1

(12 odpowiedzi, napisanych Sport)

Cześć Bartek.

Bardzo dobrze wspominam okres, kiedy grałem u was w kosza i jakiś rok temu próbowałem znaleźć chętnych w trójmieście. Bezskutecznie. Mam nadzieję, że Tobie się uda. Trzymaj się.

Michał Łusiak

2

(52 odpowiedzi, napisanych Rugby na Wózkach)

W Gdyni będzie od 20 października.

3

(52 odpowiedzi, napisanych Rugby na Wózkach)

Słyszałem, że Murderball będzie pokazywany w kinie Silver Screen w Gdyni. Możliwe że w innych kinach tej sieci także. Dam znać, jak będę wiedział więcej.

4

(52 odpowiedzi, napisanych Rugby na Wózkach)

Niegorliwe tłumaczenie, zamazuje nieco siłę przekazu. Ale żeby przeedytować napisy wystarczy Windowsowy notatnik.

5

(52 odpowiedzi, napisanych Rugby na Wózkach)

magdab napisał/a:

lepiej późno niż wcale tongue


Gdyby Mirek wszedł na jedną ze stron (napisy.info/napisy.org) i przeczytał opis do napisów, nie musiałby zadawać tego pytania tongue

6

(52 odpowiedzi, napisanych Rugby na Wózkach)

Mirek napisał/a:

Do jakiej wersji są napisy?


Murderball.2005.LiMiTED.DVDRip.XviD-iMMORTALs.ShareHeaven.avi

7

(52 odpowiedzi, napisanych Rugby na Wózkach)

Cześć.
Mam wakacje i wziąłem do siebie uwagę o złych imperialistycznych poliglotach, więc zrobiłem napisy do filmu. Tłumaczone ze słuchu, więc nie są idealne, ale pozwalają obejrzeć film ze zrozumieniem. Poza tym to świetna baza do poprawek, więc jeżeli coś jest nie tak, śmiało je poprawiajcie. W kilku miejscach nie miałem pojęcia co jest powiedziane, dlatego widzicie tam coś w rodzaju (???). Nie rozumiałem też niektórych mów treneró na temat taktyki, ponieważ nie miałem okazji patrzeć na mecze rugby. Komentarze na temat napisów mile widziane.

Napisy można ściągnąć ze stron napisy.org, napisy.info oraz stąd.

Miłego oglądania.

Jestem bliski załatwienia sali do grania w kosza. Miejsce: Rumia, blisko stacji kolejki (nieprzystosowanej kolejki, podają ją tylko jako punkt orientacyjny). Wjazd bez problemu, przystosowane szatnie i podobno prysznice. Potrzeba tylko gromadki chętnych kulawych. Dalsze popychanie sprawy, uzależniam od ilości chętnych.

9

(65 odpowiedzi, napisanych Aktywna Rehabilitacja)

Witam.
Ja też po obozie mam jak najbardziej pozytywne wrażenia. Budząc się w piątek rano, myślałem: "nie ma dzisiaj treningu sad, co ja ze sobą zrobię" smile. Pozdrowienia dla wszystkich mocarzy i napoleonów. No i czekam na zdjęcia.