26 Ostatnio edytowany przez aniolka (2007-04-23 19:12:25)

Odp: Oboz kobiecy 2007

no ja tez chce podziekowac, a dzieki pani wizazystce wiem juz, ze palce od nog w kolorze cieplego fioletu za bardzo mi nie pasuja;P
Gosiu...ciekawa jestem jak dlugo wytrzymasz tym razem na tej diecie;)

Aniu- ciesze sie, ze tak milo nas wspominasz, zebys tylko na nastepnym obozie odezwala sie co najmniej tyle, co tu napisalas ;> zartuje oczywiscie :*

27

Oczywiście dołączam się do wszystkich pozdrowień i z niecierpliwością czekam na zdjęcia do galerii far smile)  Całuski także od Hanki smile)

28

usciski dla Hanki!!! :**** smile

29

Witam wszystkie DELFINKI !
Ja wczoraj w domu byłam ok. 19tej
W pociągu dość wygodnie i szczęśliwie dojechaliśmy , pranie też dziś
zrobione . Obóz był naprawdę superowy , niestety za krótko .
Emili oczywiście , że jak tylko otrzymam fotki to zaraz odeślę dalej .
Mam nadzieję , że te DELFINKI , które robiły fotki też przyślą , liczę na WAS
Dla wszystkich D E L F I N E K moc buziaczków ,
DLA WSZYSTKICH   D E L F I N E K    z kadry WIELKIE DZIEKI !
        POZDROWIONKA

30

DROGA ANIU !
Bardzo przykro mi ,że nie pożegnaliśmy i bardzo bardzo sorki .
Tak szybko zleciało rano , szukałam WAS ale nie mogłam znależć
podjechała taxi i musieliśmy pędzić . Jeszcze raz OGROMNE DZIęKI
Specjalne całuski dla HANI jest niesamowicie boska .
Zamykam oczy i widzę jak bije brawo    pozdrawiamy

31

aniolka napisał/a:

Gosiu...ciekawa jestem jak dlugo wytrzymasz tym razem na tej diecie;)

hmm... Ja to tylko tak wygladam, ze nie mam silnego charakteru, ale jak sie zepne w sobie, to.... big_smile
Ciesze sie dziewczyny, ze tak humorki Wam dopisuja po obozie, ale zeby nie bylo wykrzywionego obrazu, to trzeba wspomniec, ze oprocz konsultacji u wizazystki, plawienia sie w parku wodnym, uprawiania niegroznych ploteczek, bardzo ciezko pracowalysmy, prawda? smile

32

alez oczywiscie, praca ponad wszystko! tongue

33

HEJO    DELFINKI   !
Chociaż tak krótko trwał obozik , a już mi brak aerobiku z EMILI , tańca z KASIĄ , a przeważnie po południu pogadanek ciekawych tematów . GOSIU ile wytrzymał i jak sprawdził się makijaż , czy zadowolona byłaś i jesteś . A jeszcze jak mogłabyś zdradzić którego sierpnia i gdzie to by mnie fascynowało ( może być na mój adres ) .
Kasiu - KACHA DZIĘKI za mądre słowa - zapamiętam
Gorące pozdrowienia dla wszystkich DELFINEK (czy tak mogę nazywać nas ?) ;           3majcie się pa pa

34

Majeczko.. pewnie, ze mozesz... tylko ten DELFIN to nam sie kojarzy no.. tak sobie... ale juz myslimy o zmianach. Z pewnych zrodel wiem, ze dziewczyny rozbiegly sie po Polsce w poszukiwaniach. Moze cos z tego bedzie?
Makijaz dotrwal do Przasnysza smile wprawdzie niektore jego czesci nalezalo skorygowac wink Reszta informacji na maila.
Dziewczyny!  na maila przesle Wam tez dodatkowe informacje od Kasi wizazystki, od ktorej dostalam mily list dla Was wszystkich. :*

35

Galeria już zrobiona, troche tych fotek mało - w galerii znajdzie się ponad 100 z mojego aparatu, może jeszcze ktoś cykał to niech wybierze i prześle do FAR. Resztę przesyłam dziewczynom już dzisiaj.
Pozdrawiam serdecznie i lecę na pocztę!!!
Ogr sie zaklimatyzował - nazwałam go LACOSTE, a oto motto na dziś ,, jeśli nie chcesz mojej zguby, krokodyla daj mi luby....."

36

Potrzebuje adres mailowy do Halinki! Mail do Ciebie Halinko wrocil z adnotacja, ze "uzytkownik jest nieznany" sad Basiu! do Ciebie tez nie mam maila. Odezwij sie! smile
Wyslalam do Was dziewczyny materialy, ktore mi dzis Kasia wizazystka dla Was przeslala. :*

37

Olu! z Twoim kontem tez sie cos dzieje! mail wrocil. Wyczysc skrzynke, bo mi gada, ze jest przepelniona smile

38

Cześć Gosia.Wiem ze latem znów będziesz w Miętnem,ja spasowałam,choc odrobine szkoda bo z tego co wiem kadra to sami znajomi

39

Cześć dziewczyny.Wrciłam ok 16.00 i od razu praca i w poniedziałek ....praca a dzisiaj pranie i sprzątanie. Nie można sobie wyobraźić jak dwóch chłopców potrafi nabałaganić przez pięć dni. Są naprawde zdolni.

40

Obóz był SUPER!!!!!Chłopaki mogą nam zazdrościć-same atrakcje.Bardzo się ciesze że Was poznałam, buźiaczki dla wszystkich.Mam nadzieje że po obozie nikt nie zapomniał o aerobiku( wczoraj ćwiczyłam a wy?) Jak wasze makijaże -kto byl już u fryzjera? pa pa;)

41

i jeszcae jedno-----MAM SPASTYKE!!!! Ja już nie chce. Ciągle spadam.:(i=

42

Witam kochane kobitki:) Podajcie mi adres na ktory moge przeslac kilka fotek z obozu.A co do aerobiku:przyjechal moj tato i bedzie kombinowal cos z lustrem(mam nadzieje,ze nie peknie jak bede w niego za czesto zagladala:) Monisiu a ja chce choc ciutke miec tej spastyki:( i nic na razie:) i do fryzjera tez sie wybieram:) ale sie boje;)

43

hej dziewczyny no cóz ja troche dziś zabiegana wczoraj relaks dziś pracka ale coz na fryzjera był czas i  troche sie zmieniło jak tylko dopadle aparat to cykne  fotke i podeśle .Areobik jak sie zawziełam tak słowa dotrzymuje cwiczyłam juz dzis i mam zamiar codziennie a teraz cóż czas na dalsze obozwiazki pozdrawiam trzymajcie
                 Pozdrawiam

44

ja tez sie za siebie biore!
obiecuje!!!!
pozdrowionka smile

45

Witam wszystkie kobietki no Monia spełniło s twoje marzenie o spastyce chyba będziesz musiała ją pokochać wink

46

Gosiu mój mail jest aktualny tylko coś z neostradą było nie tak bo nie łączyła ale przesłałam Tobie drugi na inną poczte.

47

Cześć dziewczyny. Ja też postaram się i będę ćwiczyć jak tylko mi czas na to pozwoli. Dziękuje wam. Jak będziecie dały radę to proszę was prześlijcie mi jakieś zdjęcia z obozu na mail. Cieszę sie że mogłam was spotkać i dziękuje za wszystko.

...aha...mój mail to: annasamel@poczta.onet.pl albo anulka199005@wp.pl

48

Raszynka napisał/a:

Cześć Gosia.Wiem ze latem znów będziesz w Miętnem,ja spasowałam,choc odrobine szkoda bo z tego co wiem kadra to sami znajomi

Witaj Justynko smile Wybieram sie na oboz na przelomie lipca i sierpnia. Kadra orzeczywiscie szykuje sie znajoma i niezwykle przednia (mniam mniam!).. mam nadzieje, ze Ania da nam tez troszke nowej kadry, coby mozna ja bylo wdrazac wink. Dlaczego "spasowalas"? Zmeczylas sie juz dzieciakami?

49

(-:Maaarta:-) napisał/a:

Podajcie mi adres na ktory moge przeslac kilka fotek z obozu.

Marta, adresy mailowe masz na listach adresowych.
Halinko, jutro postaram Ci sie wyslac materialy. Dzis juz jestem w domku, zajrzalam na forum, ale wiecej juz mi sie nie chce siedziec przy komputerze. W pracy wystarczy smile
Monika, odrobine spastyki nie zaszkodzi smile nozki nie traca miesni smile czy przkonalas sie do brazow?
Podziwiam Was dziewczyny z tym aerobikiem. W swoim nowym domku bede miala duuuuuze lustro do cwiczen i ku przestrodze wink Na razie trzymam sie diety, ale obawiam sie, ze trzeba polaczyc jedno z drugim. Buziaczki!

50

Gosiu- i reszta dziewczyn: nie mam przepelnionej skrzynki, jest pusciutka jak moj portfel wink, tylko z onetem cos jest nie tak... przesylajcie mi wiadomosci na ola_jazwinska@tlen.pl, ten na pewno bedzie dzialal. czekam na maile smile