1

Temat: Europejskie Centrum Odszkodowan- warto?

witam!
chcialabym sie dowiedziec czy warto skorzystac z pomocy Europejskiego Centrum Odszkodowan? w kilku watkach na tym forum przeczytalam o nich niepochlebne opinie. czy wszyscy maja zle doswiadczenia z nimi? i jesli nie warto korzystac z ich pomocy to dlaczego? co polecacie w zamian za Europejskie Centrum Odszkodowan?
Dziekuje z gory za odpowiedz!
pozdrawiam!

2 Ostatnio edytowany przez pietroff (2008-01-28 17:23:30)

Odp: Europejskie Centrum Odszkodowan- warto?

Witam!
Jestem człowiekiem który został oszukany  na 40 tyś zł ! także czy warto niewiem ? Wiem tylko tyle że firma nie jest wcale godna uwagi ! Procent który proponują to jest 40% + 22% VAT czyli sam rozumiesz że na starcie jesteś przegrany. Pozatym nieuzgadniają z tobą niczego tylko prowizje oczywiście a to  o ile występują kiedy będzie wypłata czy co kolwiek odpowiadają zawsze to samo ; cyt; "w tej chwili niepowinien się pan tym przejmować....." Uważam osobiście , że prawnik zrobi to samo za mniejsze pieniądze. Nie wymieniam nazwy tej firmy gdyż straszy mnie sądem.!
Pozdrawiam.

3 Ostatnio edytowany przez pietroff (2008-01-28 17:24:20)

Witam!
Najlepiej znaleść sobie adwokata albo kancelarie i oni zrobią to co niby robi pseudo firma ale oczywiscie za mniejsze pieniądze 15% to max co biora inni także omijać z daleka firmy które biora więcej !!!!!
Pozdrawiam.

4

Na dodatek większość takich firm nie oferuje prawdziwej pomocy prawnej.
Uzyskują tylko tyle, co da się na drodze administracyjnej.
Praktycznie każdy prawnik napisze odpowiednie pisma za dużo mniejsze pieniądze, a później poprowadzi sprawę w sądzie (dlatego jego wybór nie może być całkiem przypadkowy).
Jeżeli już zgłaszamy się do takiej firmy, to nie zgadzajmy się na ich warunki - zawsze możemy blefować, że inni zaproponowali mniej.

5

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do skorzystania z bezpłatnej informacji na temat możliwości skorzystania z pomocy przy dochodzeniu odszkodowania. Przyjazna atmosfera życzliwości i zrozumienia z uwzględnieniem zespołu stresu pourazowego to komfort dla osoby poszkodowanej smile. ZAPRASZAM

biuro@adiutorcetrum.pl

6 Ostatnio edytowany przez adonis (2008-03-27 17:04:45)

nie zgadzam się z panami awatar i pietroff

Adwokaci mają muchy w nosie, za dotknięcie klamki juz kasuja jak za zboże. A jak juz biorą % to za zerwanie umowy życzą sobie w ramach usługi prawnej co najmniej 1000 zł. nawet jak nie kiwneli ręką w sprawie.

A tak poza tym w tych firmach zatrudniani są prawnicy, tylko dla tego nie są to kancelarie tylko firmy bo kancelarie nie mogą się reklamować.

7

No widzę, że "adonis" jest bardzo za kołowaniem ludzi poszkodowanych ! Ja sam przeżyłem to na własnym przykładzie i wcale nie jest tak kolorowo jak obiecywali ! Proponuje wszystkim wystrzegać się takich firm , a muchy w nosie to właśnie mają takie firmy !!
Zostawiam link na ciekawy Blog prawnika który pisze na ten temat sporo, proponuję poczytać!!
http://odszkodowanie24.blogspot.com/sea … dszkodowań

8 Ostatnio edytowany przez adonis (2008-04-14 15:26:23)

Raczej to ty robisz komuś REKLAMĘ !!!!!!!

9

a tak poza tym to przykro mi z powodu wypadku, a tym bardziej że zostałeś oszukany.
Niestety jak podpisywałeś umowę to należało ja przeczytać. KTO PODPISUJE UMOWY NA 40 % plus 22 % vat. Nie trzeba być dobrym z matematyki, żeby zobaczyć jaka będzie to prowizja. Trzeba było zabrać umowę do domu przeczytać na spokojnie, pomyśleć, popytać czy ktoś inny nie zrobi tego taniej, lepiej.

Sory ale mimo ciężkich sytuacji, to ludzie sami są sobie winni.Później płaczą i mają do wszystkich pretensję tylko nie do samych siebie.Taka jest prawda.

Życzę Ci wszystkiego najlepszego.

10 Ostatnio edytowany przez pietroff (2008-04-16 08:59:46)

adonis sumuje wszystkich jedną miarą ! Ja panie adonis po wypadku wróciłem do domu po 5 miesiącach a umowe dostałem zaraz po wypadku kiedy mój stan był tak opłakany, ze dokładnie nie wiem co podpisałem! Te firmy tak właśnie działaja wykorzystują ciężki stan zdrowia szczególnie psychiczny !
Więc bardzo proszę Cię nie krytykuj ludzi którzy podpisują takie rzeczy ponieważ nie masz pojęcia w jakiej sytuacji psychicznej znajdują się a pozatym w wielu przypadkach umowy są czyste bez wpisanych procentów(tak było w mojej sytuacji).
Moim zdaniem jedynym rozsądnym rozwiązaniem była by jakaś regulacja prawna na temat pobieranych profitów przez te firmy, gdyż jest bardzo wielu ludzi którzy nie wiedzą nawet , że należy im sie jekiekolwiek odszkodowanie więc takie firmy będą w dalszym ciągu naciągać na niesamowite prowizje.
A i ja nie reklamuje nikogo tylko polecam blog na którym opisuje się jak unikać oszustw .
Pozdrawiam wszystkich
I również życzę Ci adonis wszystkiego dobrego

11

Jesteś  znikomym i rozczarowanym klientem mojej firmy, który miał bardzo kiepskiego agenta za doradce. W euco jest prowadzonych miesięcznie ok 500 spraw i nikt sie nie skarży tylko ty robisz antyreklamę. Mało tego ludzie są zadowoleni, bo nie spodziewali się, że należy im się jakiekolwiek odszkodowanie i chylę czoła tym, którzy sami potrafili by wywalczyć maxymalną kwotę odszkodowania od ubezpieczyciela.

12

Argument, że ludzie są zadowoleni bo nie spodziewali się, ze należy im się jakiekolwiek odszkodowanie o niczym nie świadczy. Co najwyżej może wskazywać na wykorzystywanie niewiedzy klientów.
Skąd wiadomo, że kwoty odszkodowania są maksymalne. Przecież nie ma ustalonych maksymalnych kwot. Czyżby były równe sumie gwarancyjnej - bo tylkow takim przypadku można by mówić o maksymalnej kwocie.

13

expertis jak czytałeś wyżej nie jestem jedynym rozczarowanym człowiekiem , a gadanie typu niech się cieszą że wogule coś dostali jest poprostu niepoważne i nieprofesjonalne !!
A co do antyreklamy to powiedz mi dlaczego nie?
Zostałem oszukany i wykorzystany więc nie widzę powodów dla których nie powinienem powiedzieć tego wszystkim tym, którzy są w podobnej sytuacji co ja.
Jak kupujesz spodnie i okazują się liche to przekazujesz tą informacje wszystkim znajomym aby oni nie kupili tych spodni tak czy nie?
Więc tego typu argumenty nie przekonują mnie i mam nadzieje , że ludzie zanim wybiorą , dzięki mnie , zastanowią się dwa razy!
Pozdrawiam

14

Jeżeli chodzi o antyreklame to gdyby wszytko w waszej firmie było dobrze, uczciwie podchodzilibyście do sprawy i nie tłumaczylibyście się wykretami to zapewniam iż taka sytuacja nie miała by miejsca. A ja jestem wyjątkowo niezadowolony z tego jak zostałem potraktowany i zamierzam ogłosic to, jak tylko bedzie to możliwe, całemu światu!
Pozdrawiam

15

Pietroff z tego co mówisz wnioskuje, że to jakaś firma żerująca na cudzym nieszczęściu. Jakiś czas temu miałem wypadek i 4 dni temu podpisałem umowe, podejrzewam, że z tą firmą co Ty. Później w umowie doczytałem się, że biora 30% od kwoty odszkodowania + 22% Vat i jeszcze jakieś inne opłaty.Moim zdaniem jest to nieuczciwe i to bardzo! Mam zamiar rozwiązać umowe, dobrze, że w ciągu 7 dni bez żadnych opłat i kosztów rezygnacji. Szkoda napychać im kieszeni. Pozdrawiam i przestrzegam.

16 Ostatnio edytowany przez ekspert (2008-04-25 18:12:02)

zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy ERGO Centrum tel.kom: 508 104 487.

17

A jak mnie ząb boli ide do DENTYSTY
jak mi się telewizor popsuje zanosze go do SERWISU
a jak mam wypadek oddaje moją sprawę do SPECJALISTY

Oczywiscie w każdym przydadku wybieram osobę kompetentną i godną zaufania

18

podam jeszcze jeden fajny przykład:

kupując samochód każdy z nas przegląda wiele ofert, ogłoszeń szuka i w internecie i w róznych gazetach, zwiedza rózne salony, podpytuje się znajomych i po wnikliwej analizie wybiera to co mu odpowiada i pasuje.

Nikt z nas nie kupuje auta tylko dla tego, ze ktoś zapukał do naszych drzwi i zaoferował nam piękny, zadbany samochód.

Tak samo jest przy wyborze firmy, która będzie reprezentować nas przed Towarzystwem Ubezpuieczeniowym i bedzie walczyc o nasze odszkodowanie.

Jeżeli dobrze wybierzemy napewno będziemy zadowoleni z podjętej decyzji.

19 Ostatnio edytowany przez montecarlo (2008-04-26 08:16:43)

tak, tak do wiadomości wszystkich pracuję w jednej z takich firm i wiem,  że robimy dużo dobrego.

Nie pisze tu dlatego,żeby wam mówić, że firma X ma wieloletnie doświadczenie, zatrudnia prawników, ludzi z pasją i ogromną wiedzą.

Piszę do was po to, żebyście sami znaleźli firmę X (i sami za pare miesięcy powiedzieli na forum, że jest firma X - godna zaufania, solidna, a przede wszystkim skuteczna )

Dziękuję za uwagę

Pracownik firmy X

20 Ostatnio edytowany przez montecarlo (2008-04-27 22:00:19)

widze, że nie masz pojęcia o trudnościach w dochodzeniu roszczeń od Towarzystw Ubezpieczenowych.

Również nigdy nie byeś w sytuacji poszkodowanego w wypadku.
Ja nie mówie o stłuczeniach powypadkowych, tylko o przypadkach, kiedy pieniadze są potrzebne poszkodowanemu JUŻ, NATYCHMIAST, na leczenie czy rehabilitację.

Walka w sądzie ciągnie się miesiącami.O TYM JUŻ NIE WSPOMINASZ.

Widzę również, że nie byłeś/aś w sytuacji, gdzie najbardziej istotną kwestią jest zajęcie się osobą najbliższą, a nie zajmowanie się siedzenieniem w książkach czy internecie i uczenie się przepisów prawa.

Pewnie nigdy nie straciłeś/aś osoby najbliższej w wypadku. Wtedy nie masz siły ani chęci walczyć z Towarzystwem Ubezpieczemiowym.

Zapewne nie masz też X lat i wogóle nie masz pojęcia jak się za to wszystko zabrać.

A przede wszystkim ty wiesz, że takie odszkodowanie czy zadośćuczynienie ci się należy, a większość nie ma o tym zielonego pojęcia (mylą odszkodowania z tytułu OC i NNW )

A najważniejsze jest to żeby poszkodowany uzyskał JAK NAJWYŻSZE ODSZKODOWANIE jak najszybciej, a nie tylko niewielką jego część.

21

jeżeli prowadzisz jakieś badania naukowe odnośnie dochodzenia roszczen to proszę nie rób tego kosztem innych.

22

Do swoich sukcesów możesz też zaliczyć mój, bo masz w nim spory udział.
Wypadek 2003, uszczerbek 82%, zadośćuczynienie 100tys.+200 tys. w sądzie z małym udziałem prawnika.
Rentami nie będę się chwalił. Sprawa o ich ostateczną wysokość trwa.
O zwrot za samochód też powalczę.

23

witam ponownie,

chyba się Pani zaplątała w swoich wypowiedziach. Pisze Pani :

aberade napisał/a:

pamiętajcie ludziska, że sprawy dotyczące odszkodowań to zazwyczaj oczywiste kwestie!
nie potrzeba do nich wybitnej wiedzy

A potem:

aberade napisał/a:

przedstawiam swoje osobiste doświadczenia, podbudowane latami rycia w przepisach (kosztem nieprzespanych nocy, po pracy i zajmowaniu się domem - bo wbrew temu co ci się wydaje, nie mam nieograniczonego na to czasu)

Na takie pomyłki nie ma miejsca, gdy walczymy o odszkodowanie czy to na drodze przedsądowej czy też w sądzie

24

widocznie w dochodzeniu roszczeń (jeżeli podane przez Panią kwoty są prawdziwe) ma Pani więcej szczęścia niż rozumu i wiedzy

25

i niech Pani nie podchodzi tak emocjonalnie.Spokojnie wypowiadamy tu tylko swoje opinie.

Mimo, iż to jest forum, gdzie ukryci jesteśmy za monitorem komputera proszę o trochę taktu w wypowiedziach.