326

Odp: listopad Spała

Witam wszystkich smile Broda miałeś racje z tym wiaterkiem - teraz mam za swoje i pociagam, wcale nie facetów wink tylko nosem... czuje się fatalnie, ale dość narzekania.
Marzenko a co u Ciebie słychać? Z siatki pewnie jesteś zadowolona smile
Pozdrowionka dla wszystkich smile

327

Marzenko o tych kilka wloskow na podbródku możesz byc spokojna-nawet przy naj...upale nie przeszkadzają.Pozdrawiam

328

Witam!
Uffff....tak właśnie myslałam że taka skąpa brudka nie robi różnicy:D
A tak swoją drogą to teraz wiem że jest prawdziwa!!!!!!
Poza tym nie wiem jak u was ale w Olsztynie wiosna pełną parą -nareszcie ;D
Pozdrowionka i buziaki

329 Ostatnio edytowany przez Agunia (2005-06-08 10:12:13)

Cześc mam na imię Agunia jestem z Łodzi. Pierwszy raz do Was pisze chciałam się czegoś dowiedzieć o obozie 1 stopnia w Spale. Jeszcze nigdy nie byłam na takim obozie. Chcę zaznaczyć,że jestm na wózku i jestm po przepukinie opono- rdzeniowej. Będę wdzięczna za wszelkie informacje,pozdrawiam

330 Ostatnio edytowany przez JuroS (2005-06-09 11:21:07)

http://www.far.org.pl/download.php Tutaj możesz sobie ściągnąć ankietę, jak ją wypełnisz i wyślesz to tylko wystarczy czekać na zaproszenie smile Myślę że więcej informacji udzieli Ci koordynator z twojego regionu, a co do samego obozu to jechać warto, chociażby dla tego by poznać swoje możliwości.
Pozdrawiam.

331

Czesc Agunia. Przesledz watki obozowe. W wielu miejscach pojawiaja sie wrazenia i opinie uczestnikow o tym co dal im oboz. Na stronie glownej jest tez opis wszystkich naszych programow. Zgodnie ze wskazowkami Jurosa wypelnij dokladnie ankiete i wyslij do biura FAR. W razie watpliwosci lub niejasnosci zadzwon do naszego biura 022 651 88 02, -03 lub pisz na adres info@far.org.pl
Tu uzyskasz wszystkie szczegoly dotyczace zarowno charakteru obozu jak i planowanej kwalifikacji.
Trzymam kciuki za dobre decyzje smile

332

Ja już wysłałam ankietę,ale wciąż nie dostaję odpowiedzi. Chciałam zapytać jeszcze czy jest możliwe, abym dostała odpowiedź wczesniej niż półtora miesiąca przed obozem, który odbędzie się we wrześniu.? Zależy mi na tym, ponieważ w sierpniu wyjeżdżam na obóz koszykarski i wrócę na koniec sierpnia, więc nie będę miała czasu na przygotowanie się do tego obozu w Spale,pordźcie mi coś proszę,pozdrawiam.Agunia

333

Agunia. Z ankieta wszystko sie zgadza. Namierzylam Cie w naszej bazie. Zostalas zakwalifikowana na oboz we wrzesniu. Zaproszenia z kompletem dokumentow juz wyszly z biura. Termin potwierdzania udzialu w obozie mija 17 czerwca 2005. Wszystkie szczególy zawarte sa w zaproszeniu.
Pozdrawiam

334 Ostatnio edytowany przez Agunia (2005-07-12 09:48:05)

Dziękuję bardzo serdecznie za wiadomość, teraz z niecierpliwością będę oczekiwać tych dokumentów. Bardzo się cieszę, że mogłam liczyć na Waszą pomoc,pozdrawiam.Agunia.

335

Czesc Wszystkim, dawno mnie tutaj nie było. Chciałam Wam powiedzieć, że już wiem nawet na ponad 200%, że jade naa wrześniowy obóz, ardzo siuę cieszę, że udało mi się załapać na obóz w tak krótkimn czasie, pozdrawiaqm wszystkich bardzo serdecznie. Agunia.