1

Temat: listopad Spała

Wczoraj wieczorem kadra dotarla bez strat osobowych.
I znow kilka jasnych punktow naszego Forum zamilknie na kilkanaście dni.
Dzisiaj widzialem ich w trakcie szkolenia. Co za widok.
Może sobie o nas przypomną, takie groźby slyszalem i cos z newsów tu umieszczą.

2

Odp: listopad Spała

hi hi..pewnie im sie uda jak i nam.No ale...
Życze wam powodzenia i owocnego obozu.

3

U nas było by lepiej, ale cały czas z Sergiuszem kręciliśmy wózki uczestników, no i takim oto sposobem Sergi nie miał czasu pójść do kawiarenki.
Ja również życzę powodzenia "listopadowcom".

4

Pozdrowienia dla całej kadry
Szczególne pozdrowienia dla SOFII- dbaj o kadrowiczów na wieczornych zebraniach wink (napewno to docenia - hihihih) i o ucestników żeby nie załapali grypki

Powodzenia

5

Pozdrowionka dla Wandzi z Krakowa, ktora pewnie teraz walczy z....natura.Trzymaj sie dzielnie:-)

6

Madziu czy Sofi to jest ta ze Śląska? jeżeli tak to też serdecznie pozdrawiam a jeżeli nie to oczywiście również.:)

7

Jareczku

Odpowiedź brzmi tak- to jest ta Sofi ze śląska inaczej Zosia N- prowadzi serwsi na listopadowym obozie

8

Dzięki Madziu, tak myślałem ale do końca nie byłem pewny.
Poznałem ją na igrzyskach i fajnie mi się z nią gadało.:)

9

A co tam w Spale?
Chyba jeszcze nie mieli okazji nas odwiedzić.

10

Wiedziałem że tak będzie.Poprostu są zapracowani jak my byliśmy.
No ale chęci z pewnością mają.

11

Napewno ciężko pracują. Wierzę, że Pomorzanie dzielnie się starają, bo my tymczasem przeprowadziliśmy wspólnie piekne (niech nikt nie waży się zaprzeczać) zajęcia dla dzieci. Czekamy na nich smile

12

Serdeczne pozdrowienia z Spały dla forumowiczów i Szanownej Dyrekcji składają wypoczywający kadrowicze. Jest super, wszyscy są samoobsługowi, po prostu plaża. Jak tak dalej pójdzie to jutro wyjezdżamy, a uczestnicy sami się zakończa.
A na serio to po prostu plaża.
To pisaliśmy My: Juri (sponsor dzisiejszej imprezy) Wilku(użyczający bezpłatnie-tak twierdzi swojego loginu) i Mirek (piszący podobno bezpłatnie na klawiszach) z tego obozu.
Ps: Prowadzący jest super, a ludziom żyje się tu dostatnio.
O w morde!, od 15 minut jest pogadanka o..... dyscyplinie obozowej i punktualności, ale czego nie robi się dla sprawy...
Właśnie przyszła Ela K. po nas....

13

Wszyscy żyją, udało mi się sprawdzić to wczoraj w drodze powrotnej z Puław. Na prowadzącego nie narzekają, a i prowadzący kwitnąco wyglądał wink
Pozdrawiam już z Wrocławia.

14

Wilku napisał/a:

O w morde!, od 15 minut jest pogadanka o..... dyscyplinie obozowej i punktualności, ale czego nie robi się dla sprawy...

Zapytaj Juriego jak wyglądała punktualność na obozie na Ukrainie smile

15

Dzięki Wilku, jak widzę udało ci się dotrzeć do kompa.
Ale czy to ładnie się spóźniać na pogadankę wink
pozdrów całą kadrę i wszystkich uczestników smile

Ps.do zobaczenia 14 listopada

16

Jaro..a wiesz zanim wilku tetra łapkami doczłapie pod recepcje....chłopaki pewnie już zaraz po odbiedze wybierali się do kafejki..... big_smile
Pozdrawiam Serdecznie Listopadowiczów.

17

Po wczorajszej rozmowie z Markiem P. możemy być wszyscy spokojni o to co się dzieje na listopadowym obozie ... Obóz jest "podobno" bardzo pracowity, choć biorąc pod uwagę to co napisał Wilku zaczynam się nad tym poważnie zastanawiać. No nieważne ... najistotniejsze jest to, że wszyscy - zarówno kadra jak i uczestnicy są zadowoleni i przesyłają pozdrowionka, które ja w Ich imieniu przekazuję Wam wszystkim wink

18

Mi się udało już wyemigrować ze Spały. Kolejni też mają takie plany, tylko jeszcze zastanawiają się nad imprezką pożegnalna wink

19

I pomyślą nad tym do końca tygodnia smile

20

Ps: Prowadzący jest super, a ludziom żyje się tu dostatnio.
Wilku uważaj bo od Kranza miłego słowa nie usłyszysz

21

małolepszy napisał/a:

Wilku uważaj bo od Kranza miłego słowa nie usłyszysz

Kolega chyba lekko przesadza ... osobiście żałuję, że nie mogłam jechać na ten obóz ... ale jestem pewna, że w końcu się z Krzysiem kiedyś spotkamy na wspólnym obozie ...

22

No i tak było... dobrego słowa nie usłyszeliśmy (zgodnie z tradycją)

23

lepiej się Kranza spytajcie co on tam pali:)

24

Chyba najczęściej to pali gumy wink

25

Gumy - kondony pali? wink