2005) rugby zaczyna się o 11 godz. Miejsce jest podane na stronce, dodam, że lepiej wjechać od ul. Lawendowej. Wszystkim będzie bardzo miło, no i lepsza mobilizacja do treningu jak kobieta patrzy. Zapraszam!

37

No, w końcu ktoś uratował honor poznańskich rugbystów wink

Boa, rozumie tą opłatę, ale dlaczego narażasz kobietę na tak straszne doświadczenie, jak spotkanie sam na sam z tobą???? wink

38

Brawo Boa!!! smile

39

Opłatę jakoś przeżyje, a umówię się z dziką przyjemnością smile
Dzięki!

40

No ładnie się zapowiada.... a miało być o sporcie:)

41

BOA
Ty już chyba jesteś zajęty i dziewczyny nie maja co szukać w Poznaniu.
Serdeczne gratulacje i mam nadzieje, że będzie okazja uściskać Ciebie osobiście.

42

Chłopaki!!! Co Wy znowu!!! Już Was kobiety nie cieszą, że chcecie się na wzajem obściskiwać???
I jeszcze się tym chwalą na tak porządnym forum. Nie ładnie!!!

43 Ostatnio edytowany przez Lucy (2005-02-16 17:20:35)

Nie tylko raf chciałby z pewnych wzgledów uściskać boe ale ja równiez no niech ja "ich" tylko spotkam smile

Juri
mówiąc o patrzeniu oczywiście myslałam o przystojniakach naszych terusach kto by patrzył na te pełne blachy wózki smile

44 Ostatnio edytowany przez Lucy (2005-02-16 17:20:11)

Maria
nie przejmuj się tylko idz na trening i przyjrzyj się temu z bliska

a propo basenu
u nas na basenie to najlepsza frajda podpatrywac jak inni sobie radzą w wodzie czy jak ikra czy jak rybka czy jak żabka smile
u nas sa do tego przyzwyczajeni tym bardziej ze mamy wspólnie z mieszkańcami godzinkę basenu

45

Lucy, że ty chcesz Boe uściskać, to jakoś mnie nie gorszy, w końcu podobno jesteś kobietą wink Rozumie także gratulacje Rafiego, do których się dołączam (jeśli można), ale jak facet z facetem publicznie chce się ściskać, to może znaczyć tylko jedno... będzie kac smile

Pozdrowienia i do zobaczenia w Radomiu!!!

46 Ostatnio edytowany przez Borys10022 (2005-02-16 22:10:22)

Brawo Boa, ze też świat tak pózno się o wszytskim dowiaduje :-) i to od kogoś innego niz sam zainteresowany. turniej tuż tuż trzeba odpocząc sił nabrać na wzmagania tak i z przeciwnikami jak i kobietami:)

47

Z tym ściskaniem to przechwałki.
Teraz to jestem taki odważny, bo BOA jest pod obserwacją żony i do ściskania nie dopuści.
A swoją drogą, cierpię na dolegliwość objawiającą się chorobliwym wstrętem do chłopów.
Czy to normalne?

48

Raf, ... a cudowne chwile w Szwecji ... Złamałeś mi serce!!!

49

... a wanna z bombelkami ...

50 Ostatnio edytowany przez Borys10022 (2005-02-17 09:17:25)

Chłopaki co kryje się pod nazwą Jeźdźcy??? Z jakiego to miasta jest to drużyna????