26

Odp: grudzień Spała - nurkowy

Pora sie przyznac, ze ja takze bede na nurkowym, bedzie sie dzialo... :-))) Basiu odezwe sie przed wyjazdem, to umowimy sie jakos na podroz. Pozdrawiam wszystkich nurkow!!!

27

Co prawda moj czcigodny malozonek juz wczesniej oswiadczyl, ze jade, ale wolalam sie przyznac osobiscie i bez bicia :-)

28

Wilku napisał/a:

widze ze dowcip Ci sie wyostrzyl, a ja i tak pamietam to lozko big_smile

Ale o co ci zwierzaku chodzi??Ja nic nie pamiętam...cos tam mi się kojarzy że Gosia mii zapłaciły za psikusa dla ciebei......:D

29

I jeszcze napisz, że jak żyjesz to nie skłamałeś... wink

30

Wandeczko milo Cie widziec na forum smile
a caluski urodzinowe odbiore w Spale big_smile , a niech Radka zazdrosc zzera.

31

Sergiusz ja Ci pamiec odswieze.
patrz Gosiu jak chce Ciebie w to jeszcze wkrecic, to lobuz, lanie mu spraw.

32

Uhm, chyba czas Go dorwać. Chyba, że Ty spotkasz Sergusia pierwszy smile

33

No jak mnie weźmie Wilku na jakies weekendowe zgrupowanie to ja z chęcią:)))

34

Z chęcią bym się troszke popluskała w basenie, ale cóż...:( pozdrawiam wszystkich listopadowych kadrowiczów! i tych których nie znam tez pozdrawiam:)))

35

Jak Wilku jest teraz na zgrupowaniu, to strach pomyśleć w jakim stanie dotrze na nurkowy :-) A nury zbliżają się wielkimi krokami!!!
Pozdrowienia dla wszystkich :-)

36

Wandziu dziekuje za troske, ale nie musisz sie martwic jestem po i w dodatku w jednym kawalku.
jeszcze tylko musze kupic maske, fajke i skarpety i moge jechac.
pozdrawiam wszystkich pa.

37

Witam wszystkich nurków. Ja mój obóz nurkowy moge tylko powspominac (oj kiedy to było) Chętnie ponurkowałabym z Wami, no ale nic z tego.
Cieszę się Basiu że zdecydowałaś się pooglądać podwodny świat, narazie tylko basen ale później to już rewelacja.
Pozdrawiam

38 Ostatnio edytowany przez AsiaG (2004-11-29 16:28:19)

Wilku mam nadzieję, że wrócisz cały z obozu smile (bo kto mi zostanie w tej Częstochowie sad )

39

Wilku jak twój sprzęt - kompletny już ??

40

A tak Radek, zakupilem maske seac sub x free, fajke technisub z dwoma zaworami.
wieczorem nurkuje w wannie big_smile, a teraz szkla od maski pasta do zebow zzera a raczej ten silikon produkcyny czy to co tam jest na tym.
relacje z nurkowania wannowego zdam jutro, jak przezyje oczywiscie, moze ktos mi wystawi certyfikat nurkowania wannowego smile

41

Wilk nurkujacy...
Dobre, dobre wink

42

Na silikon dobra jest również zapalniczka i kawałek papieru toaletowego do wytarcia tego co się wypali

43

Pamiętaj Wilku że bez stosownego kursu nurkowania nie wolno ci się zanurzać głębiej niż na długość fajki smile

44

jak na razie nic z nurkowania w wannie nie wyszlo, bo mi wode wylali i starczylo tylko na 0,5 wanny(uroki zycia z bojlerem), no nic dzisiaj spróbuje, nie zrazam sie tak latwo

45

Wilku a sierść Ci się nie skudłaci??
Prosze sobie wyobraźić: Taki mokry ociekający Wilk...śmiechu warte.
Powodzenia Przyjacielu wink

46

Sergio w dzisiejszych czasach mamy takie zabiegi, które usuwaja siersc, dziewczyny wiedza o tym najlepiej smile , ja kiedys podpatrzylem i nie mam juz problemu, wiec o moja siersc mozesz byc spokojny druhu.

47

Wyszczekany ten Wilk, jak malo kto... wink

48 Ostatnio edytowany przez Kowal (2004-12-04 17:31:13)

a jedzie ktos z olsztyna lub przez olsztyn?
bo chce pozyczyc koledze [bedzie na obozie] maske i fajke a nie wiem czy dojdzie poczta...

49

No to dziś się zaczyna. Szkoda że nie mogę być wraz z wami. Powodzenia kursantom i cierpliwości instruktorom smile długich i przyjemnych chwil pod wodą no i oczywiśćie również poza nią . Trzymajcie się nury smile

50

Jak będzie jechać Wanda?
Dajcie znać.