1

(4 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Praca dla ON - Referent Call Centre w centrum obsługi księgowości

Zakres zadań:

- obsługa klientów drogą telefoniczną i elektroniczną,
- udzielanie informacji w zakresie funkcjonowania Wspólnot  Mieszkaniowych i rozliczeń mieszkańców,
- przekazywanie Klientom  rzetelnej informacji na temat usług oferowanych przez Grupę City Service,
- budowanie pozytywnego wizerunku  Firmy w kontaktach z klientami.

Od Kandydatów oczekujemy:

- umiejętności obsługi komputera,
- wykształcenia średniego,
- zaangażowania w budowanie pozytywnych relacji z klientami
- swobody w prowadzeniu rozmów i identyfikowaniu potrzeb klientów
- znajomości przepisów w zakresie działalności Wspólnot Mieszkaniowych ( uregulowania administracyjno – techniczne ) - mile widziane,
- doświadczenia w zakresie telefonicznej obsługi klienta – mile widziane,
- umiejętności sprzedażowe – mile widziane.

Praca na podstawie umowy o pracę, praca zdalna w całej Polsce.
Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt do Pani Moniki Kuźmy 516833570 oraz przesłanie cv drogą mailową na adres monika.kuzma@op.pl

2

(1 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Witam,

Od znajomej dowiedziałem się że poszukuje osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności do telepracy.  Praca ma być w domu i w związku z tym, że jest to telepraca, mogą pracować osoby w całej Polsce. Nie ma znaczenia gdzie mieszka dana osoba. Zakres obowiązków zależy od danego pracodawcy, który będzie chciał zatrudnić, a takich pracodawców jest kilku więc szczegółów nie mogę zdradzić. Praca ma być na umowę o pracę i na cały etat. Wymagania nie są bardzo duże smile
Sam w taki sposób znalazłem zatrudnienie i pomyślałem że pomogę też osobą, które jeszcze nie pracują a chciałyby.
Jeżeli jest ktoś zainteresowany to zapraszam do korespondencji, podam do siebie namiar i szczegóły postaram się nakreślić.
kupsztalec@tlen.pl

3

(1 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Witam,

Mam wózek aktywny marki Panthera, który oddam za darmo. Sprzęcik jest już nadszarpnięty zębem czasu i ma też swoje lata, ale spokojnie można na nim jeździć. Nie pamiętam jaki to model, ale jest podobny do modelu U2. Kolor czarny, szerokość 40 dla paraplegika. Najlepiej jakby ktoś po niego podjechał i jest jego. Kontakt mailowy kupsztalec@tlen.pl

4

(0 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Witam,

Kończę pisać pracę magisterską na temat "Formy stosowane przez państwo polskie w celu aktywizacji osób niepełnosprawnych", a raczej o mizernych próbach stosowanych przez nasze państwo.
Proszę pomóżcie i wypełnijcie 5 min ankietę na temat, jak postrzegamy naszą szansę na zatrudnienie. Wasz wkład będzie nieoceniony w ukończeniu mojej pracy. Z góry dzięki. A problem ze znalezieniem pracy znam, ponieważ też śmigam na wózku. Kliknijcie w link i poświęćcie 5 min.

http://www.ebadania.pl/536b32fc813aab9a

5

(27 odpowiedzi, napisanych Sport)

Moja wypowiedź wcześniejsza na forum może faktycznie miała nieco negatywne zabarwienie ale była sformułowana bardziej jako pytanie na co może warto było zwrócić uwagę. Choć zdecydowanie za ostro to chciałem zwrócić uwagę że więcej informacji na forum będzie cenniejsze niż mało atrakcyjna strona. Niestety spotkałem się z jawnym przykładem wyciągania kasy na ON i to chciałem podkreślić. Nie było to atakiem na nikogo bo widzę że panuje tu takie przekonanie. A niektóre wypowiedzi na tym forum to łamanie prywatności więc radzę uważać na świeżo zarejestrowanych użytkowników, którzy nie potrafią docenić poufności. Moja wypowiedź jest nieco zbyt agresywna ale każdy ma prawo się wypowiedzieć i tego typu ataki na moją osobę są w złym guście.

6

(27 odpowiedzi, napisanych Sport)

A czego tu uczyć chcesz,  bo jestem ciekaw. Jak się wystawiasz na forum to odpowiadaj na stronie a nie meilowo, to pozwoli rozwinąć temat na forum. Strona ta wygląda dosyć nieczytelnie i nic nie wnosi, więc więcej info było by mile widziane.

Witajcie,

Nie wiem ja wy ale ja ostatnio zgodziłem się wystąpić w programie telewizyjnym "bez barier tv" (regionalna telewizja i internet) i to był wielki błąd. Mieli mówić o tym że osoby niepełnosprawne tak naprawdę robię masę rzeczy i nie są pozamykane w domu (założenia programu). Zgodziłem się wystąpić bo może moja skromna aktywność kogoś zmobilizuje.
Ale współpraca to wielka porażka, osoby robiące program w sposób jawny olewały mnie i cały program i taka też była jakość programu (beznadzieja). Ogólnie nie polecam tego typu programów, ogólnie olewka osób niepełnosprawnych. Zalecam ostrożność bo można się srogo zawieść. Tutaj dostrzegłem że TV (bez barier tv) to tylko ludzie i jest takie samo olewanie człowieka, nie polecam współpracy.
Jestem ciekaw czy też macie takie negatywne odczucia w tym temacie, warto się podzielić bo takich programów (pseudo) robiących coś o nas jest sporo. Odsiewajmy to złe ziarno.

8

(390 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

A ja już mam swojego handbika i jest świetny choć wymaga trochę przeróbek. Pierwszy maraton zaliczony teraz dalej. Polecam każdemu taką trasę.

9

(390 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Świetna sprawa tak po górach pomykać. Bariery są tylko w naszych umysłach.

10

(390 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Ja raczej nie będę ryzykował sprzętu, który jest trochę wart, nawet jeśli by go nie rozkradli to pewnie jakieś dresy dla rozrywki by go zniszczyły. A więc muszę liczyć na jakieś miejsce nie dostępne każdemu sad

11

(390 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

To jak już wcześniej pisałem trening zacznę pod koniec czerwca. Tylko jest jeden problem, który muszę rozwiązać, w chałupie miejsca nie ma i chyba muszę coś wynająć specjalnie do handbika. Nie wiem jak ty ale mi dodatkowe koszta się bardzo nie podobają. A może ty masz jakieś pomysły?

12

(390 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Będę mieć handbika od Carbona i zaczynam od połowy czerwca ostrą jazdę jak sądzę. Jestem z Wrocławia.

13

(390 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Pozwolę się dołączyć smile
Ja właśnie czekam na swojego handbika jest w produkcji i już niedługo zaczną się bardzo długie trasy i duże prędkości jak podołam. No i z chęcią bym z kimś pojeździł w celach treningo-turystycznych, może ni tylko po Polsce...

14

(9 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Z pośród 6 ośrodków, w których byłem polecam miejscowość Korfantów http://www.ocr.pl/ jest sporo zabiegów i rehabilitacja jest niezła, jeśli ktoś chce to może dużo. Dodatkowo ładna okolica. Można też polecić ewentualnie Kamienną Górę, tam było nieźle. Reszta to już dno i zdecydowanie nie polecam Tarnowskich Gór jest bardzo słabo. Wszędzie się ciężko dostać ale jak się będzie próbować to da rady się dostać.

15

(19 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Kilka kalorii da się spalić, jest trochę aktywnej wszystko kwestia własnych chęci. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy wszystko zależy od wolontariuszy!!! Klimat jest pozytywny.

16

(9 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Jeśli od początku coś wraca to dobrze, dużo ciężkiej rehabilitacji non stop a może będzie lepiej albo....próbować należy myśleć o ruchach nawet jeśli nie możesz ich wykonać. Ja mam podobnie tylko większy staż, rehabilitacja w Polsce to dno chyba że masz gruby portfel. Jak by co to pytaj mam sporo wiedzy.

17

(10 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Z lekarzem problemu nie ma, ale jak w aptece powiedzieli że nie mogą tego nawet sprowadzić to gorzej. Popytam w innych aptekach i zobaczymy co powiedzą.

18

(10 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

A mam pytanie jak zdobyć ten preparat, byłem w aptece i powiedzieli że ten lek stosowany jest tylko w medycynie zamkniętej i nie dostane go standardowo. W jaki sposób i gdzie można go dostać??? proszę o rady!!!

19

(10 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

A jakie dawki proponujecie na początek?
Ile czasu utrzymuje się wzwód?
Piszcie jakie wy macie wrażenia po stosowaniu tego leku.

20

(10 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Witam,

Mam pytanie do ludzi, którzy używają lub używali papaweryne aby wywołać wzwód.
Przymierzam się do zakupu a następnie stosowania tego preparatu, tylko wyczytałem że może być sporo nieprzyjemnych powikłań jak np priapizm czy możliwość utraty wzwodu całkowicie, a to odstrasza.
Papaweryna jest niby tania i skuteczna ale co z konsekwencjami czy warto ryzykować???

21

(10 odpowiedzi, napisanych Sport)

http://www.4lomza.pl/index.php?k=807
Byłem tam i mogę polecić, całkowicie bezpłatnie.
Byłem tam jedyny niepełnosprawny i było fajnie.

22

(2 odpowiedzi, napisanych Sport)

A można jakiś inny namiar, adres stronki w ogóle mi nie startuje.

23

(390 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Mam pytanie jak można załatwić dofinansowanie?
Byłem w PCPR i powiedzieli że pierwszy raz słyszą o takim dofinansowaniu dla osoby prywatnej. Wspominali coś o grupach.
Może ktoś mi coś więcej powiedzieć na ten temat, proszę o pomoc.

24

(10 odpowiedzi, napisanych Sport)

Cyklicznie odbywają się regaty z cyklu mistrzostwa polski żeglarzy niepełnosprawnych, w różnych miejscach polski.
Brakuje trochę świeżej krwi.
Jak chcecie brać udział w tego typu imprezach to praktycznie droga wolna.
Naprawdę warto, stworzyć załogę i pływać.
Każdy sie może włączyć.

25

(10 odpowiedzi, napisanych Sport)

Jeśli ktoś chce zrobić patent to faktycznie można  go zrobić w Giżycku.
2 tygodnie za darmo, warunki mieszkaniowe nieciekawe ale dla samych żagli warto jechać.
Dodatkowo co roku w sierpniu odbywa się obóz żeglarki w Jażdzówkach koło Iławy
Można popływać i także zrobić patent, prócz żagli jest sporo innych atrakcji.
Daje namiar na organizatora 605065164.