1 Ostatnio edytowany przez Borys10022 (2005-01-30 18:21:19)

Temat: Polska Liga Rugby Na Wózkach....

Od pewnego czasu, a dokładnie od ostatniego turnieju w Warszawie sprawy naszej Ligi legły w gruzach. Nowo wybrane osoby zajmujące się naszymi sprawami wogule nie poczuwają się do pociągnięcia wszystkiego do przodu.Strona stoi w miejscu i nadomiar złego nie działa na niej forum co spowodowalo ze nasze sprawy są tu w jakims stopniu opisywane ale bardzo szczątkowo.
Czy ktoś coś wie na temat nowego sezonu czy mozna liczyć na jakieś zmiany i informacje o nich, ile bedzie druzyn itp.
Czy sprawa przekazania wózków zespołom jakoś ruszyła do przodu? Co kto ile ich ma i bedzie miec?
Nie majacych nic wspólnego z rugby prosze o nie wypowiadanie się
Pozdrawiam i licze na szeroki odzew w tej sprawie

2

Odp: Polska Liga Rugby Na Wózkach....

Najlepiej gdybyś skontaktowal się z osobą reprezentującą Twój zespół, a najskuteczniej bezpośrednio w FAR.
Początek rozgrywek planowany jest już w lutym.
Za stronę rugby odpowiada jego Administrator i do niego kieruj pytania.

3 Ostatnio edytowany przez Borys10022 (2005-01-31 09:00:52)

Dzięki Rafał tylko że, osoby reprezentujące dróżyny też posiadają skąpe informacje czy to o turniejach lub innych ważnych sprawach. Dzwonic też można do osób zajmujących się ligą ale czy nie łatwiej było by zamieszczac informacje na stronie chyba po to ona jest i myśle że każdy z chęcią poczytałby o planach rozgrywek o rywalach o przybliżonych terminach spotkań.
Prośba do osób zajmujących się stroną rugby jeśli nie radzicie sobie z jej redagowaniem zwróćcie się do osób po kursie far "strony internetowe-ich tworzenie" może ktoś dysponuje wolnym czasem i chetnie by pomógł w jej redagowaniu i poprawkach.
Pozdrawiam

4

Co do strony rugby to ja odpowiem z racji tego, ze sie nia zajmowalem i tworzylem. W wyniku roznych sytuacji miedzy innymi natloku innych zajec odstopilem od jakich kolwiek dzialan. Poki co strona nikt sie nie zajmuje, wiec jezeli sa chetni webmasterzy to prosze o kontakt aby omowic szczegoly.

5 Ostatnio edytowany przez Borys10022 (2005-01-31 11:21:05)

Dzięki tetros może znajdzie się ktoś chętny z dostępem do Internetu i ci pomoże w redagowaniu strony
Ludzie odwagi !!!
Pokażcie co nauczyliście się na kursie.
Naprawde warto sprawdzić się praktycznie pod fachowym okiem tetrosa

6

Obilo mi si o uszy ze liga ma byc w lutym, chcialem zapytac Dominika(bo to cyba on jest za to odpowiedzialny)kiedy przeslesz nam jekies info(Sitting Bulls)bo to jakby za trzy tygodnie, a my nic oficjalnie nie wiemy na dzien dzisiejszy.
pozdrawiam

7

Cześć Wilku
Widze, że też czekacie na informacje o lidze. Musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na dokładne potwierdzenie daty I turnieju w Radomiu, myślę że niedługo Dominik nam wszystko powie co gdzie jak itd.
Pozdro Sitting Bulls o ekipy z Elbląga

8

I wszystko jasne -
25.02-27.02 Radom - liga rugby na wózkach
Pierwszy turniej przed nami wreście się doczekaliśmy po długiej przerwie w lidze

9

Cześc
Liga rugby na wózkach odbędzie się 25-27 lutego w Radomiu.
Informacje były wysłane wcześniej do przedstawicieli drużyn ktorzy muszą zglosic drużyne do ligi i na najbliższy turniej. To on powinni was poinformować o tej dacie. Będą wysyłane również informacje co do samego systemu rozgrywek ale to dopiero po nadesłaniu przez drużyny formularzy zgłoszeniowych

10

hej!
Dominik mala prosba podaj swoj mail jesli mozesz.
i pytanko jak tam przesylka z Nowej Zelandii jest juz w Fundacji i czy do Radomia przywieziecie ze soba,czy tez jakies inne rozwiazanie?

11

Wilku stoi twój sprzet juz w Fundacji taki fajny nowy:-)

12

Cześć
Wilku twój sprzęt jest już w Fundacji i weżmiemy go do Radomia tak jak i inne wózki. Myśle że będzie czas jeszcze na to żeby sie dopasować  i sprawdzić jak się sprawują nowe wózki w grze.

13

Cześć
Wilku twój sprzęt jest już w Fundacji i weżmiemy go do Radomia tak jak i inne wózki. Myśle że będzie czas jeszcze na to żeby sie dopasować  i sprawdzić jak się sprawują nowe wózki w grze.

14

Oczywiście wszyscy ktorzy dostana nowe wózki  swoje stare muszą oddać do Fundacji, skąd będa one  przekazane dla drużyn nowo powstałych

15

No i teraz wiadomu co i jak resztę dowiemy się od przedstawicieli drużyn

16

mam pytanie czy osoba z przepukliną opono-rdzeniową może grać w rugby na wózkach.

Pozdrawiam Robet

17

hmmm trudno mi powiedziec to zalezy czy masz sprawne ręce bo rugby jest dla osób o niesprawnych rękach jak tetraplegicy

18

tetros co o tym sądzisz jak z osobami z przepukliną???

19

Ech, też bym chciała w rugby pograć, ale nic z tego... rugby nie jest dla wszystkich. Jaki ten świat niesprawiedliwy smile

20

jestes tetraplegiczką Agnieszka?

21

Nie jestem tetraplegiczką, ale myślę, że rugby chyba by mi się spodobało. smile
Zdaje się, że moim gadaniem (nie na temat, więc wbrew regulaminowi) przygłuszyłam pytanie MK o to, czy osoby z przepukliną oponowo-rdzeniową mogą grać.
Rugbystów pozdrawiam.

22

maria napisał/a:

Ech, też bym chciała w rugby pograć, ale nic z tego... rugby nie jest dla wszystkich. Jaki ten świat niesprawiedliwy smile

O jakiej ty niesprawiedliwości ??  smile
To chyba dobrze że nie jesteś tetra!!! nawet jeśli z tego powodu nie możesz pograć w rugby.

23 Ostatnio edytowany przez Borys10022 (2005-02-13 09:04:40)

Tetra jest the best !!! smile Po za Rugby jest dużo innych dyscyplin sportowych do uprawiania wiec nie ma nad czym ubolewać. I trzeba wiedzieć ze Rugby to dość "brutalny" sport smile, i wymagający.

24

Troszkę przesadziłam z ubolewaniem nad niesprawiedliwością świata (ale niesprawiedliwy to on jest, nie da się ukryć smile). Chociaż raz tetrusy maja lepiej, bo mogą sobie w rugby pograć.
Może jakiś miły rugbysta z Poznania zaprosiłby mnie na trening? Popatrzyłabym i pokibicowała, bo strasznie jestem tego wymyślnego sportu ciekawa, a samej to mi głupio tak po prostu pójść i powiedzieć „cześć chłopaki, nie znam Was, ale chciałabym popatrzeć jak gracie”.
Poważnie się obawiam, że piszę nie na temat i zaraz sumienny administrator skasuje mój post i bezpowrotnie mnie stąd wywali... Cóż, mówiłam, że przydałby się czat.

25

Borys, a co niby w rugby jest takiego brutalnego??? Krew się nie leje strumieniami, połamane i powyrywane kończyny nie latają po boisku, a że czasem ktoś się przewróci albo "przypadkowo" z kimś zderzy, to przecież o niczym nie świadczy.

Maria, powodzenia w szukaniu przyjaznego tetrusa, chcącego Cię przygarnoć!