1

(9 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

A jednak ktoś postanowił wykorzystac mój pomysł

2

(12 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

tak. 2 tygodnie temu, a we wtorek zapisałem się na kurs:)

3

(1 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Witam. czy ktoś z was używa oprzyrządowania Carospeed Classic(pytanie głównie do terusów)? będę niedługo robił na nim prawko i mam kilka pytań. mianowicie czy można je obsługiwać bez chwytu w dłoni, czy dużo siły potrzeba aby dodać gazu lub zahamować oraz jak radzicie sobie z wciskaniem tego guziczka od blokady hamulca.
z góry dzięki za info

4

(12 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Gratuluje:) ale nie tylko w małych miastach nie maja doswiadczenia, bo jeden z lekarzy u którego byłem dzwonił przy mnie do Sosnowca do jakiegoś głównego ośrodka i właśnie tam powiedzieli że skoro nie mam chwytu to nie moge jezdzic autem

5

(12 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Witam szukam lekarza (na śląsku) który bez problemu wystawi tetrusowi orzeczenie o braku przeciwwskazań na prawko. bo do tej pory byłem u trzech baranów  którzy w życiu chyba nie widzieli tetrusa i dla nich to jest nie do pojęcia jak ktoś taki jak ja, bez chwytu w dłoniach może jezdzic autem i kręcic kierownicą. Proszę o pomoc

po prawej stronie pod napisem UPCOMING BROADCAST SCHEDULE kliknij dzisiejsza date tzn. SEPT 22

7

(0 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Posiadam zaproszenia na stronke Lockerz.com. Jest to stronka na której codziennie zdobywasz punkty i możesz je wymieniać na atrakcyjne nagrody np. telefony,i pody,konsole do gier.Jeśli chcesz otrzymać takie zaproszenie pisz do mnie na gg:9910305 lub PW, status niedostępny ale jestem cały czas. Wystarczy przysłac do mnie swój e-mail(bez @, najlepiej słownie - małpa). Jeśli nie chce ci się zbierac punktów to pomóż przynajmniej mi. Z góry dziękuje

Albo podaje link do strony z zaproszeniami, będzie prościej
www.expres-lockerz.yoyo.pl

8

(43 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Taa VOTUM REHA PLUS jak sie ma gruby portfel

9

(4 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

A ta opcja to wyjazd na kurs z opiekunem czy w Miętnem będzie ktoś do pomocy??

10

(4 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

A czy już mogą jezdzic na te kursy osoby nie całkiem samodzielne?

11

(4 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Witam. Czy robił ktoś prawko w Babskiej szkole jazdy w Gliwicach? Pytam bo chce sie tam wybrac, tylko najpierw chcialbym sie dowiedziec jakie tam są warunki i jak patrzą na wózkowiczów (dokładniej jestem tetra bez prostowników i uścisku w dłoniach)??
pozdrawiam

12

(390 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Jaki wniosek trzeba wypełnic żeby dostac dofinansowanie do handbike? Skąd wziąc ten wniosek? i ile trzeba czekac na dofinasowanie?

13

(9 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

To podaj mi ten link, chętnie zobacze.

14

(9 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Witam. W związku z tym iż nie wszyscy mogą jechac na obóz aktywnej wpadłem na pomysł aby FAR zrobił wideo poradnik dla para i tetra, w którym to było by np. przesiadanie się z wózka na wyrko lub na podłogę, ubieranie się, codzienna toaleta, jakieś zestawy cwiczen no i cała reszta która jest na obozie. Co sądzicie o moim pomysle??? Czy FAR mógłby wogóle takie cos zrobic??

15

(1 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Witam. mam pytanko o studia on-line. mianowicie czy istnieją jakieś w pełni wirtualne tzn. takie gdzie nie trzeba jeździć na uczelnie na żadne egzaminy  i zaliczenia tylko wszystko odbywa przez internet badz zwykłą poczte.

16

(4 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

taa.. albo założyli blokady na kola.

17

(11 odpowiedzi, napisanych Kursy prawa jazdy)

Marcintetra napisał/a:

Witam!!!! Opowiadajcie jak wygląda ten cały kurs,jak woziki są przystosowane i czy słabawy tetra da radę czy może porażka?


Dołączam się do pytania. Czy terus, który nie potrafi sam usiąść (o przesiadaniu nie wspomnę) ma jakieś szanse żeby zrobić prawko??

18

(3 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Witam. Mam pytanie dotyczące refundacji lub dofinansowania do pompy insulinowej, mianowicie czy można takie coś dostać i gdzie się trzeba udać w tym celu?

19

(1 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Witam.
Dostałem dofinansowanie na zakup sprzętu komputerowego i mam pytanie. Mianowicie czy ktoś z was kupował taki komputer przez internet (Allegro, Komputronik itp.)??? Jeśli znajdzie się ktoś taki to prosiłbym o jakiś opis jak to załatwiał.

P.S.
Prosiłbym również o jakieś adresy lub strony www itp. dobrych sklepów komputerowych, w ktorych nie ma żadnych probemów związanych z dofinansowaniem. (tylko Śląsk(najlepiej Katowice, Mikołów, Ruda Śląska Lub okolice))

20

(2 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

A w którym numerze można znaleść kuponik???

21

(2 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Witam.
Mam pewną prośbę, mianowicie na stronie firmy Akson przeczytałem że w dwumiesięczniku "Integracja" były zamieszczane kupony rabatowe na wózki z programu PEGAZ (http://www.akson.pl/aktualnosci/43.html) i jeżeli ktoś prenumeruje ten magazyn i mógłby mi odstąpić w/w kupon to był bym bardzo wdzięczy!!!
Bardzo mi na tym zależy gdyż otrzymałem bardzo male dofinansowanie z PFRON-u, a nie mam z czego dolożyć na wozek.

Z góry serdeczne dziękuje.

Więcej informacji moge udzielić przez e-mail.

22

(7 odpowiedzi, napisanych FAR LEX)

AN napisał/a:

Wybór sklepu i sprzętu należy do Ciebie, PFRON nie ma prawa niczego narzucać.
AN

Witam!
Mam pewien problem. Mianowicie znajomy polecił mi pewną firmę, która pomogła mi wypełnić wniosek na dofinansowanie komputera. Ale od pewnego czasu zaczęła mi się narzucać i koniecznie chce abym po otrzymaniu dofinansowania skontaktował się z nią, a ona zajmie się resztą, czyli wyborem (wg niej najlepszego dla mnie) komputera. Wydzwaniają do mnie od kilku dni, a ostatnio powiedzieli że kontaktowali się już z PFRON-em. I jak podkreśliła przedstawicielka tej firmy: „...nie mogę tak odrzucić ich pomocy”.
Oburzyła się również za to, że nie chciałem złożyć wniosku o lóżko elektryczne i schodołaz (wnioski te oczywiście miały być zrealizowane w tej firmie).

Poradźcie mi, co mam zrobić!!!!!!!!

23

(10 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Mi się wydaje że trzeba zapłacić tylko 1% a reszte pokrywa PFRON.

24

(9 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

Grzelo ile cię w sumie kosztowała przeróbka (oprzyrządowanie + montaż)???

25

(7 odpowiedzi, napisanych Ogólnie)

http://fakty.interia.pl/kraj/polska_lok … dka,923254
Prawda czy fałsz?