51

Odp: Konikowcy- Oboz Konny 2006

Cześć ja wszyscy tez chciałam podziekować za fotki tym co robili i tobie Broda za przegranie smile Własnie wrocilam ze Słupska i pierwsze 3 dni studiów mam za soba nie jest tak zle jak myslalam poznalam sporo nowych ludzi ale nie ma niestety wśrod nich żadnych koniarzy:/ Pozdrawiam goraco wszystkich :*

52

Czołem ułani, mamy już zdjęcia na galerii i krótką, poetycką smile notkę w wydarzeniach opatrzoną chyba najfajniejszym zdjęciem....tylko Zbyniu S. wyszedł z kadru bo postanowił akurat chwilkę wcześniej odpocząć na trawce smile
Ustawiamy sie kochani, tyłem do wody, spokojnie (a Kolumb wariuje)....kto pamięta ten dreszczyk?

53

ja! ja! ja pamietam wink

54 Ostatnio edytowany przez jaro (2006-10-05 15:33:28)

"hej hej ułani...." chciałoby się zaśpiewać a tu tylko pomarzyć zostało sad Fajnie że są fotki i wspomnienia oczywiście smile Andrzeju tych wrażeń nie da się zapomnieć a szczególnie słów Rezysera "k...a bliżej, bliżej łeb na zadzie". Oj pojechałoby się nad Wisełkę, odrobinka adrenaliny dobrze by nam zrobiła, a szczególnie teraz gdy w pracy gorące dni. Pozdrowionka dla wszystkich smile

55

" Hej hej kulawi niegrzeczne z was dzieci niejeden z konika na obozie zleci Jak z konika zleci i prąd go popieści stawia coca cole o mocy 40 To jest wersja obozowa  Pozdrawiam

56

...i do mnie chyba jako do ostatniego dotały fotki. Do mojej wioski wszystko dociera z opóznieniem, bo listonosze rozjeżdżają się po terenie średnio raz w tygodniu.
Fotki rzeczywiście super, a na niektórych zdjęciach widać rzeczywiście kunszt fotograficznego rzemiosła. Wielki dzięki wszystkim fotografom i Tobie  Broda za zestawienie, nagranie i wysyłkę
smile
pozdrówka

57

najwiekszy kunszt to chyba widac na Twoich zdjeciach Bogdanie wink sa super!

58

A może byśmy tak najmilsi wpadli na....hubertusa do stadniny w Ciechu. Właśnie dostaliśmy zaproszenie od pana rezysera smile na 21.10.2006r. Plan godz. 12 bieg dla dzieci, młodzieży i oldboyów (bez galopu), godz 15 bieg główny. Wieczorem ognicho z bigosem, kiełbaskami i grzańcem. Co Wy na to???? Ja mam wielką ochotę choć nie wiem czy dam radę czasowo. Piszcie, moze coś wymyslimy...Pozdrówka

59

ja moglabym przyjechac, tylko czy ktos z Was bedzie???bo bez Was to nie to samo;>

60

Ja bardzo chętnie ale w ten właśnie wekend mam zjazd i niestety nie dam rady sad pozdro

61

Hejka wszystkim-więc może zdrowie konia  dane nam będzie zdegustować???

62

Czołem wszystkim. Chciałem Wam powiedzieć, że młody rezyser wygrał te zawody. Dobry jest, oczywiście nasza szkoła!!!!!! smile  Osobiście nie udało mi sie tam być ale Zbycho dzwonił do mnie. Za dwa tygodnie przyjadą znowu gdzieś w okolice Warszawy. Może wtedy mi się uda podjechać. Pozdrówka

63

Koniarze !! Czemu tak wszyscy oszkapieliści czyżby Was ochwat dopadł ?

64

Zbyszek_62
Prawie dopadł-ale wiosną puści.Pozdrawiam

65

to chyba jesienna depresja... tongue

66

Hej hej koniarze !    Jak ja wam zazdroszcze i gorąco as pozdrawiam chciała bym tam z wami być lecz niestety obowiązki młodej mamy. Mam nadzieje że spotkamy się za rok więc Andrzej pisze się na listę tęsknie za wszystkimi ale najbardziej za " BARTKIEM " Jeszcze raz pozdrawiam Ewa Obóz 2005

67

Zbychu pewnie niechcący naruszył stary wątek 2005. Piszmy juz tylko na tym bo się pogubimy choć tak naprawde od nowych wpisów to nasze forum się nie ugina smile Pamiętam o Tobie Ewa i pozdrowionka dla młodego adepta końskich klimatów bo niewątpliwie na takiego wyrośnie...:) A co do jesiennych depresji to zapobiegając począłem degustować nalewki. Pomaga smile Grzeje jak złoto... co wy na to chłopaki?? pozdrówka wszystkim

68

Rezyser do mnie dzwonił i przekazywał pozdrówka dla ekipy....więc z radością przekazuję

69 Ostatnio edytowany przez aniolka (2006-12-01 14:12:14)

a dziekowac, dziekowac:)

Ayka, a ja dzis ide na koncert TGD:D

70

Andrzeju! Mea culpa, tak to jest, że 30 listpada pamiętamy o "andrzejkach", a zapominamy o Andrzejach!!! Przyłączam się do życzeń Zbyszka i od siebie dodaję całuski "Po Dniu Imienin" :-). A czemu o tych nalewkach to zwracasz się tylko do chłopaków? Ja również rozpoczęłam jesienne degustacje nalewek mojej Mamuśki - najlepiej oceniam jeżynową, potem wiśniową, a pigwówka - wg przepisu Zbyszka - jeszcze ma się "przegryzać". Czy będziemy finalizować nasz folderek z obozu konnego? Czekam Andrzeju od Ciebie na potwierdzenie. Pozdrowionka dla Wszystkich.

71

o rety rety!!! wiedzialam, ze znam jakiegos Andrzeja:) i jak ja moglam Cie przeoczyc!!!  Andrzejku drogi: sciskam cie mocno i zycze spelnienia wszystkich marzen:)) :***

72

Wielkie dzięki za życzenia a  co do folderka Jolu to pamiętam i bardzo chce go zrobić tylko z t ym czasem jest najgorzej bo to wszystko trzeba napisać wybrać zdjęcia itd. a teraz pod koniec roku mam co robić w FAR. Tak czy inczej trzeba to jakoś skoordynować...zdzwonimy sie Jola, narazki

73

Olenko...no to tylko pozazdroscic...ale jak to spiewali w TGD "Bedzie dobrze" bo "Wiara czyni cuda"...czy nie? smile No, a tak wogole to jak bylo?

74

trzeci koncert TGD na ktorym bylam- i najlepszy:) bylo rewelacyjnie, chociaz minus za miejsce, bo z tylu nie bylo dobrze widac i musielismy siedziec na miejscach:/ nie zaspiewali tez utworku "moj lad", bo Natalia pewnie dzieci w domu pilnowala... a poza tym SUPER, nie mogli zejsc ze sceny:)
sciskam Cie Ayko, mam nadzieje ze niedlugo jakos bedziemy mialy okazje sie zobaczyc:) i reszte tez caluje :***

75

Dla całej grupy trzymającej wodze najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne : końskiego zdrowia, galopującego szczęścia, ułańskiej fantazji, miękkich upadków i twardych pośladków
Życzy Zbyszek K