51

Odp: Oboz kobiecy 2007

Z pewnością trzeba połączyć jedno z drugim, jestem z Was dumna, bardzo, ja byłam dziś na zajęciach, przed chwilką wróciłam i też nieźle poćwiczyłam. Monia pokochaj spastyke, tak bardzo jej chciałaś, teraz już nie masz wyjścia, chciałaś - masz na zamówienie.
Marta może Tobie też się poszczęści i w prezencie otrzymasz troche spastyki, czekaj i ćwicz.
Całe szczęście, że mnie nikt nie chciał przekonywać do brązów uffffffffffff. Pozdrawiam i życzę przyjemnych ćwiczeń przy miłej muzyce, jak dalej z takim zapałem będziecie ćwiczyć to na efekty długo czekać nie będziecie musiały.

52

Cześć Dziewczyny:)
Muszę Wam powiedzieć że obóz mi się podobał, baaaaaaaaaaaardzo;)
Już się nie mogę doczekać zdjęć od Emilki:0
Gosiu mam nadzieję, że jak zrobisz sobie brązowo czarny kolor to wyślesz zdjęcie, celem ogólnej akceptacji nowego image'u.
Pozdrawiam
Trzymajcie się ciepło
Do niedługiego "zobaczenia"

53

Zastanawiałam się, jak Wam minęła droga do domów, ale jak widzę szczęśliwie i bez przygód dojechałyście:) cieszę się bardzo:)
Aniu mam nadzieję, że dojedziesz za jakiś czas na zajęcia w regionie
Czas z Wami tak szybko minął, szkoda że już po obozie, nie chce mi się wracać do pracy, wcale a wcale;)
Mam nadzieję że będziecie odzywać się czasami:)
P.S. nie wiem jak nazwać Liska, proszę o jakieś propozycje, dziś są imieniny Fidelisa- ale jakoś mi to do niego nie pasuje;)

54

.............. mnie też ten aerobik i taniec spodobał się , że po przyjeżdzie pokazywałam synowi i najukochańszemu wnusiowi , a on też ze mną - uwielbia tańczyć . Chyba on będzie mnie mobilizował .
Gosiu dzięki, odpisze ale już nie dziś bo padam , idę lulu
Dobrej NOCY   DELFINKI  !

55

kurcze...ja nawet nie pomyslalam o tym, zeby nazwac jakos moja wefiorke, jak cos kiedys komus przyjdzie do glowy, to chetnie poslucham. dobrej nocy Majka:) ja jeszcze sie nie wybieram spac...przynajmniej przez nastepne kilkanascie minut:)

56

Hej! A ja ledwo się rozpakowałam, poprałam i znowu mnie czeka droga:( Kolor włosów zmieniłam, zgodnie z zaleceniami kupiłam czekolade ale jakoś na moich włosach wyszedł budyń hehehe masakra:D

57

Ja zrobie malowanko w dlugi weekend, zeby sie oswoic wink. Wszystkie materialy juz rozeslalam. Od Emilki ida zdjecia.

58

amelia... Ty to jestes biedna...no ale moze budyn lepszy niz zielen...;P

59

Czesc Delfinki smile
Widze ze kazda z nas zamierza cos zmienic,ja w tym tygodniu wybieram sie do fryzjera,zobaczymy co z tego wyjdzie.
Powiem Wam ze w domu okropnie sie nudze,nie no ja chce na oboz!!!

60

Witam i gorąco pozdrawiam wszystkie dziewczyny! Bardzo serdecznie dziękuję Wam za wspólnie spedzony czas! Cieszę się również, że planujecie wizyty u fryza:)) Bardzo chętnie obejrzałabym efekty na fotkach...Jeśli nie macie nic przeciwko będę tu czasem do Was zaglądać:)) Buziaki,
makijażowa Kasia

61

witamy Kasiu w naszym gronie, to chyba my powinnysmy podziekowac Ci za dobre rady- ktore wzielysmy sobie do serca:)

62

Kasiu wizażanko, dziewczyny mowia, ze ma byc jednak czarna czekolada wink...
Dostalam od Emilii i Oli namiaryu na nowe hotele. Powoli baza sie tworzy. Bedzie z czego wybierac...

63

hej dziewczyny. Właśnie zabieram się za aerobic. Strasznie mi ciężko się za to zabierać bo czasu mało (wybacz Emilko), postaram się i zmobilizuję. A co do makijażu próbuję się malować według wskazań twoich Kasiu (dziękuję..).

64

Karolina na pewno zjawię sie kiedyś na zajęciach regionalnych ale jeszcze nie wiem kiedy. Na razie jestem jeszcze uzależniona od mamy zmieni się to dopiero jak zrobię prawo jazdy a wybieram się zaraz jak skończę 18 lat czyli w przyszłym roku. Więc muszę się na razie dostosowywać do jej wolnego czasu. Buziaczki dla wszystkich Delfinek.

65

Witam wszystkie Delfinki,te jeżdzace i chodzace, smile no i naszą wizazanke rownie gorąco:).Ja pierwszy dzien aerobiku mam za sobą,co prawda nie cala godzinka,ale wazna mobilizacja,a balam sie ,ze jej nie bedzie.Bardzo dobry na stresik:) Ja chcę na obozik,przynajmniej mozna bylo oderwac sie od codziennosci.Co prawda nie mam czasu sie nudzic,ale...:( Tęsknie za Wami dziewczynki i naprawde wielkie dzieki za milutkie chwile.Buziolki,buziolki,buziolki:)

66

Cześć dziewczyny przesyłam gorące pozdrowienia od Ani M.ponieważ nie ma dostępu do internetu ja też śle gorące uściski no i cwiczcie aerobik naprawde dobrze wpływa na kondycje

67

Halinko, usciskaj ode mnie Anie smile.
Dziewczyny! dzis kupuje wreszcie swoj WLASNY domek! Boje sie, ze cos pojdzie nie tak i przeraza mnie ta bieganina po schodach roznych urzedow i bankow (moj bank ma schody do nieba, a jak sie juz po nich wdrapie to na drzwiach wita mnie tabliczka: "bank przyjazny osobom niepelnosprawnym" - dobre nie? dbaja o moja kondycje po prostu - lepiej niz Emilka!)

68

Witajcie dziewczyny, Marto jak masz jakies moje fotki to wyslij na adres ktory dostałyscie, wielkie dzieki, pozdrowienia Tobie Kasiu wizażanko...

69

Piastunko, oczywiście że czarny! Ale jak łatwiej brąz, czekolada czy cokolwiek innego to ok:)) ważne że czarny:)
Jeśli chodzi o banki to macie 100% rację.....Sama przecież siedze w banku i wiem jak jest....jak przyjmujemy jakiegoś straszliwie ważnego pana/panią kontrahenta to mnóstwo osób musi pomagac bo wszystko jest nieprzystosowane....a my jak takie głupie małpki skaczemy i myślimy co by tu zrobić:(((( przynajmniej w salonie urody gdzie pracuję po godzinach jest wszystko "parterowo"...
Pozdrawiam wszystkie ciepluśko z 8 piętra szklanego wieżowca!!! Ale słonko!!! aż by sie chciało troche tlenu....

70

Wyśle Kasiu,jak tylko oddadzą mi moj komputer,bo cos mu sie stało a fotki juz tam zgralam,mysle,ze dzis lub jutro powinien byc i wtedy obiecuje,ze przesle.

71

Witajcie dziewczyny, widzę, że planujecie jakieś zmiany w wyglądzie, ja na razie większych zmian nie planuję ale malowac zaczęłam się, tak jak Kasia radziła, co prawda byłam tylko na jednej części - niestety, ale też sporo się dowiedziałam.
Dziewczyny wytrwałości w aerobiku, na rezultat długo czekać nie bedziecie musiały, zobaczycie. Cieszę się bardzo, że zajęcia się podobały. To głównie Wasza zasługa, byłyście wytrwałe, ambitne i chętne do pracy, przy tym bardzo pogodne, za co Wam dziękuję. Pozdrowienia od Kasi B., pewnie niebawem i ona się odezwie, bardzo za Wami tęskni i często wspomina.

72

cześć kochane Delfinki!
Jutro ide do fryzjera,klamka zapadla,trzzeba cos ze soba zrobic smile
Emilko zaczelam cwiczenia,na razie nieporadnie mi to wychodzi,ale staram sie i będę ćwiczyć na pewno smile
Pozdrawiam Was wszystkie dziewuszki moje kochane
ps. jak tylko dorwe jakis aparat to wrzuce zdjecie z nowym imagem smile

73

cześć Dziewczyny:)
piękny wieczór mamy:)
ale się rozszalałyście- i to mi się podoba:):) bardzo bardzo
fajnie że Wizażanka do nas dołączyła- dzięki temu grono obozowe  jest prawie pełne:)
Anulka zrób te prawo jazdy, rok to bardzo mało, poczekam z zajęciami na Ciebie;)
pozdrawiam gorąco

74

Emilka napisał/a:

planujecie jakieś zmiany w wyglądzie, ja na razie większych zmian nie planuję

Emilko! no bo i po coz poprawiac doskonalosc?! smile
Dziewczyny! kupilam ten domek!!! ufff udalo sie bieganie od notariusza do sadu poprzez ubezpieczyciela do banku smile. Myslalam zawsze, ze jest to marzenie nierealne - miec wlasny domek wsrod malw smile Wprawdzie malw tram jeszcze nie ma. Ale beda! smile))
Kasiu wizazanko.. no te bariery sa, ale na szczescie tez sa LUDZIE. Wkolo mnie tez skakali smile Nawet wyniesli mi z banku pieniadze na ulice - w obstawie smile))))

75 Ostatnio edytowany przez Natalia (2007-04-27 08:19:27)

Piatrunka napisal(a):
Dziewczyny! kupilam ten domek!!!

Piastunko gratuluje smile
mam nadzieje ze niedlugo pochwalisz sie nam domkiem smile
pozdrawiam