1

(22 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

W tym roku święta nieco inne bo spędzone na odleglość. Ale bez prezentów się nie obyło, dzięki https://allekurier.pl/ paczki wszystkie dotarły na czas i mogliśmy otwierać podarki na połączeniu online poprzez komunikator. Moje wszystkie trafione myślę, widać było, że rodzinka się cieszy i są mile zaskoczeni. Czasami gest ma większe znaczenie jak sam koszt prezentu.

2

(11 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Coraz częściej słyszę o problemach ze zrostem kości po złamaniu... za słabi chyba jesteśmy, to jedzenie też takie sobie... O Exogenie słyszeliście? To małe przenośne urządzenie emitujące ultradźwięki. Znacznie przyspiesza zrost kości właśnie. Lekarze ortopedzi polecają. Na https://leczymyzlamania.pl/ można wypożyczyć. Wysyłają kurierem na terenie całego kraju. Skuteczność potwierdzają liczne badania kliniczne, jak macie problematyczne złamanie to warto spróbować naprawdę.

3

(10 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Sklep medyczny BRANDvital ma w ofercie koncentratory tlenu i zajmują się wypożyczaniem https://www.brandvital.eu/urzadzenia-od … ory-tlenu/. Moja znajoma miała zaleconą tlenoterapię na kilka tygodni, nie opłacało się kupować koncentratora i dlatego szukała gdzie może wynająć. BRANDvital to sprawdzony sklep medyczny, mają kilka oddziałów w całym kraju. Poza tym prowadzą sklep internetowy. W ofercie na wynajem posiadają także aparaty cpap, łóżka, podnośniki, schodołazy czy wózki inwalidzkie.