1

(1 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Jacy są Wasi masażyści, ja nie mogę trafić na takich komunikatywnych. Nie wiem, czy do tego zawodu idą tylko tacy, co nie są rozmowni. Jak znalazłam dobrego specjalistę, to nawet nie mogę się do niego dodzwonić, żeby się umówić, nie odbiera telefonu. Jak już się umówimy, to podczas masażu też nie zawsze jest rozmowny.

2

(1 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Chcę kupić siostrze po złamaniu szyjnego odcinak kręgosłupa szwedzka poduszkę ortopedyczną Sissel, żeby mogła na niej spać po zdjęciu kołnierza. Polecali  tą poduszkę w szpitalu. W ogóle mówili, że rehabilitacja będzie długa i nigdy nie odzyska pełnej sprawności.

3

(77 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Zdecydowanie najłatwiej znaleźć wynajmujących za najwyższą cenę w Warszawie. W Warszawie też najłatwiej znaleźć kogoś kto wynajmie na dużej i będzie bardziej dbał o mieszkanie. Z pewnością uda Ci się tego dokonać przez dobre biuro nieruchomości Warszawa

4

(284 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Ja z kolei polecam turystykę językową. Byłam w szkole językowej na Malcie, gdzie uczyłam się angielskiego wyłącznie w obcojęzycznym towarzystwie. Korzystałam także z basenu na terenie szkoły.