1

Temat: październik Spała

Od piątku do niedzieli byliśmy z Anią w Spale. Oboz trwa, wszyscy zadowoleni, a forum dyskusyjne uszczuplilo się o kolejnego aktywnego użytkownika Radek "Rudyo" Obuchowicz dotarl na szkolenie personelu medycznego, ktory będzie prowadzil z Maciejem Winiarskim.
Uczestnicy obozu dzielnie walczą z kadrą instruktorską by ta miala jak najmniej wolnego czasu.  O wyniku tej rywalizacji niebawem poinformujemy.

2

Odp: październik Spała

Oczywiście ja jestem za uczestnikami... jak zawsze mają przewagę, bo są nieobliczalni wink

3

Juri niemtórzy kadrowicze sa rowniez nieobliczalni smile
ciekawe co gorszy swoj nieobliczalny, czy nowy?

4

Moim zdaniem, swój nieobliczalny jest bardziej obliczalny niż nowy nawet najbardziej obliczalny wink

5

Dziewczyny z personelu medycznego były OK i chyba należą się im brawa za wytrwałość w jeździe na wózkach wink A Maciek i Radek to super kolesie!!!

6

Ale wazelina smile

7

Wazelina ?? Z tym że super kolesie ? Jak uważasz inaczej to pewnie masz racje bo sam siebie znasz chyba lepiej !! A co do Maćka to podczymuje hi,hi.

8 Ostatnio edytowany przez lukasz.k (2004-10-23 20:35:13)

Jako, że w końcu udało mi się zarejstrować, chciałbym podziękować "górze" za możliwość udziału w obozie oraz kadrze i uczestnikom za wspaniałą atmosferę.
Mam nadziejęże jeszcze będę miał przyjemność się z Wami spotkać.

Pozdrowionka

9

Łukasz daj foto na profilek !!! bo nie kojażę co ty za orzeszek hi,hi. Pozdrawiam i bez wazeliny bo Radek jest uczulony!

10

Witaj Łukaszku

Miło CIę "przeczytać" , bo zobaczyć się jeszcze nie da(profilek masz do uzupełnienia).
Zajrzyj  na forum do ogólne / Spała w pażdzierniku - tam więcej o obozie.

Juros- Łukasz to ten najwyższy przystojniaczek  z kadry serwiwu;), bywał często na basenie.

Pozdrawaim

11

Aaaaa ! No to Pozdrowionka i sorki Łukasz przecięż pomagałeś otworzyć mi okno hi,hi ale ja dużo lepiej zapamiętuję dziewczyny. wink

12

No Juro...ja o tym wiem...te mazaże....i mój syf koło łóżka...coż za romantyzmn:))

13

Sergi ale obiecałeś że na następnym obozie będziesz już sprzątał swoje żeczy smile a co do masaży hmm. były całkiem niezłe pozdro dla Agnieszki.

14

nieźle się temat rozwija beze mnie
ktos coś wspomina o masażach musiały być naprawdę świetne

już sobie tak miło nie wspominajcie tego S......... koło łóżka
każdy śpi jak lubi

15

no Sergiuszu teraz na zdjęciu jesteś podobny do SIEBIE !!!!!!!!
smile
brawo tak trzymaj

16

JUro a jak tam raczki po ogólno
a tak wogóle jestem ciekawa jak inni,
obudzić sie proszę tongue już jest dawno po obozie wink
wstawać leniuchy i do pisania - oczywiście przywołuje przede wszystkim siebie smile  bo się bardzo zaniedbalam
ale to tak jest zawsze jak kobitka wraca po 2 tygodniach do domu

postram się troszkę poprawić

17

widzę że już śpicie no to ja też pójdę i życzę wszytkim z obozu PAŹDZIERNIKOWEGO  DOBREJ NOCY
karaluchy pod poduchy

a tak wogóle kto o tej porze śpi No DOBRA wink ") już idę tez spać
ale sobie pogadałam sama do siebie - no cóż starej kobiecie tyle pozostało wink

18

Lucy napisał/a:

już sobie tak miło nie wspominajcie tego S......... koło łóżka
każdy śpi jak lubi

Oj,nie że zaraz lubie taki bałagan tylko nie było kiedy posprzątać.No ale jak już pojechali uczestnicy to nawet nikt nie zerknął jaki miałem pożądek.No Łukasz widział bo miał okazje na jedną noc zając łóżko Juro.

19

Ja widziałm ten porządek na koniec obozu i potwierdzam, że udało Ci się nawet nieźle posprzątać wink
Chcieć to móc....

20

Mi ten twój mały nieład smile wcale tak bardzo nie przeszkadzał, jestem tylko uczulony na porozrzucane buty a z tym nie było tak źle! Jak będziesz Sergi szukał współlokatora to możesz na mnie liczyć.

21

No ale butki po pierwszym twoim upomnieniu były już w porządku,czyż nie??

22

przestańcie przestańcie - luzik - przecież to ja miałam najwiekszy porządek w pokoju - oczywiście "jak wyjechałam" wink

lepiej powiedżcie czy odespaliście już obozik

Sergiuszu jak Ci się jechało z naszym medalistą
czy chodzisz na praktykę i czy fajnych masz pacjentów wink

Ja to w taki kierat wpadłam że nie moge sie znaleźć ale co tam LUZIK

23

Lucy kiedy dasz swoją fotke na profilek? Będzie się tak jakoś przyjemniej klikać..... A co do butów Sergi przecież napisałem że nie było tak źle. smile

24

Lucy dziś byłem na oddziale otwartym.Już sie zakumplowałem z jednym klientem i gramy sobie razem w szachy a z innym na gitarce.Mamy podobne upodobania muzyczne....jest okey
Jutro znów oddział zamknięty.

25

Hej Hej

Widze Sergii że praktyki idą pełną para i nawet nowych kumpli juz masz.....
Oby tak dalej -  zostało CI jeszcze  tylko jakieś 3,5 ytygodnia;)