26

Odp: Konikowcy- Oboz Konny 2006

Broda ty nie narzekaj na Casablankę bo ta kość kulszowa to Cie od starości boli Casablanka ma tylko jedną wadę : z jej grzbietu strasznie daleko do ziemi  Pozdrawiam

27

mam zdjecia!! mam zdjecia!!! big_smile znow mi sie zatesknilo...
a jesli chodzi o koniki- to Somalia jest dla mnie nie do pobicia i pewnie bede miala pelne poparcie ze strony Ayki :>

28

Witajcie! Długo nie odzywałam się, nie myślcie, że dlatego, że nie podobało mi się na obozie. Wręcz przeciwnie - bardzo, bardzo, bardzo... Ale dopadło mnie mnóstwo pracy i cały tydzień nie mogłam się pozbierać. Poza tym mój powrót z obozu zakończył się niezbyt miło - na dwupasmówce za Częstochową wrąbał do mnie facet, ale jestem cała i zdrowa. Gorzej z samochodem, ale to tylko rzecz, choć też wiadomo, że w pewnym sensie moje nogi i z tego tytułu będzie kłopot, ale trudno, c'est la vie! Na razie oglądam tylko zdjęcia z mojego aparatu i z nieciepliwością czekam na fotki od Brody. całuski i uściski dla Wszystkich

29

Ja tez czekam z utesknieniem na te sliczne fotki smile dzisiaj mam ostatnie przygotowania do wyjazdu na studia, ostatnie zakupy i pakowanie. Złuje tylko ze nie bede tam miala kontaktu z konikami i watpie zeby ktos sie znalazl z taka pasja jak moja:p ale mam nadzieje ze tu na forum bede mogla sie troche pozalic i pisac jak strasznie tesknie za końmi no i oczywiscie za Wami ! Pozdrowionka smile

30

Aga6 masz racje trudno znalęźć kogoś z wieksza pasją do koni niz Twoja ale przyznasz ze nam sie to tez podobało. A moze Ty poprostu urodziłaś sie na koniu?
     Mam nadzieje ze w przyszłym roku też mnie zabierzecie.
                                    Pozdrawiam wszystkich , było naprawde super

31

chyba wszyscy sie zarazili smile ja tez chce byc zabrana smile

32

Cześć jest tu kto? Czy wszyscy pracą pochłonięci ? ja wlasnie wrocilam z konikow teraz jezdze dzinnie 2 sliczne konisie. Dzisiaj stał sie cud moja mama wsiadla poraz pierwszy na konia:) Opowiadalam jej o Joli jak to po 3 dniach sama kłusowala i byla w szoku moze to ja troche zmobilizowalo i w koncu usiadla. Pomimo panicznego strachu podobało sie jej i jutro tez chce usiasc smile

33

Ja też mam nadzieje Bogdan, że sie w przyszłym roku spotkamy:)) a co do moich urodzin to niestety nie urodzilam sie na koniu moja mama jak narazie bardzo sie boi tych ślicznych stworzonek ale powoli przełamuje lody i robi postepy smile)

34

Hej hej Amazonki i Ułani. Cieszy mnie że się wam podobało i złapaliście bakcyla,ja też tak miałem po pierwszym obozie i do dziś mi pozostało.Z niecierpliwością czekam na fotki ale z dobrze poinformowanych źródeł wiem że są w drodze smile
Agatko zazdroszczę ci że mogłaś pośmigać na konikach, ja najprawdopodobniej w przyszłą sobotę sobie pojeżdżę i już się cieszę smile pozdro

35

Tuzia to całe szczęście że nic ci się nie stało. W ubiegłym roku nasza koleżanka jadąc z obozu też miała bliskie spotkanie z autem typu TIR i na szczęście też się jej nic nie stało. Mam nadzieję że nie stanie się to tradycją powracających z obozu konnego. Szybkiej rehabilitacji autka.

36

Mam pytanie Jareczku co to jest ten bakcyl, ktorym sie wszyscy zarazili ?

37

Dosłownie to zarazek, a potocznie się mówi jak się ktoś czymś zaraził w dobrym tego słowa znaczeniu, tu czytaj - jazdą konną smile

38

Aha dzieki za wytłumaczenie myslalam, że to jakas choroba czy cos w tym stylu smile

39

Wiec ja chyaba tak jak reszta sie zarazilam jazda konna, moze troche wczesniej niż pozostali ale pewnie tak samo mocno smile Pozdrowionka

40

Amazonki i ułani-spokojnie ...fotki już część osób otrzymała-pozostali  spokojnie czekając-też będa mieli-no!
Aga6-zabawa z konikiem  była na długo przed Twoim poczęciem(i bez podtekstów-proszę)hahahaha.
Pozdrawiam

41

Jasne Broda tylko zastanawiam się jak inaczej mozna to zrozumiec nie biorąc pod uwagę podtekstów smile

42

hahahaha, ale sie usmialam tongue (sorki, Agatko smile) na szczescie ja tez zlapalam tego bakcyla i mam nadzieje kontynuowac... smile

43 Ostatnio edytowany przez BRODACZ (2006-10-03 07:12:11)

dla Bogusława-wiadomości mailowe od Ciebie dostałem i fotki też przesłałem...jak i zresztą dla wszystkich zainteresowanych tymi fotkami z obozu konnnego.Pozdrawiam i ...strzemiennego...zdrowie konia!

44

Ciesze sie ze dostałeś. Płyte ze zdjeciami i clipami otrzymałem wczoraj .Dziekuje.Teraz chociaż jest co oglądąć i wspominać.
                             Pozdrawiam wszystkich

45

Dzięki Broda za płte ze zdjęciami są naprawdę super  Kawał dobrej roboty  Teraz mogę oglądać i wspominać te wspaniałe chwile, które mogłem spędzić  w tak doborowym towarzystwie  No to panowie i panie ...Szable w dłoń i...Ragazza da Napoli zajechał Mirafiori....Pozdrawiam

46 Ostatnio edytowany przez BRODACZ (2006-10-03 19:24:14)

Zbyszek_62
ha-fotki -to sprawa tych którzy cykali i aparatów-ja tylko nagrałem i...wyprostowałem.a za przesyłkę sam placiłeś-wczesniej(jak wszyscy zainteresowani)ale to miło,że zostały wspomnienia.
Pozdrawiam

47

Witajcie! Ja też dostałam płytkę, wczoraj obejrzałam, niektóre ujęcia są naprawdę świetne. Dzięki Broda, ciekawa jestem czy wszyscy mają zrobiony taki kolaż z kilku zdjęć czy tylko ja? Mam tylko pewien niedosyt zdjęć w plenerze, zwłasza tych z wyprawy nad Wisłę, ale to w takim razie jest pretekst, żeby może to kiedyś powtórzyć?! Powiem Wam, że przymierzam się do jazdy u siebie, szukam odpowiedniej stadniny i chcę spróbować czy sobie poradzę na innych konikach... Pozdrówka serdeczne dla Wszystkich.
A i jeszcze pytanie do Oli - czy mogę liczyć na zdjęcia z ostatniego dnia? obiecałaś!

48

Tuzia
tak...kilku amatorom konnej jazdy taką "grafikę" też zrobiłem i przesłałem.
A fotki z pleneru -cóż-wyższość wynalazku nad materią ludzką.
Czekamy chyba wszyscy na fotki z ostatniego dnia-ale to już mailowo chyba-nawet poprzez forum.
Pozdrówka dla ogółu

49

Udało się nam tzn.Oli powybierać juz te zdjącia i jutro Bartek ma powiesić je w Galerii. W pracy mamy teraz taki młyn, że nie mam czasu nawet pomyśleć o konikach ale 15.10 będę chciał podjechać do Juzefina k/W-wy na zawody w których będą jeżdzić Zbychu z synem. Kto moze zapraszam. Od nas z W-wy będzie pewnie jeszcze Ola, Bidon i Eduardo. Pozdrówka dla wszystkich

50

hehs...gdybym byla w Warszawie, na pewno bym skoczyla...jesli chodzi o kolaz- ja tez taki mam, ale... Brodway- mogles wybrac lepsze zdjecia ;p
pozdrawiam Kochani:)