1

Temat: Obóz dziecięcy Zielona Góra 25.06-07.07.07 :)

No to nic innego nie pozostało jak rozpocząć nowy wątek smile Melduję swą gotowość smile Jest chętny ktoś jeszcze???

2

Odp: Obóz dziecięcy Zielona Góra 25.06-07.07.07 :)

I na dzień dobry taka skucha...to nie miało być tutaj....;)

3 Ostatnio edytowany przez Joanna Czajko (2007-06-14 08:52:17)

Również zaczynam odliczać dni do w/w obozu...
Wypada więc bym i ja zameldowała swoją gotowość ... no to się melduję wink

P.S.

Ayka napisał/a:

I na dzień dobry taka skucha...to nie miało być tutaj....;)

ale o co chodzi???  wink

4

Hej Asiulka! Fajowo,że się spotkamy...tym razem na dziecięcym smile
A jeżeli idzie o tę skuchę....to wczoraj umieściłam ten temat nie w tym miejscu....ale kochany admin przeniósł temat w odpowiednie dla niego miejsce smile

5

Hehe no już nie mogę się doczekać smile oby pogoda nam dopisała wink

6

Witajcie smile
Ja też melduję swoją gotowość do obozu smile

Asieńka w końcu oddam Ci Twoją bluzę wink
Ale się cieszę,że się spotkamy. JUPIIIII

7

No no narazie same dziewczyny hehe ale będą pogaduchy smile

8

Same znajome buźki,serce się kraje że mieszkam tak daleko i nie mogę tam w Wami pojechać

9

Dzięki dziewczyny za "jak zwykle" miłe przyjęcie mojej skromnej osóbki w Wasze cudowne Zielonogórskie progi wink

Do obozu coraz bliżej i zaczynam pomalutku odliczać dzionki do wyjazdu.
To będzie "intrygująca" podróż.
Po pierwsze dlatego, że pierwszy raz tak długa trasa przede mną w roli kierowcy...
Po drugie będę jechała z Żanetą, więc będzie wesoło wink
Zaczynam pomału studiować mapę żebyśmy się nie zgubiły gdzieś po drodze wink

Justyna ... myślę, że to ile jest km do Zielonki to akurat najmniejszy problem .... chcieć to móc wink

Pozdrówki wink

10

I ja wpisuję się do grona babeczek na debiutanckim obozie dziecięcym w Zielonce. Co prawda będę musiała wymykać się do pracy ale później będę całkowicie oddawać się obozowym (cudownym) obowiązkom. Ale się cieszę smile

Asieńka trzymam kciuki za udany dojazd wink

Buziaki dla wszystkich

11

Witam kobitki;) milo ze bede sam a was taka ilosc hehe.Dzieki Anuli bede mogl z wami spedzac czas:)kolejny nie zapomniany oboz sie szykuje:D juz nie moge sie doczeka tylko jak ja dojade z tej Bydgoszczy hehe.Ania moze znowu wspolnie poprowadzimy basen?:)ozdrawiam.Bartek

12

To i ja sie zacznę szykować:)
Asia, dojedz mi tu do nas bezpiecznie,
Dziewuszki z Zielonej,  cudownie bedzie spedzic znow z Wami ten czas:)
Do zobaczenia Skarby:)

PIERUNIE! Faktycznie Bartuś same dziołchy ale chłopie nie martw się ja też będę na tym obozie nie wioem czy wiesz tongue no dobra skoro wróciłem cały i zdrowy tytlko trochę niewyspany ze Spały to mogę śmiało potwierdzić swoje przybycie . To narazie tyle PA

14

Bartuś bardzo chętnie przystanę na Twoja propozycję smile zobaczymy jak to sie ułoży na tym, jak to powiedziała Kasia "debiutanckim obozie dziecięcym" wink Wszysko sie może zdarzyć. Cisku Słonko wezmę płytkę ze zdjąćkami, to sobie przegrasz smile
Już rozpoczęłam pranko i pomalutku kompletuję ekwipunek.

Ale będzie fajowo

15

Życzę wam robaczki powodzenia i pozdrawiam całą kadrę.
I nie omieszkam po za konkursem pozdrowić wszystkie kobietki z województwa lubuskiego smile

16

a to juz jutro:) o 13 z kawalkiem pociag i jestem w zielonej:)spozniony ale bede:)

17

No to do zobaczenia jutro smile my z Aśką wyruszamy rano smile
pozdrawiam smile

18

No to po obozie.Bylo idelanie i szkoda ze tak krotkoa:(pozdrawiam wszystkich w szczegolnosci dzieciaczki!!!!Bartek

19

A mi udało się spisać z płyty nagrywanej podczas imprezy pożegnaniowej wspomnienie z zabaw z dziećmi. Jednym z nich jest krótka bajka wystawian podczas wieczoru zabaw:

Dawno dawno temu, kiedy drzwi wejściowe Szkoły Ekologicznej w Zielonej Górze zamykały się jeszcze na zatrzaski- niedaleko drzwi stojąc- siedziała młoda staruszka i nic nie mówiąc rzekła:
   Ale dziś upalny mróz, korzystając z okazji opowiem Wam historię, która wydarzyła się całkiem niedawno i całkiem niedaleko...
   W pięknym królestwie mieszkał bardzo przystojny książę Mati, który pomimo tego, że cały czas były przy nim firmy FAR security był bardzo smutny, gdyż nie miała żadnych znajomych i nie miał się z kim bawić.
   Pewnego dnia postanowił zorganizować konkurs na najlepszą towarzyszkę gier i zabaw. W tym celu zaprosił piękne księżniczki. Jako pierwsza pojawiła się czarnooka Karolina, ale co to? Oto wspaniała syrenka skusiła swoim śpiewem księżniczkę i udała się popływać w basenie. Księżę Mati strasznie sie zmartwił. Kolejną kandydatką była złotowłosa Klaudia. Niestety pani Myszka- Rakietka zaproponowała jej wspólną grę w ping ponga. mati był niepocieszony. Kandydatka nr trzy to tajemnicza Agnieszka. Ją z kolei porwał straszny smok, zazwyczaj żywiący się kamykami, ale potrzebujący kucharki. Księżę prawie stracił nadzieję. Została jeszcze tylko jedna  księżniczka Karolina, ale zamiast bawić się z Matim wolała trenować się siłowo...
   Na szczęście odwiedziła go pielęgniarka i zaraz po cewnikowaniu odprowadziła księcia do świetlicy, gdzie Mati znalazł towarzystwo chętne do zabawy...
   I wszyscy żyli długo i szczęśliwie...

Została też piosenka:

Mamo mamo jest mi źle- Kamyk ciągle gnębi mnie,
Potem Ewa wpada z szałem- cewnikować się musiałem,
Siwa firmę chce założyć- będzie w niej plakietki tworzyć,
Karolina jest wspaniała- bo Coopera nam wygrała,
GTM-ik szary cały- tak jak Aga jest wspaniały,
Karolina zuch dziewczyna- robiąc balans się wygina,
Gdy Mateusz w głos się śmieje- cały świat nam promienieje,
Aga- pani basenowa- ciągle się pod wodą chowa,
Dawid pyrą jest z Poznania- uczy technik przesiadania,
Na pięterku w piku piku- z Martą śmiechu jest bez liku,
Naszym szefem jest Jagoda- żartu nigdy mu nie szkoda,
Innych spastyka złapała- zwrotka o nich nie powstała.

Pozdrawiam cieplutko i serdecznie wszystkie Słoneczka:)

20

Cześć wszystkim smile:):):) ach.... aż mi się łezka w oczku kręci jak pomyśle że to koniec oboziku ...
było po prostu ... ... ... brak mi słów .. IDEALNIE !!
Dziękuję Wam wszystkim za świetnie spędzony czas !
A dzieciaczkom przesyłam WIELKIE UŚCISKI !!!
już mi się za Wami tęskni !!

"... wiła wianki i rzucała je do falującej wody .. wiła wianki i rzucała je do wody .. "
wink wink wink

"Tańczę na linie ...." hehehe

21

Kolejny obóz za nami ...
Nie chcąc się rozklejać napiszę tylko tyle, że cudownie było spędzić z Wami te wszystkie wspaniałe chwile.
Na dowód tego umieszczam fotkę nad której stworzeniem wszyscy tak "ciężko" pracowaliśmy.

http://zmotka.w.interia.pl/IMG_2347.JPG

... i pędzę odespać ...

Posyłam pozdrówki i uściski

22

Witajcie Słonka moje kochane smile

Ja się w końcu wyspałam, po 16 godzinach snu poczułam się wypoczęta wink Asieńka fajnie,że zamiesciłas to zdjąćko na forum. Łezka mi się kręci w oku jak wspominam ten moment. To był wyjątkowy i bardzo emocjonalny obóz.

Dzieciaki poskradałyście nasze serca...

23

Hej Kochani smile

Tego obozu nie zapomnę do końca życia. Wielkie dzięki dla całej kadry oraz dla dzieciaków za tak wspaniałą atmosferę. Było REWELACYJNIE!!! Już nie mogę się doczekać kolejnego obozu za rok.

Szczególny szacunek dla prowadzącego Pierwszego Kokona Aktywnej. Jagódka, jesteś wielki !!!

p.s. wiadomośc z ostatniej chwili. Klaudia ma od dzisiaj braciszka. Gosia przetrwała szkolenie dla rodziców i dzisiaj o 17:50 urodziła chłopca. Gratulacje dla mamuśki smile

24

Witka bracia i siostry!!!
No cóż... trudno ogarnąć słowami to co razem z wami przeżyłem i jak wpłynęło to na moje życie. Bardzo wysoko została dla mnie postawiona poprzeczka wobec kolejnych obozów bo ciężko mi uwierzyć, że taki wyjątkowy przytrafi mi się ponownie.
Kocham was i puszczam oczko;)

25

Witam :)kolejny dzien bez obozu dniem straconym:) Ciagle przegladam sobie zdejcia i przypominam co sie tam dzialo:) a dzialo sie sporo dzieki naszym dzieciaczkom:) Gratulacje dla Gosi!!! Siwa masz teraz za zadanie opiekowac sie braciszkiem:)pozdrawiam!!!