1

(284 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Hym, Wam to dobrze, bo ja to do teściowej

2

(5 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Próbowałeś na zimno kleić. Ja mam już dwa razy klejoną poduszkę przeciwodleżynową.Raz kleiłem gotową łatką na zimno kupioną do dętki rowerowej, a drugi raz kleiłem łatką do pontonu i klejem Cjanopan. Tak że , jak dla Ciebie to ten drugi sposób będzie pewnie lepszy, ale na 50% bo nie widzę materiału z czego dokładnie jest wykonany ten materac i czy odpowiednio wyczyszczone miejce klejenia. Mowa o małej dziurce, nie jakimś tam dużym rozdarciu.

3

(17 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Witam. Jestem tetrusem już 6 lat ponad i od 3 lat u mnie działa tylko herbatka Senes Fix bo wszystkie inne środki nie dawały rezultatów. Nie mam pewności czy to szkodzi czy nie jak wyżej opisała aniolka ale nic innego mi nie pomaga. I tak, w piątek wieczorem piję herbatkę, ubieram pampersa aby czasem nie było awari i zaskoczenia bo w tygodniu to mi pampers nie potrzebny a 6, 7 godz.rano siadam na sedes i idzie. Tak co tydzień bo wcześniej to jak u mnie to nie ma sensu, a może dlatego bo jem 2 razy dziennie i mniej niż mój obżarciuch kot. Nie ma cudownego środka aby działał na wszystkich tak samo, bo nie ma identycznych organizmów, identycznego schorzenia, czy funkcjonowania.

4

(10 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Witam. Samo oprzyrządowanie RGH 2 lub RGH 3 to nie jest nic skomplikowanego i jak takie oprzyrządowanie będzie miał jakikolwiek warsztat samochodowy to Ci zamontuje. Możesz kupić takie oprzyrządowanie, tu czasami w ogłoszeniach są lub http://www.ipon.pl/ogloszenia/szukaj_ogloszenia.php  ,albo http://www.tetraplegik.com/forum/viewfo … f067fe7b21  Do dofinansowania to potrzebna tylko faktura, a taką to każdy zarejestrowany zakład mechaniki pojazdowej Ci wystawi.

5

(22 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji

6

(22 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Znajdujesz się na forum tego biura.

7

(9 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Kupię oprzyrządowanie RGH2.Tel.606525044

8

(446 odpowiedzi, napisanych Aktywna Rehabilitacja)

Dzięki i wzajemnie

9

(4 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Szczena, doś ciekawy temat podałeś ?... Czy najlepiej leczyć odleżyny ?? Zapewniam cię że tak,najlepiej leczyć.Jeżeli chodzi ci o temat czym leczyć odleżyny i jak to tu już takie tematy pojawiały się .Szukałeś chociaż trochę ?

10

(9 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

może lepiej będzie ci się postarać o windę zewnętrzną ,choć to też nie proste aleeee...?

11

(6 odpowiedzi, napisanych Kursy prawa jazdy)

Mam pytanko ,tak przy okazji ?Jeśli mam prawko już 20 lat i jest wbite , że bezterminowo, a niepełnosprawnym jestem 4 lata i na tym prawku nie mam żadnych ograniczeń to jest ono ważne dalej , czy jako obecnie z tetraplegią powinienem dokonać badań lekarskich i przejść dalsze procedury ?

12

(2 odpowiedzi, napisanych FAR LEX)

Dziękuje Ci mimi

13

(2 odpowiedzi, napisanych FAR LEX)

Cześć wszystkim.Przy jakiej kwocie dochodu ,w przeliczeniu na członka rodziny ,nie można ubiegać się o zwrot pieniędzy z PCPR i NFZ za środki urologiczne .

14

(20 odpowiedzi, napisanych FAR LEX)

Dziękuje Ci bardzo alabastrowy za tą stronę.

Ja też się z wami zgadzam

Muszę przyznać że dopiero co zacząłem poznawać forum FAR i nie wszystkich rozszyfrowałem.Wiem już że trzeba być dobrym agentem żeby złamać szyfr tych najseksowniejszych agentek.

17

(24 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

MaqrekW możesz mi wytłumaczyć bo coś niedoinformowany jestem co to są fundusze na żywienie osób niesamodzielnych

18

(27 odpowiedzi, napisanych Sport)

Pewnie musiałbym spróbować na czyimś najpierw ,żeby nie porywać się z motyką na księżyc

O zdjęciach to ja wiem ,ale pewności to ja nie mam kto to ?Ujawnij się na GG

20

(27 odpowiedzi, napisanych Sport)

Mily ,no jak mam słabe dłonie to jak mam trzymać i jeszcze kreecić

suha o jakim tym szaleństwem piszesz.Grubasów tam nie było,i mokrych tez nie,a tańcowałem z kilkoma dziewczynami.Ujawnij że się.

suha,no nie bądź taka tajemnicza i daj się rozpoznać, moze na gg napisz coś albo na naszą klasę.bo w tej chwili to niewiem gdzie te zdjęcia mam.

Suha. Nic mi ta nazwa nie mówi .Zastanawiam się czy my widzieliśmy się gdzieś i na co masz nadzieje

Łukaszu ,u mnie to tylko przesiadywanie przed komputerem,troche ,ćwiczeń ok. 2 godzinki dziennie i coś poczytam,krzyżówki,telewizor i jak niedźwiedź zimuje.Po Spale to tylko w Miętnem byłem na kursie komp. marzec 2009r.i więcej na nic sie nie zanosi.Pozdrawiam i trzymaj się ciepło tej zimy.

25

(17 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Ruszynko1 ,jeszcze ja jestem chętny na ten adres pracy.Mój adres and.blal1@onet.eu  i też z góry dziękuje...