551

Odp: październik Spała

Dominiku

Widziałam cię w programie Miasto Marzeń. Super prezentacja;), miły uśmiech i ten czarujący usmiech. Świetnie się prezentowaliście razem z Basia i Tomkiem. Miło było popatrzeć

552

miało byc miły głos i czarujący usmiech

553

Magda w domu to nie masz co robić tylko oglądać telewizje i wcale tak super nie wypadlem moglo być lepiej

554

Magda mam madzieje że z twoim kręgosłupej juz jest ok
Na kwietniowy obóz szykuje sie super ekipa też tam sie wybieram tylko w nie co innym charakterze i troszeczkę póżniej

555

no i co jest??
Mamy chyba przestój...
a ja powiem tylko tyle że jak pójdize wszystko zgodnie z palnem to jade w maju do Spały na obóz:))

556

Hej Hej
Widzę że zacyna się nowy sezon obozwy i ciągle ktoś nam umyka.
Sergiuszku przestój zapewne ma związek z przesileniem wiosennym smile trochę cierpliwości a napewno starzy znajomi sie odezwą

Dominiku z moim kręgosłupem raz lepiej raz gorzej, nadal na zwolnieniu, korzystam z rehabilitacji smile oraz faszeruję się lekami przeciwzapalnymi, przeciwbólowymi i rozkurczowymi, bywało lepiej
To prawdopodobnie opóźniona reakcja na mój udział w grudniowej stłuczce -  tak twierdzą lekarze  (dziewuszka wjechała w moje auto na skrzyzowaniu - jechała z prędkością około 50 - 60 km/h) - to tak w wielkim skrócie

557

tak może żeby nie robić tłoku na forum to zamkniemy i skasjemy ten post...kto za?

558

Zamknąć mozna , ale po co od razu kasować

559

skasować, zniwelować....zrównac z terenem...wyrzucić w pustkę istnienia...bosze...umieramy
big_smile

560

czesc wszyscy pazdziernikowcy smile
Czas szybko biegnie, od pazdziernika 2004 minelo sporo czasu i odbylo sie juz kilka obozow. Tak wiec zapraszam do aktualizacji naszej wspolpracy w 2005.
Niniejszym zamykam ten temat smile