Temat: Szukam Tetraplegikow Do Gry W rugby we wroclawiu

hej.jestem RAFAL.OD 2lat jestem na wozku i wpadlem na pomysl aby we wroclawiu stworzyc druzyne rugby.tylko potrzebuje do tego ludzi.ludzi chetnych i chcacych cos stworzyc.niech w koncu cos zacznie sie dziac na dolnym slasku.moj nr to 504 570 585.

2

Odp: Szukam Tetraplegikow Do Gry W rugby we wroclawiu

A próbowałeś szukać w Garze na Drzewieckiego? Spróbój, chociaż nie widziałem tam wielu sportowców, ale może od mojej ostatniej wizyty ok. 4 lata temu coś się zmieniło.

3 Ostatnio edytowany przez Si (2006-08-21 17:14:41)

Cześć, mam nadzieję,że Ci się uda, choć pewnie sporo zachodu to bedzie kosztowało... Jestem z Jeźdźców. dostaliśmy Twojego (Waszego) maila z prośbą o pomoc. Bardzo chcielibyśmy Ci jakoś pomóc, zwłaszcza, że bardzo niedawno sami zaczynaliśmy.
Powiedz jak to wyglada w tej chwili? macie juz jakieś chętne osoby? spotykacie się w miarę regularnie?
póki co- trzymamy kciuki i bądźmy w kontakcie. Pozdrawiam:)

Zamierzamy przekazywać dalej nasze nieuzywane wózki nowym druzynom. być może juz niedługo nadazy się okazja. chcemy mieć jednak pewność,że pojdą w dobre ręce i że będą grały. zastanawiamy się jak to zrobić, wszystko jest do ustalenia.

4

aberade, a w poznańskiej drużynie to się niepodobała gra

5

i to swiadczy o tym ze jak czlowiek sie upsze to wszystko moze smile
gratuluje wytrwalosci Aberade
i zycze powodzenia waszej druzynie

6

wszystko idzie do przodu!nie ma to jak wspolpraca.prawda Aniu!?brawo dla Ciebie.jestes wielka.aby tak dalej.jestem pewny ze sie nam uda.stawiamy cele i je osiagamy.SUUUUUUUUUUUUUUUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7

No prosze chcieć to móc,życze powodzenia.Nie jestem upoważniony do dysponowania sprzętem,z resztą Si opisala ci morzliwości wózkowe ja moge ptwierdzić gotowość Jezdzców do pomocy.Spotkamy sie w Raciborzu i na pewno coś ustalimy.

8 Ostatnio edytowany przez interpio (2006-09-18 23:00:03)

Części do wózków inwalidzkich można by, pozyskać z używanych wózków z Allegro, giełdy na "Niskich Łąkach" MPOSu i organizacji charytatywnych lub z firmy np. http://www.rehapola.pl/ z Trzebnicy.
Przed chwilą napisałem e-maila do Rehapoli z zapytaniem o części do wózków
inwalidzkich.

W prostym skręcaniu wózków, mógłbym służyć pomocą, jeżeli chodzi o naprawy bardziej skomplikowane, to poleciłbym Mariusza Łuczaka z Oławy http://www.velogic.pl/?n=kontakt o ile będzie miał czas, sprawny mechanik, gięcie, cięcie, wiercenie, spawanie i składanie to dla niego nie problem.

9

Mam pytanie. Nie orientujecie się może, w jakim stanie powinien być tetraplegik, aby był zdolny do gry w rugby. Mam znajomego po wypadku w maju, któremu polecono rugby jako rodzaj rehabilitacji i chciałabym wiedzieć, kiedy będzie trzeba go do tego namawiać (podejrzewam, że sam się nie zdecyduje). Mam nadzieję, że w razie czego mógłby do Was dołączyć.

10

A co z tym stanem zdrowia???Ty pewnie Ania znasz się na tym:-)

11

A w ogóle, to słyszałam od znajomego, że coś tam się u Was dzieje.

12

Nie, nie o to chodzi. Sorki, moja wina, nie sprecyzowałam. Nie chodzi mi o stan zdrowia, który może określić lekarz, bo to wiem. Miałam na myśli raczej ogólne samopoczucie. Uważam, że najlepiej to określić z własnego doświadczenia, dlatego tutaj zapytałam. Na ile silnym trzeba być, żeby móc już powoli zacząć grać? Mam po prostu na myśli kolesia, który cały czas twierdzi, że jest za słaby, pomimo, że nie ma przeciwskazań do wysiłku. Wiem, że od leżenia i jęczenia raczej silny się nie zrobi i chciałabym wiedzieć, kiedy namawiać go do tego, żeby coś z sobą robił.
Nie wiem, czy to jest wystarczająco jasne, co napisałam, a może w ogóle głupio pytam. Po prostu nie jestem tetra i pewnych rzeczy nie czuję.

13

Każda nazwa brzmi dobrze , gdy SIĘ CHCE:)
pozdrawiamy:)

14

Mamy nadzieje że sprzęt dodrze się spisze, co do nazwy Si ma racją.....
Mam nadzieję że już niedługo spotkamy się na halowych parkietach Powodzenia:)

15

Nazwa nie banalna i myśle,że z harakterem jak cala drużyna.Co do sprzętu jest on magiczny,nam pomógl wyrosnąć i wam tego samego życze,trzeba tylko troche uczucia i zaciętej woli walki.Powodzenia.

16

Wielkie dzięki za doping!!! Za 2 godziny jedziemy oglądać sprzęt. Pozdrowionka:-)

17

dwie godziny minęły...:)

18

Oglądanie sprzętu nie wypaliło, gdyż nie stawił się "czołowy zawodnik drużyny :-)", ale za to odbyło się "spotkanie na szczycie", na którym postanowiono dalsze działania organizacyjne:-))).

19

czas prężne zacząć działania:)
powodzenia!!!!!!!

20

Co do prężnych działań, to donoszę, że są pozałatwiane miejsca, gdzie będą remontowane wózki, ale trzeba czekać, aż ludzie, którzy obiecali to zrobić , będą mieli czas. Cóż...tego chyba nie da się przeskoczyć.

21

To czemu ja tu piszę, a nie Wy??? :-))) I dlaczego nic nie mówicie???

22

hej.chcialem oglosic ze druzyna wroclawska rugby aktualnie zremontowala 2 wozki.a trzeci bedzie gotowy w sobote.takze w styczniu zaczynamy grac.pozdrawiam anie.pawla i jeszcze raz wielkie dzieki druzynom z poznania  ii borowej wsi.

23

hej.chcialem oglosic ze druzyna rugby z wroclawia ma juz trzy gotowe wozki.i z pewnoscia zaczniemy grac juz w styczniu.pa

24

Witam ciesze się ze jest drużyna we Wrocławiu może kiedyś będę miał przyjemność z wami zagrać

25

a skad jestes andrzej.r?