51

Odp: rugby _ Mistrzostwa Europy 2007

czy dobrze rozumie?

Gramy jutro z Holendrami o 5 miejsce. 

Chyba się nie myle?

52

Przepraszam magdab smile ale nie moglem sie powstrzymac.....

53

hmmmm - porażka z Finami 26:30 sad

54

Bęc napisał/a:

czy dobrze rozumie?

Gramy jutro z Holendrami o 5 miejsce. 

Chyba się nie myle?

chyba jednak nie - skoro przegraliśmy z Finami to będziemy grać o miejsca 7-8 z Holendrami - tak przypuszczam ale nie jestem pewien
magdab moja ty specjalistko pomóż smile

55

Wielki Finał ME Niemcy - Wlk Brytania
(ale zwycięstwo Wlk. Bryt. nad Szwecją mało przekonujące 21:20)
O brązowy medal walczyć będą Belgowie ze Szwedami!
No to typujemy strefe medalową: 1 - Niemcy, 2 - Wlk. Brytania, 3 - Belgia smile
Oczywiście MY dajemy łupnia Holendrom smile

56

Finowie pewnych statystyk jeszcze niezaktualizowali, ale wstępnie wg mnie Gołota na 4 m-cu wśród najlepiej punktujących (69pkt)

57

uprzedzając.....wiem, wiem, że rugby to dyscyplina zespołowa i nie liczą sie indywidualne osiągnięcia (tylko wynik całego zespołu), ale takie małe bonusy też radują serce smile hehe

58

chyba jednak wychodzi na zero, bo Gołota wskoczył także na listę tych najbardziej faulujących big_smile

59 Ostatnio edytowany przez magdab (2007-06-07 19:31:52)

No niestety, 7/8 miejsce....

60

magdab napisał/a:

chyba jednak wychodzi na zero, bo Gołota wskoczył także na listę tych najbardziej faulujących big_smile

hehe - no nie smile wg mnie zalicza się ledwie do przeciętnie faulujących z jego 4 karami smile

61

w sumie nadal jesteśmy jedną z najczyściej grających reprezentacji - bez zmian również w strefie mega-brutali - prym nadal wiodą Finowie, Duńczycy i Szwedzi tongue

62

Poland-Finland 26-30
In the game Poland against Finland there were two teams familiar to each other. Host of the tournament Finland won by scores 30-26. Finland controlled the game all ready during the first period. The team hold ball and played to spend time.
Best scorer in Team Finland was Leevi Ylönen who did 22 goals in the game. Also Mauri Vironmäki, Toni Piispanen and Jukka Parviainen scored.
After the game Polish coach Plinta Ryszare gave gratitude to the opponent
- Finland did less mistakes than we did. They also had the quickest player of the tournament in their team.
Leevi Ylönen commented realistically his game.
- It is my role in our team to score. Tomorrow we play second time against Switzerland. We need to do better than the previous time against them.

63

magdab smile wybacz mi

64

no zwracam honor magdab - Gołota jednak załapał się do rankingu Bad Boys Top 10 smile hehe

65

a przy okazji, czy mogę Cię baaaaardzo serdecznie prosić abyś również jutro wysłała mi smsem wynik meczu Polska - Holandia - niestety koniec wolnego - praca czeka
....ale trzymam kciuki!!
POLSKA smile

66

Łukasz spać w nocy nie możesz??? czy to z emocji? big_smile jutro mogę Ci, zgodnie z Twoją prośbą, wysłać, ale chyba bardziej byś się ucieszył gdybyś smsa dostał dzisiaj smile
czekamy, a chłopaki już za pół godziny grają!!! pewnie rozgrzewka już w trakcie.

67

ahaha Austria wygrała z Danią big_smile

68 Ostatnio edytowany przez Bęc (2007-06-08 09:38:14)

Chłopaki Wywalczyli 7 miejsce.

To chyba nieźle !!

Gratulacje

69

No i po Mistrzostwach - przynajmniej dla nas. Na pewno najlepsze miejsce, jakie dotychczas osiągnęliśmy, przerwana została zła passa 10 miejsca. Szkoda tego meczu z Finlandią, ale jest nieźle smile

A niebawem finał - bardzo jestem ciekawa co z tego wyjdzie. Anglicy wszystkie mecze wygrywali ledwo ledwo, ale przez pryzmat monitora trudno ocenić, czy takie było założenie, czy tyle ich to kosztowało!

70

Mamy już brązowego medalistę - SZWECJA

71

No i ostateczny ranking:

1.    GREAT BRITAN
2.    GERMANY
3.    SWEDEN
4.    BELGIUM
5.    SWIZERLAND
6.    FINLAND
7.    POLAND
8.    NETHERLANDS
9.    AUSTRIA
10.    DENMARK
11.    CZECH REPUBLIC
12.    IRELAND

72

Dzis zakonczyly sie mistrzostwa w Rugby na wozkach. Nasza reprezentacja zajela najlepsze miejsce w historii tej dyscypliny. 7 pozycja w Europie swiadczy o wielkim postepie naszegoteamu prowadzonego przez trenera pana R.Plinte. Oczywiscie swoj wkjlad w sukces mieli rowniez osoby chodzace, ktore byly na kazdym zgrupowaniu, wymieniali opony detki i skladali uszkodzone czesci wozkow.
Troche jestesmy niesmaczeni poniewaz realna szansa byl awans do czworki turniejowej . Niestety nie udalo sie tym razem. Ale nalezy sie cieszyc z wielkiego sukcesu Polakow. Wiadomo, ze idziemy w dobrym kierunku i czekaja nas najblizsze 2 letnie przygotowania do kolejnych mistrzostw europy.
Serdecznie dziekuje chlopakom za ducha walki, za mozliwosc przezycia wspanialych sportowych chwil. Jestem dumny ze moge reprezentowac nasz kraj z tak swietna ekipa. Dziekuje za wygrane i przegrane mecze. Oby te wygrane spotkania spowodowly ze staniemy sie pewniejsi i bardziej waleczni a przegrane mecze niech nas zmobilizuja do wiekszej pracy.
Dziekuje trenerowi za wskrzeszenie wiary w nasze umiejetnosci. Wielkie dzieki .
Podziekowania i gratulacje naleza sie rowniez Slawkowi Sekowskiemu za organizacje wyjazdu oraz za najlepszego zawodnika finalu o 7 miejsce, a Sylwi Sklorz za godne i wspaniale reprezentowanie grona sedziowskiego.
Zawody  wygrala Anglia, drugie miejsce Niemcy a trzecie Szwecja.
Pozdrawiamy serdecznie jutro prawdopodobmie wracamy do Polski. Dzis o 20 impreza zakonczeniowa mamy zamiar sie dobrze bawic.

73

hehe zdążyłam big_smile

POLAND-NETHERLANDS

Poland won Netherlands by scores 39-35.

Disappointed player Daal Roger said that the lost wasn’t a surprise for the team.

- Poland has really strong and fast team, reveals Daal.

- To win the tournament we tried to use special tactics, but unfortunately it wasn’t helping the
players at all.

An excellent player Sekowski Slawomir was nominated the best player of the Polish team.
Sekowski is really happy about the victory, but not so happy about the mistakes they made in
the game.

- We have to decrease them, said Sekowski.

74

Choć apetyt rośnie w miarę jedzenia, to gratulacje za siódmą lokatę.

75

superrrrrrrrrrrrrr!! smile
własnie wróciłem z pracy smile (jupi weekend) a tam świętowanie odkąd magdab wysłała mi smsa z wynikiem (dziekuje baaaardzo)
racja Jureczku, że apetyt rośnie w miarę jedzenia ( bardzo się z Tobą zgadzam), ale racje mają tez wszyscy pozostali - to jest najlepszy wystep naszej reprezentacji w historii Mistrzostw Europy smile !!