26

Odp: rugby _ Mistrzostwa Europy 2007

masz racje magdab!!
ja też w nich wierze! i licze ze to juz ostatnia przegrana na tym turnieju smile

27

Polska - Czechy 53 - 27

Brawo panowie !!!

28

i tak trzymać smile

29

Noooo, chłopaki sie rozkręcają smile

30 Ostatnio edytowany przez magdab (2007-06-06 18:08:39)

Team Poland and Team Czech Republic game was tight and aggressive. Team Poland take a
lead in third period and kept it until finally. The final score was for team Poland 53-27. Team
Poland have supporter group, they kept big noise with pipes.

Team Poland player Tomasz Zielski (??? smile) was breathless after the game.

– It could have been better match, but we won – that was the main thing.

Team Chzech Republic played two games at short time and it showed.

- We were tired, said Ales Kiys.

31

Po drugim dniu mistrzostw w dalszym ciagu gramy o drugie miejsce w grupie i szanse na gre w polfinale. Minimum zostalo juz osiagniete, jestesmy w gronie 8 najlepszych, ale walczymy o wiecej.
Rywale bardzo wymagajacy i poziom zawodow bardzo wyrownany.
jedynym zespolem, ktory robi wrazenie sa Niemcy. Oceniajac ich dotychczasowe gry wyrastaja na glownych faworytow do koncowego zwyciestwa.  Wielka Brytania troche zawodzi. przed zawodami wydawalo sie, ze sa najlepsi, jednak mecze z Finlandia i Szwajcaria pokazaly, ze sa w zasiegu i niespodzianka jest bardzo prawdopodobna.
Pozdrawiamy ze sloneczneycg i goracego Espoo

32 Ostatnio edytowany przez chrup (2007-06-07 22:59:27)

Troszke statystyk:
Sławek "Gołota" Gontarz po dwóch dniach na 6 miejscu pod względem zdobytych pkt - 45pkt (kolejno w meczach 13-13-4-15)
Najskuteczniejsi mają po 53 zdobytych pkt
A w gronie 10 najczęściej faulujących nie ma Polaków - i oby tak dalej smile

33

Analizując "na sucho" wyniki dotychczasowych meczy mamy realne szanse pokonać Holendrów.
Dla porównania:
Niemcy - Polska 45:32, Niemcy - Holandia 52:24
Polska - Czechy 53:27, Holandia - Czechy 53:34.
Ta chłodna kalkulacja daje w zasadzie równe szanse obu zespołom - nie widziałem Holendrów w akcji, ale wnioskuje, że są w naszym zasięgu!!

34

magdab - mam pytanie: jesli trzy drużyny bede mialy po równą liczbe pkt to co sie liczy: małe pkt czy bezposrednie mecze??
jesli małe pkt to istnieją jeszcze reoretyczne szanse na 2 m-ce w grupie
no bo:
jesli Niemcy zwycięzą Szwedów dużą ilością oczek, a my pokonamy dużą ilością oczek Holendrów tak że na koncu różnica pkt zdobytych i stracanych między nami a Szwadami będzie na naszą korzysc (Holendrzy bedą mieli małe pkt na minusie już wtedy na pewno) np to chyba powinnismy miec 2 m-ce w tej grupie - ale to tylko kalkulacja -
moje głośne rozwazania smile

35

powedzcie ze nie tylko ja sie tak tym ekscytuje hehe smile

36

Aha - Bidon tez niezle punktujący - 35pkt i 10 m-ce po 2 dniach a do tego Polacy jedną z najczyściej grających reprezentacji - w 4 meczach - 8 kar dla zawodników (mnie mają tylko Brytole - 6 kar)
Najbrutalniejsci są skandynawowie: Finowie - 15, Dunczycy i Szwedzi po 14 kar smile oj nieładnie nieładnie

37

Holandia - Polska 34 - 40

No chłopaki rozkrecaja sie z meczu na mecz.

Brawo

38

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaa
Polska - Holandia 40-34
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

39

Gratulacje!!!!!!!!!

40

No to teraz czekamy na mecz Niemców ze Szwedami - mam nadzieje ze sąsiedzi z zachodu nie odpuszcza smile

41

Nie wiem tylko dlaczego w oficjalnej tabeli mistrzostw Holendrzy nadal przed nami - chyba jeszcze komuś nie chciało sie jej zaktualizowac smile - wszystkie statystyki przemawiają za nami - minimum 3 m-ce w grupie
wow

42

Jeśli chodzi o kwetsię 2 lokaty to szanse są - ale raczej teoretyczne - nie sądze żeby Szwedzi przegrali z Niemcami różnicą przynajmniej 43 oczek (jejku jak ja chce nie miec racji!!)

43

Widzę, że nie tylko kadra się rozkręca, ale i nasz Chrup wink
To czekamy co będzie dalej, alei tak już jest nieźle.

44

Teoretyzując dalej - czyżbyśmy trafili w rundzie play-off na Finów??

45

hehe Juri - że co?? za dużo gadam?? smile

46

Ty mnie lepiej sprawdz czy dobrze rozwarzam odnośnie naszego miejsca w tabeli i naszego najbliższego rywala smile

47

Niemcy - Szwecja 39:34
a więc 3 lokata w grupie!!
BRAWO CHŁOPCY smile

48

Play-off: Polska - Finalandia - walka z gospodarzami turnieju (nie będzie łatwo, ale tym razem to MY jesteśmy faworytami)

49

Netherlands-Poland
Poland won the game against Netherlands by 40-34. The game was long and exhausting. The game was very even and full of tension, because both of the teams wanted to win.
First and second part of the game was very even, but Poland took 4 scores lead and that was the breaking point of the game. Especially Poland’s strong defense made Holland’s playing very difficult.
- The game was very exhausting. We supposed to know that Holland’s defense is very good. We had to win the game so we get easier opponent in our night game. We got lucky, told Bartoz Zielski.

50

Chrup to moja działka big_smile no musiałam na chwilę wyjść z domu hmm ale jakie dobre wieści!!!! cuuuuudownie smile