1

(22 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Jakie prezenty kupujecie swoim bliskim na Święta? Stawiacie bardziej na jakieś rzeczowe typu książka, szalik, może coś droższego? Czy raczej hand made i prezenty pamiątkowe? Ja w tym roku postawiłam na te drugie i dla rodziców zamówiłam fotoksiążkę z http://www.cotofoto.pl/ a dla siostry fotokalendarz. Do tego ozdoby świąteczne wykonane własnoręcznie. A jak jest u Was?

2

(0 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Co sądzicie o nietypowej akcji, która odbywa się na stronie głównej Akademii Umysłu: http://www.akademia-umyslu.pl/ ? Zaraz po wejściu pokazuje się nam okienko, które zachęca każdego do złożenia postanowienia noworocznego. Chodzi oczywiście o nasz umysł. Co myślicie o takiej inicjatywie?

3

(34 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Godino napisał/a:

U mnie kupiłem rodzicą te e-papierosy i na razei 4 miesiące sobie radzą. Ciekawe na ile im jeszzcze starczy siły.

Nie wiem ile w tym prawdy, ale chodzą pogłoski, że epapierosy również szkodzą (może nawet bardziej). Podobno nie maja substancji smolnych, ale "oleiste"? Sama jestem ciekawa, czy to prawda, ktoś coś słyszał?

A jeśli chodzi o samo rzucanie palenia, to znam osoby, które po prostu powiedziały "nie palę" i już nigdy nie sięgnęły po papierosa. Czasem jednak bardzo pomaga odpowiednia grupa wsparcia itp., osoby które będą podtrzymywać na duchu i wspierać.

Bardzo ładne te wiersze. Życzę dalszej owocnej twórczości. smile

5

(284 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Ja już sobie obiecałam, że w przyszłym roku pojadę nad Bałtyk. smile Bardzo mi się podoba Ustronie Morskie, ale Władysławowo też jest piękne. smile