1 Ostatnio edytowany przez Natalia (2007-04-11 16:18:59)

Temat: Oboz kobiecy 2007

Czesc!
Kto wybiera sie w tym roku na obozik kobiecy do Augustowa?
Pozdrawiam

2

Odp: Oboz kobiecy 2007

no ja oczywiście się wybieram big_smile:D nie napiszę już nic więcej Natuś nie bojaj się big_smile:D

3

Również wybieram się na obóz smile pozdrawiam wszystkie uczestniczki do zobaczenia big_smile

4

Natalka rozwiązałaś problem transportu ?

5

Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia na obozie. Miło mi Halinko że się zobaczymy

6 Ostatnio edytowany przez BRODACZ (2007-04-12 07:07:51)

Emilka
to tylko ja-wredny szowinistyczny świnia wink który,po raz kolejny ma nadzieje , że będzie kiedyś TYPOWY "męski" łobozik. Pozdrawiam Damy... smile

7

Witaj Halu!
tak ten problem juz jest rozwiazany smile

8

ja tez, ja tez! smile

9

Ciesze sie dziewczyny, ze sie zobaczymy! big_smile z niektorymi po raz kolejny, z niektorymi po raz pierwszy. Szykujemy dla Was troche atrakcji. Nastawcie sie na mile niespodzianki, duzo gadania o... samych waznych sprawach wink. Prosze o zabranie ze soba duzego zapasu dobrego humoru smile

10 Ostatnio edytowany przez karolina ryba (2007-04-12 12:26:28)

witam wszystkich ja równieżw wybieram sie na ten obóz -pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia wkrótce

11

Cześć dziewczyny.Ja również wybieram się do Augustowa.Do zobaczenia we wtorek. Pogoda zapowiada się super.

12

Natalia pakuj walizę big_smile:D

13

spokojna glowa Aska,spakuje spakuje.mamy jeszcze troche czasu smile

14

No witam dziewczyny i jak wam było...???? pozdrawiam wszystkie Panie

15

tez juz jestem w domu- przed chwila weszlam:) no jak sie podobalo... bylo bombowo;) caluje Was wszystkie:*

16

czesc czesc smile
ja tez juz w domku,wrocilam ok. 14
bylo super smile

17 Ostatnio edytowany przez karolina ryba (2007-04-22 18:15:38)

hej wam dziewczyny ja   wróciłam około 17 i pierwsze co to na komputerek by do was  miłe słowko szepnąć i podziękować  za wszystko.OBozik był ssuuuper SZKODA ŻE TAKI KRÓTKI  .Miło było poznać nowe osóbki i spotkać ze poznane juz wcześniej mam nadzieje ze uda się nam kiedyś  znów razem spotkac ,a teraz cóż po wielkim pakowanku następuje wielkie rozpakowywanie
POZDRAWIAM SERDECZNIE i szepne do Was jeszcze -później
                                                           RYBKA -PLUM

PS szczególne pozdroweina dla dziewczyn z pokoju 109

18

Witam też już jestem w domku obozik był udany smile było ok.a teraz pora się rozpakować

19

No i Kraków też dotarł na miejsce:) Pozdrawiam wszystkich, zmęczona ale zadowolona:)

20

Ciesze sie, ze juz jestescie na miejscu i pewnie wszystkie ciuszki leza tez w szafach zamykanych na drzwi porzadne i niewypadajace wink... I ciesze sie, ze bylam z Wami w Augustowie. I ze bylo tak milo. Bawic sie to my potrafimy, nawet wtedy gdy bar zamkniety na klucz! big_smile Buziaczki!

21

Witaj Gosiu, pranie juz zrobione...jestem tego samego zdania co Ty, poza tym fajna "babka" z Ciebie

22

Witam. Dziękuje wam wszystkim za wspaniały obóz. Było super. Cieszę się że mogłam poznać tyle wspaniałych osób. Mam nadzieje że będziemy utrzymywać kontakt ze sobą. Pozdrowienia.

23

kacha napisał/a:

poza tym fajna "babka" z Ciebie

Kasiu! chyba BABA! big_smile Od dzis jestem na scislej diecie wink

24

Witajcie robaczki:),my tez szczesliwie dojechalysmy.Jako ostatnia dotarłam przed 20-tą, ale nawet dluga droga i "lekarze"nie popsuło humorku i milutkich wspomnień o obozie.Było suuuper:) Buziaczki dla wszystkich.

25

Ja też dojechałam cało i szczęśliwie, pozdrowienia dla wszystkich od Bochenka. Dziś w pracy wspominałyśmy wspaniały obóz. Zaraz biorę się za galerię. Resztę fotek prześlę Gosi Piastun, Oli i Majce. Poproszę dziewczyny by dalej rozesłały fotki.
Dziękuję Wam wszystkim za to, że mogłam spędzić tak miłe i chwile.