301

Odp: Oboz kobiecy 2007

smile Aaaaa... makijaz robila mi nasza Kasia! CUDOWNY! Obiecala, ze wkrotce zajrzy do nas - ma jakies problemy z internetem. Buziaczki!

302

Gosia, to chociaz bys jakies przynajmniej jedno zdjecie tu wrzucila, co?;> co Wy na to, dziewczyny?

303

ja jestem jak najbardziej za smile)

304

Gosiu fajnie było spotkać się z Tobą osobiście:) szkoda że było tak mało czasu:( bardzo chciałam zobaczyć zdjecia ze ślubu:(
pozdrawiam

305

Karolinko mi tez bylo milo zobaczyc Ciebie, Ayke, Wojtka... Musielismy troche sie mijac, ale i tak udalo sie przeciez troche pogadac. Mieliscie duuuuzo pracy. A Ty szczegolnie. Zdjatka jeszcze obejrzysz. Wysle Ci cos na maila. Buziaczki dla Ciebie i wszystkich delfinek! smile

306

cześć
ależ tu cisza!!! milczenie owiec czy co?????
pozdrawiam zatem wszystkie Owieczki:):):)

307

a ja Was w Spale nie widzialam, ale za to widziala Was moja polowka:) no i widzialam tez zdjecia:) Karolinko, obcielas wlosy?? ja sie przymierzam do fryzjera na przyszly tydzien, chce sciac wlosy ale troche mi ich szkoda... teraz walcze sama ze soba:)
pozdrawiam Dziewuszki:):*

308

Witaj Gosiu, jestem za tym, bys rzucila kilka fotek mi na poczte, oczywiscie z wesela( jak mozesz), dzieki, pozdrowienia dziewczyny

309

Witajcie Dziewczyny Kochane! Cos zamilklyscie smile. Dopiero teraz udalo sie nam znalezc troche czasu i umiescilismy zdjecia z naszego slubu w internecie. Oto stronka: http://mirekigosia.myjalbum.net/slub/
Pozdrawiamy smile

310

Widziałam fotki - ale piękne, jak się rozmarzyłam......

311

Gosiu zdjecia piekne smile
pozdrawiam smile

312

Gosiu przepięknie,wspaniale,wiem że zazdorśc to brzydkie uczucie ale zazdroszcze Ci tej bajkowej scenerii,gości,zabawy,pięknego wyglądu.....eh.chciałoby się też tak

313

Gosiu- przepieknie wygladalas:) i macie cudowne zdjecia! a makijaz jest bombowy...zaluje, ze tak daleko mam do Kasi...:(

314

Gosiu fotki super i wyglądałaś ślicznie smile

315

Cześć dziweczyny buźiaki dla wszystkich.
Gosia ogładałam zdjęcia, są super i przedewszystkim ty wygladałaś super.Mam nadzieje, że teraz już codziennie będziesz taka uśmiechnięta i szczęśliwa.

316

Nooo włosy i makijaż bomba:)) Reszta też niczego sobie;)

317

cześć Dziewczyny co u Was słychać???
w krakowie po staremu, tylko więcej smogu jest;)
powoli święta czuć:):) fajnie już się nie mogę doczekać
pozdrawiam:)

318

http://www.far.org.pl/forum/img/aniolek.jpg
Dziewczyny! zycze Wam, aby ten aniolek spelnil Wam wszystkie Wasze zyczenia! smile

319 Ostatnio edytowany przez piastunka (2007-12-21 12:46:45)

kurcze! chyba mi sie nie udalo sad Aniolek w kazdym razie jest nietuzinkowy i spelnia zyczenia! Wiem cos o tym! wink
Teraz juz pokaze sie Wam na pewno. Aniolka dostalam od jednej z naszych kolezanek i nie chce go zostawiac tylko dla siebie smile Buziaczki dziewczyny!
http://img89.imageshack.us/my.php?image=aniolekuk3.jpg)

320

no ,jest boski

321

Wow....a dostarczaja takie Aniolki do domu?? mozna go sobie na polce postawic??

322

na prawdę chciałabyś go mieć tylko na półce ?;)a nie bardziej po ręką?

323

Ja takiego aniołka chciałabym mieć blisko siebie szkoda go na półke.
                                 WESOŁYCH ŚWIĄT

324

ale ja nie moge inaczej mowic (na forum), bo sie moj Kranzu oburzy wink

325

cześć
widzę że Aniołek ma wzięcie, to prawda że spełnia życzenia:):)
pozdrawiam:)