1

Temat: W sprawie obozu...

Jestem tu po raz pierwszy i nie ostatni:) Chcialbym wyjechac na jakis oboz, bo mam juz dosyc siedzienia w domu. Najlepiej, by taki - oboz - odbywal sie w okresie wakacyjnym. Za wszelkie info z gory dziekuje. "Tetrus greg"

2

Odp: W sprawie obozu...

Witaj

Proponuję Ci pobrać sobie z tej strony ankietę na obóz i wypełnić ją, po czym jak najszybciej wysłać do Fundacji
http://www.far.org.pl/download.php

Natomiast tutaj masz rozpiskę terminów w których obozy będą się odbywały ...
Na razie jest wstępna i jeszcze może się wszystko zmienić, ale już mniej więcej wiadomo co i gdzie będzie organizowane
http://www.far.org.pl/kalendarz.php

Pozdrawiam

3

Witam, Asia Ci powiedziła już wszystko :) dodam, że ankietka zgłoszeniowa jest konieczna do tego, żeby być branym pod uwagę przy kwalifikacjach na obóz, więc nie zwlekaj. Pozdrawiam

4

Dziękuję Wam za pomoc... miłego weekendu. Pozdrawiam

5

witam czyu juz ktos wie w jakich dniach bedzie obóz dla młodzeży i czy ktos z tego forum sie wybiera
piszcie co wiecie czy ktos juz wie czy jedzie

6

Witam, obóz młodzieżowy jest planowany w lipcu w Spale. Jeśli dokładny termin będzie już potwierdzony, na pewno zostanie umieszczony na stronce. Pozdrawiam

7

Chciałam pobrać formularz ze strony, którą podała Joanna Czajko, ale niestety ten dokument kompletnie nie chce mi się otworzyć ani ściągnąć:( Czy ktoś też ma z tym problemy?

8

Witam
Amelia, mi sie udalo, wyslalem i dostalem juz potwierdzenie zgloszenia.
Przed chwia probowalem to zrobic ponownie - dla sprawdzenia - i rzeczywiscie sa jakies problemy...
Sprobuj innym razem, na pewno sie uda.
Pozdrawiam Tetrus Grzesiek

9

Witam. Chciałabym wysłać mojego tetruska na ten obóz w Spale co będzie organizowany w maju. Próbowałam wejść w formularz zgłoszeniowy ale są jakieś problemy.Bardzo mi na tym zgłoszeniu zależy bo chciałabym żeby gdzieś wyjechał i nauczył się trochę radzenia w różnych sytuacjach. Jest dopiero rok i trzy miesiące po wypadku a więc dużo nauki przed nim. Z kim jeszcze mogę się skontaktować. Pozdrawiam.

10

Skontaktuj się bezpośrednio z Fundacją, lub poszukaj kogoś z aktywnej w swojej miejscowości albo w regionie.

11

Za problemy ze sciagnieciem karty zgloszenia przepraszam... juz wszystko dziala.

Mozna sciagac do woli smile)