26

Odp: Obóz konny - Ciechocinek'2004

jak widać nic z tego niech tak pozostanie widocznie kom . jest mądrzejszy ode mnie

faktycznie Andrzeju masz rację co do pogody.
taką jak myśmy mieli to  nawet trudno sobie wymarzyc
a moze słońce nas lubi i obojetnie w którym tygodniu pojechalibysmy to i tak by nam świeciło

pozdr lucy

27

jak by nie patrzeć od kilku lat pogoda nam dopisuje, chyba mamy gdziesik względy. A rybkę też bym wciągnął (oczywiście taką świeżo złowioną)  popijając czymś wink zimnym smile
pozdo

28

widzisz Asiu chciałabym tak to zmienić (nazwe użytkownika ) ale nic mi nie wychodzi - będę musiała chyba do tej nazwy przywyknąć

pozdr lucy

29

Lucynko zmieniłem Twoją nazwę użytkownika na LUCY.
Czy tak chcialaś?
Pozdrawiam

30

Rafał WIELKIE DZIĘKI właśnie o to mi chodziło

Pozdro LUCY

31

ale się ciesze smile będzie mi się owiele lepiej spało .... i więcej gadało tongue

32

Asiu czy juz masz jakieś zdjęcia i gdzie będziemy  mogły je oglądnąć

33

Lucy, Aśka przysłała mi smska, że właśnie jakieś wodospady zdobywa... na te zdjęcia to sobie chyba trochę poczekamy.

34

Cześć ko(mi)niarki. W sobotę będę miał zdjęcia na płytce od Asi. Postaram sie powiesić je jak najszybciej na stronie FAR.

35

Czesc nie bardzo sobie wyobrażam siebie na koniu ,ale moze w przyszlym roku spróbuje.Na razie od czerwca jeżdze samochodem  ale to chyba duzo prostsze .Pozdrawiam

36

Witaj Bogusław! Kiedyś też nie wyobrażałem siebie na koniu, ale wierz mi wszystko jest możliwe. Naprawdę super zabawa. Co zaś się tyczy jazdy samochodem to nie wiem czy jest łatwiejsza, a jeżdżę już ładnych naście lat, przede wszystkim jest więcej przepisów do opanowania. wink
pozdrawiam

37

jak tak dalej pójdzie to Andrzeju będziesz miał naprawde dużo chętnych na obóz z konikami
u nas chłopaki juz się dopytują jakie kryteria muszą spełnią aby móc tam jechac

odpowiedziałam im że nie moga przekroczyć 90 kg żywej wagi i umięc chodzić na rzęsach wink a przedewszystkim muszą mieć cały czas uśmiechniętą buzię od ucha do ucha i muszą umiec cała garść kawałów na każdy temat

czy coś opuściłam

38

Tak Basiu nasze koleżanki poszy w Swiat - patrz na str co porabia Joanna CZ.

39

i musza mieć oczywiście końskie zdrowie Lucynko :-)))  Zrobimy kiedyś "kulawego" HUBERTUSA....

40

He he zapominacie tez o niewielkich predyspozycjach kaskaderskich.

41

dodam że twarde tyłki też by się przydały wink
Andrzeju co do "kulawego" Hubertusa super pomysł i myslę że do zrealizowania.
pozdro

42

co do "kulawego "hubertusa" to też jestem ciekawa - niezły pomysł - oczywiście godny uwagi
Macie rację  co do konskiego zdrowia, twardych tyłków,  kaskaderskich predyspozycjach . no tak myślę że Wy już te cechy posiadacie.
ja bym jeszcze dodała ze potrzebne są umiejętności GADANIA z KONIEM

43

a zapomniałam się do Was uśmiechnąć smile

44

Kujawka potrzebuje pilnebo kontaktu z Twoją żoną może być e-mailem - wysłałam jej pytanie i niech mi na nie jak najszybciej odpowie czekam !!!!!

pozdr lucy

45

Lucy dzięki za uśmiech smile

46

a proszę bardzo tego mi u mnie pod dostatek smile:)
ale i Ty się uśmiechnąłeś - to jest dobry znak
trzeba się usmiechac smile
nawet moi pacjęci powiedzieli " ze tacy jak My to sie usmiechamy bo inne wartości mamy " i ja się do nich przyłączam smile

pozd

47

a co myślisz o umięjętności gadania z koniem
chyba jest potrzebna ta umiejętność - ja się z moja LOLITĄ nagadałam tz był to bardziej monolog bo ona to jakby była zaspana cały czas smile

48

Czy przed udaniem się na obóz oglądaliście "Eda, konia, który mówi"? wink

49

niestety nie

50

A to taka dobra lekcja językowa wink