1

Temat: Koszykówka w Bydgoszczy

Witam. Zakładamy w naszym miescie druzyne w koszykowce na wozkach. Szukamy osob ktore chcialyby przyjsc do nas na zajecia i sprobowac Swoich sil w tej grze zespołowej. Mam nadzieje ze ktos sie zglosi. Szukamy osob po urazie rdzenia kregowego (paraplegikow) oraz po amputacji konczyny dolnej.

Namiary na mnie

508066457

bartekgralla@wp.pl

nr gg 9601240

Pozdrawiam

2

Odp: Koszykówka w Bydgoszczy

Widzę, że nie ma ruchu w interesie. Ale... czego spodziewać się po bydgoszczakach

3

No niestety jesl lipa;/ liczylem na jakies wieksze zainteresowanie:p

4

tylko się nie łam  wink

5

wiem,że z Bydgoszczy do Łodzi,jest spory kawałe,oczywiście życzę aby sie udało stworzyć drużynę,ale w razie czego to zapraszam serdecznie do nas do Łodzi,gdzie również mamy treningi koszykówki i poszukujemy chętnych,pozdrawiam serdecznie.

6

Czesc Aga. Dziekujemy za zaproszenie ale ze wzgledu na km to jest raczej nie realne. Mamy ludzi chetnych i jest okolo 8osob do gry, perwspektywy sa i z dnia na dzien jest coraz lepiej:) Mam nadzieje ze w tym tygodniu zalatwie wozki:) Jak cos to my tez zapraszamy do nas:) moze wy macie blizej do nas:P big_smile pozdrawiam

7

Cała przyjemność po mojej stronie,a co do zaproszenia,może kiedyś wpadne po szpiegować trochę hahaha,pozdrawiam i życzę sukcesów:-)

8

Cześć Bartek.

Bardzo dobrze wspominam okres, kiedy grałem u was w kosza i jakiś rok temu próbowałem znaleźć chętnych w trójmieście. Bezskutecznie. Mam nadzieję, że Tobie się uda. Trzymaj się.

Michał Łusiak

9

Czesc Michal:) no ja jestem narazie na dobrej drodze:) dzieki

10

nom u mnie w BB też by się przydało ... ale to tylko sfera marzeń... musiałbym w lotka 6 trafić ... a do Bydgoszczy to troche mam ;/// jedynie co to Kato ale jak skończe szkołe to może się wezme tak bardziej na poważnie big_smile pozdro każdy temat o bskt jest moim tematem xDDDD

11

Witam. W Bydgoszczy byl maly zastoj ale wszystko ruszylo z nowym rozmachem:). Powstala strona naszej druzyny www.kiks2009.republika.pl. Jest nowa ale powoli sie rozbudowuje. Od przyszlego tygodnia ruszamy z treningami i mam nadzieje ze przyszly sezon bedzie nasz:). Tworzy sie stowarzyszenie, zebralismy troche pieniazkow na dobry poczatek i jestesmy pelni optymizmu:) Oczywiscie wciaz czekany na zgloszenia nowych zawodnikow (nasz kadra liczy sobie 8 osob). Prosze zainteresowanych o kontakt bezposrednio do mnie pod nr 508066457 lub maila bartekgralla@wp.pl

12

no proszę proszę widzę,ze są postępy big_smile gratuluję i życzę sukcesów

13

nie wszędzie są postępy:/