1

Temat: Turnus Spała 4-13 listopad

Witam wszystkich. Byłem pierwszy raz na takim turnusie i jestem zachwycony chociaż nikt mi tak jeszcze nie dał w kość. Prowadzący i kadra super a w serwisie oczywiście żeńskim się zakochałem (męski też był milutki). Pozdrawiam Wszystkich i prosze opublikujcie zdjęcia.

2

Odp: Turnus Spała 4-13 listopad

Witaj

Proponuję Ci dołaczyć do obozowego towarzystwa w temacie Spała w listopadzie, tam znajdziesz wiekszą część brygady z tego właśnie obozu

kempes ja też byłem na AR w Zielonej Górze i tez było klsawo, a ty gdzie byłeś

Też był seksowny seris , mi się podobał jakich miałeś instruktorów, czy6 był w tej paczce Broda jak tak to musiałeś dostać w kość ale jak teges

5

Byłem na turnusie w Spale od 4 do 13 listopada i faktycznie jednym z instruktorów był Broda. Dlugo go nie zapomne, dzięki niemu dowiedziałem się że mam tak dużo mięśni ( wszystkie mnie bolały). POZDROWIONKA

6

Hej Mireczku! mnie mięsnie bolały ale od dźwigania:) Takich dorodnych facetów jak Ty! ciężko jest teraz wrócic do rzeczywistości;) pozdrowionika dla kadrowiczów i uczestników

7

Cześc Moniczka, przepraszam bardzo,że tak się przymnie udżwigałaś. Wiem ,że nie bardzo sobie radziłem i mieliście przymnie troche roboty ale wyciągnołem odpowiednie wnioski i napewno się poprawię. Może przy następnym spotkaniu jakoś ci to wynagrodze, a już niemogę się tego doczekać. POZDROWIONKA

Moniczka z kąd jesteś czy przypadkowo nie z Zielonej Góry jeżeli tak to cię serdeczn ie pozdrawiam, mam nadzieje że mnie pamiętasz

9

Cześć Wszystkim!!!Kempes dzięki serdeczne za miłe słowo.Dzięki niemu wiemy,że nasze wysiłki nie idą na marne i możemy zrobić coś dobrego!!!!Pozdrawiam gorąco!

10

Moniko!!!Jak mogłam zapomnieć o Tobie???Dzięki osobiste za kawał dobrej roboty.Mam nadzieję,że nie po raz ostatni.Pozdrofka

11

Cześc
Dzięki Magda za informację o imprezie.
Pozdrowienia dla wszystkich którzy byli na obozie październikowym w Spale

12

DOMINIKU
dzięki za pozdrowienia ale sam przekaż wszystkim pażdziernikowcom na stronie pażdziernikowego obozu smile a przy okazji dołączysz do nas smile Czekamy na Ciebie wink
poszukaj nas big_smile

13

Analogicznie do obozu listopadowego, zamykam biezacy temat, a pojawiajacych sie tu "forumowiczow" zapraszam do tematu "listopad spała"