1

(12 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Oczywiście wszystko to zależy od rodzajów implantów. Warto skontaktować się z dobrym gabinetem i dokładnie omówić od czego zależy cena https://stomatologia-palyga.pl/implantologia

2

(7 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Czy myślicie, że u osoby dorosłej warto zakładać aparat ortodontyczny, aby poprawić zęby? Na tej stronie https://ortodonta.opole.pl/aparaty-orto … raty-stale czytałem, że jest to normalna rzecz, która potrafi też dać dobre rezultaty, tak jak noszenie aparatu od dziecka. Czy ktoś z was miał założony aparat będąc już starszym?

3

(10 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Ja od siebie polecę ciekawy artykuł https://lokalizm.pl/jak-wybrac-dobrego- … wskich-gor, może nie poleca on konkretnego adwokata z waszych okolic, ale pomoże w ocenie kompetencji adwokata i wydaje mi się, że ten artykuł może się wam przydać.

4

(30 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Ja wszystko inwestuję w swoje hobby. Co nim jest? Parzenie kawy! Uwielbiam to robić i mam nadzieję, że kiedyś uda mi się zostać profesjonalnym baristą. Niestety ostatnio popsuł się mój ulubiony młynek do kawy i muszę teraz kupić sobie jakiś nowy, oczywiście dobrej jakości. Przeglądałem już w tym celu internet i znalazłem super ofertę młynki Ascaso. Ktoś może ich używa i jest w stanie więcej mi o nich powiedzieć?

Niestety kompletnie się na tym nie znam tongue

6

(284 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Mnie się marzą wakacje w Chorwacji smile

7

(28 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Ja niestety nie znam żadnych fajnych dowcipów tongue