1

(184 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

no niestetyte ubezpieczenie jest najgorsze, ale nawet jak bysmy nie kupowali auta z dofinansowania tylko bylo by nas stac na zakup samodzielnie to tez bysmy ubezpieczali ac, ja mam na umowie ze do 15  napewno dostarcza mi auto , czyli jeszcze troche musze poczekac.

2

(184 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

awatar napisał/a:

Proszę bardzo.
Tak szczerze mówiąc, to bardzo mało Ci dali. Słabo się targowałaś.
W ramach programu Toyota Mobility powinnaś domagać się dodatków o wartości ok. 5% wartości pojazdu. Taka jest zasada programu, jeśli klient nie potrzebuje specjalnego oprzyrządowania, które Toyota oferuje kulawym gratis. W zasadzie mowa o modelach Aygo i Yaris z automatem, ale raczej nie obowiązuje w tym programie jakiś sztywny regulamin. Mogę się mylić, nie wczytywałem się.
Ja uważam, że i tak z dodatków nie wytargowałem za wiele, bo za późno poczytałem o Toyota Mobility.
Nie bez znaczenia był też fakt, że dostałem świetną ofertę na Hondę Civic (ta kosmiczna 5d) - full wypas - szklany dach, lusterka składające się na postoju i inne bajery. Na dodatek tańsza na starcie. Kontroferta Toyoty musiała być konkurencyjna.

Moze nie uwierzysz, ale rowniez najpierw bylam nastawiona na kupno hondy civic lecz zrezygnowalam bo jednak potrzebuje wiekszego auta, Wniosek skladalam na dzieci niepelnosprawne więc nie potrzebuję oprzyrządowania,i widocznie nie umiem sie targowac:( . mam tylko nadzieję ze bedę zadowolona z jazdy tym autem bo mam bardzo odlegle trasy do pokonania woząc na rehabilitację i do szkoly dzieci, ps. a dlugo czekales na auto?

3

(184 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

awatar napisał/a:

Dla VIPów są specjalne upusty ;-)
Są samochody testowe.
Jest jeszcze program Toyota Mobility i sztuka negocjacji ;-)
Szczegółów nie mogę zdradzić.

dzieki za wyczerpujaca informacje:)

4

(184 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

awatar napisał/a:

Co znaczy w czasie trwania umowy?
Chcesz je zarejestrować za sześć lat?

W umowie jest napisane, że ma być określony termin wydania pojazdu, a jak nie zarejestrujesz to z tego co pamiętam z poprzednich zakupów, samochodu nie dostaniesz.

Wczoraj w nocy przywieźli mój wozik. Jutro idę do salonu załatwiać formalności.
Mój ostateczny wybór to Toyota Corolla verso. Niestety tylko wersja z 7 siedzeniami ma automat.

Awatar, mam pytanie do Ciebie, bo ja rowniez zamowilam toyote verso (5 siedzen) . Wiem ze 7 osobowa kosztuje podad 71 tys , w jakim miescie dali ci tyle upustu by nie przekroczyc tej ceny 71 tys? bo mi niestety ale dali gratis tylko lakier ,zycze szerokiej drogi:)