51 Ostatnio edytowany przez Aksedo.pl (2009-04-09 13:40:26)

Odp: Europejskie Centrum Odszkodowan- warto?

akwilas napisał/a:

agag sam(a) jesteś naciągacz. Prowizję można negocjować, sam(a) powiedziałeś(aś) proponują. Dużo czytałem opinii na temat EuCO przed powierzeniem im sprawy(oczywiście większość takich jak wasze). Zadowoleni klienci na forach bardzo rzadko piszą. .............. .

Drogi forumowiczu, to kto ile szkód zgłosił w danych kwartale w żaden sposób nie może świadczyć o jakości świadczonych usług, o wiedzy pracujących w firmie ludzi itp. Liczby nie są najważniejsze, liczy się ilu z tych osób pomogliście SKUTECZNIE.
Na tym forum wypowiadają się ludzie w ocenie których nie byliście SKUTECZNI i mają prawo do wyrażania takich opinii, komentarze zadowolonych poszkodowanych są niestety w mniejszości, to o czymś świadczy. Myślę że w Państwa przypadku stosunek liczby klientów jest wprost proporcjonalny do liczby niezadowolonych z Państwa usług, co najlepiej widać na forach, w prasie i telewizji. 

Co do faktów o których chce Pan dyskutować, to jeden z moich klientów był wcześniej u Państwa z prowizją 40 % + VAT, niestety nie podjęliście się sprecyzowania roszczenia ponieważ sprawa się rzekomo przedawniła - tak stwierdził Państwa prawnik, co było lekko rzecz ujmując pomyłką na którą nie pozwoliłaby sobie osoba która raz przeczytała kodeks cywilny.

52 Ostatnio edytowany przez akwilas (2009-12-18 01:00:34)

a

53 Ostatnio edytowany przez akwilas (2009-12-18 01:01:03)

a

54 Ostatnio edytowany przez akwilas (2009-12-18 01:00:49)

a

55 Ostatnio edytowany przez akwilas (2009-12-18 01:06:19)

a

56 Ostatnio edytowany przez akwilas (2009-12-18 01:06:33)

a

57 Ostatnio edytowany przez akwilas (2009-12-18 01:06:43)

a

58 Ostatnio edytowany przez akwilas (2009-12-18 01:06:50)

a

59

Witam, mam pytanie czy ktoś korzystał z usług  firmy Campter z Lublińca, będe wdzięczna za opinię, pozdrawiam

60 Ostatnio edytowany przez Aksedo.pl (2009-05-26 13:02:08)

matka napisał/a:

Witam, mam pytanie czy ktoś korzystał z usług  firmy Campter z Lublińca, będe wdzięczna za opinię, pozdrawiam

Opinii żadnych nie znam, sposobu działania także. Ale podaj z czym masz problem może uda się pomóc na forum?

61

w

62

Brak wiedzy nie zwalnia z odpowiedzialności a za wiedzę się płaci czy tego chcemy czy nie. Można tylko z niej korzystać ucząc się samemu lub na błędach innych .Nikt z nas nie jest wszechwiedzący i zawsze ktoś straci a ktoś korzysta. Zawsze za to zapłacimy prowizją albo przedawnieniem sprawy. Polak mądry po szkodzie co? zamiast przed .

63

Ja natomiast sądzę, że Polak nabiera już mądrości przed szkodą smile Ostatnio nawet próbuje być mądrzejszy od najmądrzejszych smile

64 Ostatnio edytowany przez Norbert EuCO (2009-12-05 18:54:52)

Witam serdecznie Państwa.
Nie będę udawał super zadowolonego klienta EuCO, jestem osobą, która współpracuje z EuCO od 3 lat. Dałem do prowadzenia również sprawę swojej narzeczonej i wielu znajomych i jak na razie nikt nie zgłasza pretensji.
Sam również jestem bardzo zadowolony ze współpracy i terminowości rozliczania się firmy EuCO.
Jeżeli tylko ktoś z Państwa chce obrażać i oczerniać tę firmę to rozumiem, zapewne jest w tym jakiś interes np. polecenie swoich usług.
Większość osób jest na forum anonimowych. Ja nie muszę ponieważ jestem w stanie ponieść odpowiedzialność za to co piszę.

Jeśli ktokolwiek z Państwa jest naszym klientem i ma jakikolwiek problem, lub pytanie to z przyjemnością odpowiem na każde pytanie.
Tak się składa, że każdy współpracownik EuCO codziennie o północy ma dostęp do stanu wszystkich swoich spraw na dzień pobrania danych.
Więc agent, który z Państwem podpisał umowę bez problemu może w przeciągu jednego dnia odpowiedzieć na każde pytanie.

Czekam na ataki, ale konstruktywne i kultularne, bez wyzwisk.

CHĘTNIE ROZWIEJĘ PAŃSTWA KAŻDĄ WĄTPLIWOŚC I SPRAWDZĘ CO SIĘ DZIEJE W PAŃSTWA SPRAWIE

Faktem, że często nawet najlepsza firma może być źle postrzegana jeżeli agent popełni jakiś błąd, lub obieca zbyt dużo i zbyt szybko. Natomiast pragnę napisać, że mimo 1358 umów podpisanych, ani razu nie podpisałem umowy na 40%plus Vat, zawsze była to prowizja znacznie mniejsza.
Jest to jedynie argument firm konkurencyjnych, które trzymają się mitu 40% aby z nami walczyć.

Pozdrawiam
Norbert Rekowski
n.rekowski@euco.pl
501 571 604

65

a co powiecie o firmie DRB z Legnicy ? może ktoś miał doczynienia z ta firmą??

66

Jezeli chodzi o  Euco, to moge tylko powiedziec, ze dzieki nim odzyskalem 50 tysiecy zlotych, a mialem nie dostac nic. Oczywiscie wiele zalezy od tego jakiego ma sie agenta, ale generalnie mam pozytywne wspomnienia i caly czas korzystam z uslug

67

Jedna wypowiedź tomkob:
"ja mam same mile doswiadczenia z euco, odzyskali dla mnie grube pieniadze, ktore uwazalem za bezpowrotnie stracone"

druga wyżej big_smile

I jak tu uważać, że ta firma działa uczciwie??

68

Agnieszka4b napisał/a:

a co powiecie o firmie DRB z Legnicy ? może ktoś miał doczynienia z ta firmą??

Firma DRB jest uczciwą firmą działającą na lokalnym i nie tylko lokalnym rynku.
W ostatnim czasie, nawet kidy powiększaliśmy naszą kancelarię prawną. Nawiązaliśmy współpracę z ich,(już teraz byłym) radcą prawnym.

69

Drogi Versus.
Jesteś firmą działającą na tym rynku więc wiesz, że można pierw uzyskać "grube" jak to ktoś napisał pieniądze, a nastepnie jeszcze prowadzić sprawę i dzięki kolejnym krokom uzyskać kolejne pieniądzę i w dalszym etapie nawet przez długi okres prowadzić sprawę sądową o kolejne roszczenia, które nie zostały zaspokojone na drodze postępowanie przedsądowego, więc nie widzę tutaj żadnych rozbierzności.

Pozdrawiam i życzę rozwoju Twojej firmy, tak aby na tym jak i każdym innym była konkurencja, ponieważ jest to potrzebne dla branży.

70

Dziękuję Panie Norbercie.

Moja wypowiedź dotyczyła tylko i wyłącznie twierdzenia tomkob'a, który wypowiada się w samych superlatywach o Państwa firmie. Widocznie bardzo zadowolony klient poświęca swój drogocenny czas, aby oświecić innych forumowiczów, że najlepszą firmą jest właśnie EoCO.

Najciekawsze jest jednak to, że te pochwały pojawiły się ostatnio - po głosnych "skandalach" z udziałem Państwa firmy big_smile

p.s. ja również życzę rozwoju, ale raczej "moralnego" i idącego w kierunku jakości obsługi a nie ilości...

71

Dziękuję Panu za cenne informacje.
W jakości jest klucz do zadowolenia klienta, więc w tym kierunku cały czas nieustannie zmierzamy i wyniki widzę na co dzień.

No cóż nie zabronię zadowolonemu klientowi wypisywać na forum:):):)
Tak samo jak tym, co niby są niezadowoleni, a może są z konkurencji,? na te pytania nie otrzymamy niestety odpowiedzi.
Ja tak nie działam. Więc myślę, że warto z tego tematu przejść na bardziej merytoryczne.

Pozdrawiam serdecznie
Norbert Rekowski

72

Jeśli chodzi, o Versus i Aksedo, rozmowa trudna, ale pełna argumentów i ważnych informacji. Panowie na dodatek przez wiele porad jakich dają na forum pokazują swoją kompetencję i częstokroć bezinteresowność. Natomiast aberade, niestety śledząc posty od roku 2005 jedyne co robi to pisze źle o EuCO. Myślę, że subskrybuje temat i jak tylko można wyzywać EuCO to to robi. (jakaś nieszczęśliwa i pełna agresji osoba) Tak jak pisałem, każdego niezadowolonego klienta zapraszam na mail. Przecież warto wyjaśnić każdą sprawę. Problem pojawia się tylko taki, że nikt nic nie napisał. Czyli na forum brak klientów, a są tylko "klienci", jedni podobno oszukani, a inni podobno super zadowoleni. W razie pytań dotyczących firmy EuCO, spraw już prowadzonych, czy też w razie pytań dotyczących likwidacji zzkód służę pomocą. W końcu nazwa wątku dotyczy mnie w pełni.

Pozdrawiam
Norbert Rekowski
n.rekowski@euco.pl

73

zaglądnąc? hmm..a może zajrzec ?!

74

Znowu jakiś naganiacz powiązany z naszym liderem smile
I do tego w dodatku humanista smile

75 Ostatnio edytowany przez szarisz (2010-06-29 19:10:22)

Mam przed sobą pełnomocnictwo jakie podpisał jakis nieszczęśnik z EuCO.

W treści czytamy:
"Niniejsze pełnomocnictwo <b>nie może zostać odwołane</b> przeze mnie w okresie obowiązywania umowy o dochodzenie roszczeń, zawartej przeze mnie z" EuCO.