51

Odp: październik Spała

Witam po to prawie tygodniowej nieobecności. Madziu dziękuję serdecznie za śliczną kartkę.
Co do fotki na portreciku to mam mały problem, próbuję ale nie chce się załadować. Może wiecie czemu?Co trzeba ustawić, zmienić. Dzięki.

52

Hel Lucy.
Widzę że masz ten sam problem z wklejeniem zdjęcia, też sie męczę.

53

Zdjęcie ma mieć nie wiecej niz 60x60 pikseli w formacie najlepiej jpg i nie może przekrazczas chyba 20kb.

54

Lukasz, Lucy zdjęcie nie może mieć więcej niż 10kb a przeważnie mają około 100kb a więc trzeba je zmniejszyć. Można to zrobić w takich programach jak: paint, microsoft photo editor, 602 photo, najprościej na zasadzie wytnij/wklej i trzeba też zmienić wielkość zdjęcia żeby miało max 60x60 pikseli. Można też przesłać koledze na e-maila i odeśle przerobione hi,hi a ta metoda jest najprostrza.

55

oj ..pomyliłem się tylko o 10kb:P

56

Łukaszku

Prosze bardzo. Ciesz się, że się podobała. Mam nadzieję, że niespodzianka była miła;)

JAk minęły praktyki, chyba nie było Ci tam lepiej niż na obozie Co?
pozdrawiam cieplutko

57

Lucy i Łukasz

Prosze postarajcie się, miło będzie na Was popatrzeć;)

58

Magda wyślę ci zdjęcie całej grupy w żółtych koszulkach hi,hi

59

Sprawdź pocztę Magda!!

60

Madziu, oczywiście niespodzianka była bardzo miła.
Praktyki, napewno na nich nie jest lepiej niż na obozie, trwają za krótko, tygodniowo mam tylko 4 godz, bo mam też inne zajęcia.Ale  na brak zajęć nie narzekam na praktyce.

61

Co do zdjęia, postaram się je dziś wieczorkiem umieścićchoć nie gwarantuje aby ta operacja okazała się sukcesem.

62

Serdżi, Juros dzięki za radę. Postaram się>

63

W końcu się udało!

64

Łukasz chłopie witaj !!! Miło Cię widzieć !!!

65

Witaj Łukaszku
miło CIę zobaczyć;) chociaz musze przyznać, że oryginał zdecydownie lepszy niz fotka, która niestety nieodzwierciedla Twojego uroku osobistego  i .....

Buziaki

66

Tak gadacie o zdjęciach....zapraszam pod ten link specjalnie dla ludzi z obozu październikowego.
http://komputery.szkola.net/foto.html#stopka

67

Sergiusz ten aparat jest chyba zepsuty bo mi wyszedł inny kolor oczów hi,hi. Dobre !!!!

68

Nie wiem jak to dzial, ale ja dotarłam tylko do instrukcji obsługi -- i nic więcej....;)

69

Kliknij na migawke a potem wpisz swoje imie.

70

Zdjecia faktycznie niezłe
choć wolałam się za pierwszym razem za drugim razem zmieniłam chyba i płec i skórę
niezłe Sergiuszu

Łukaszu gratuluje dokonania i pokazania się na fotce ja tego nie mogę odszyfrować co do mnie mówią z tymi kg;P dla mnie to naprawdę czrna magia

71

Lucy napisz jaki masz program do obróbki zdjęć, jak będe go znał to ci napiszę krok po kroku jak zrobić fotkę na profilek !

72

Bardzo łatwo jest to zrobić przy pomocy: Microsoft Photo Editor.

73

Serdżi wszedłem na link, który zaproponowałeś, powiem szczerze że zdjęcie wyszło nieźle.Goryl, który się ukazał jest całkiem podobny do mnie.To działa!!!

74 Ostatnio edytowany przez lukasz.k (2004-10-30 14:35:47)

Lucy, skopiuj fotkę do painta. Kliknij na fotkę prawym klawiszem myszy, uruchom funkcję "rozciągnij pochyl".Wpisz nowe rozmiary fotki i sprawdż jej rozmiar (właściwości), jeśli wciąż za duża to powtórz zadanie.
To chyba najprotrza opcja.

75

Dziękuję Madziu za komplement. Tym bardziej,że od tak urodziwej kobiety.
Pozdrawiam