1

(77 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Kaserole napisał/a:

Nie boicie się wynajmu tak bez żadnego wsparcia ze strony osób, które się na tym znają?

Właśnie też się nad tym zastanawiam... Przecież taki wynajem jest mega ryzykowny; ktoś może zniszczyć mieszkanie nie mówiąc już o unikaniu opłat. Ja zanim wynajęłam swoje podpisałam z najemncą umowę u notariusza, dzięki której byłam przynajmniej zabezpieczona przez zniszczeniem czy nie płaceniem. Swoją drogą jeśli ktoś potrzebuje skorzystać z usług to serdecznie polecam, bo faktycznie człowiek ma głowę na karku i wie co i jak powinno w umowie wyglądać: http://www.notariuszchorzow.com/.

2

(16 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Dżagasla napisał/a:

Jeśli chodzi o ćwiczenia na brzuch to bardzo dobre efekty daje zrobienie aerobicznej 6 weidera.


Szczerze mówiąc ja kompletnie nie mam czasu na ćwiczenia. Wiem, jak to brzmi, ale pracując po 12 h i zajmując się przy tym dzieckiem to serio, nie mam nawet kiedy oka porządnie zdrzemnąć hmm Mnie w zgubieniu wagi po ciąży pomógł catering dietetyczny. Zamówiłam sobie posiłki z tej firmy: http://www.paleocatering24.pl/ i każdego dnia przez 3 m-ce dostarczali mi jedzonko do pracy (rano i po południu) i do domu (późnym wieczorem). W sumie to tylko dzięki nim udało mi się zgubić wagę.

3

(374 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

To i ja porzucę stronę z ciekawą i tanią ofertą dobrej firmy: http://www.warszawa-kasyfiskalne.pl/ Z góry mówię, że sama korzystałam z ich usług i kupowałam od nich kasę, więc imo jest to ciekawy link.