1

(16 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Cześć kochane, od dłuższego czasu borykam się z nadwagą która zaczyna się przeobrażać w silną nadwagę, mam problemy z dobraniem odpowiednich ubrań. Korzystałam z porad ale niestety nic mi to nie dało, klient traktowany jak rzecz (byle następny) mam lekki uraz do takich dietetyków, polecicie dobrego sprawdzonego dietetyka ? Może ktoś chodził tutaj do specjalisty https://kcalmar.com/dietetycy/katowice/ ?

2

(0 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Jak często wychodzicie do restauracji ze swoimi partnerami/rodziną? W moim związku powstał spór jako, że lubię odwiedzać restaurację Akademia w warszawie , mój facet twierdzi, że to rozrzutność i wolałby widzieć mnie częściej w kuchni gotującą dla wszystkich. Jak to jest u Was? Przecież to nic złego że od czasu do czasu chcę żebyśmy wyszli razem do eleganckiej restauracji.

3

(25 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Sucha skóra , szczególnie latem to masakra. Zaś sucha skóra twarzy to dopiero katorga przez cały okres. Czy macie idealne kremy, które idealnie nawilżają ? Nie pęka skóra po nich lub nie jest zbyt tłusta. Wszelkie podpowiedzi chętnie przyjmę. Może ktoś słyszał o kremie nawilżającym Calluna Medica ? Ostatnio trafiłam na niego w sieci jak szukałam kremu dla siebie.Reklamowała go Cichopek i Bomba.  Co sądzicie o nim ?

4

(61 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Ja jeszcze nie zamawiałam nigdy mebli przez internet, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz smile Bo przegladałąm w sklepach stacjonarnych szafy przesuwane i jakoś żadne mi się nie podobają a na ceneo spodobała mi się szafa przesuwna taka z dużym lustrem. Tylko się zastanawiam czy będzie pasować do sypialni, i jej bardzo nie przytłoczy. Co sądzicie ?

5

(29 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Po remoncie zawsze jest sporo sprzątanie, ja już przez to przeszłam, gorzej brudna byłam niż mieszkanie smile Ale warto sobie ułatwić pracę i szukać sprawdzonych sposobów na szybkie i skuteczne sprzątanie, przecież są poradniki chociażby ten https://aniaradzi.pl/porady/utrzymanie-czystosci-_c/ można znaleźć tam wiele cennych wskazówek. Mi bardzo ten poradnik pomógł w kwestii mycia okien, bo zawsze smugi mi zostawały po umyciu.

6

(26 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Na rynku pracy lepiej patrzą na osoby posiadające dyplom ukończenia uczelni wyższej, aniżeli na osoby, które mają jakieś szkolenia ukończone. Lepiej być magistrem ze szkoleniami, niż po liceum ze szkoleniami. Polecam Wam świetną uczelnię, mianowicie Akademię Polonijną w Częstochowie. Nowe kierunki, wymiana Erasmus, rekrutacja błyskawiczna.

7

(26 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Jeśli zależy wam na budowaniu wizerunku firmy, tworzeniu dialogu między klientami na temat marki to warto skorzystać z oferty estyma-promo.pl . Prowadzą kampanie na forach dyskusyjnych jak i na fb i muszę przyznać, że efekt tego typu działań przerósł moje oczekiwania...Wystaczy zerknąć na stronę i zobaczyć referencje i ofertę. Efekty na jakie możemy liczyć sięgając po tą opcję są bardzo zadowalające. To szybka i skuteczna metoda.